Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frantz70

Użytkownik
 • Content Count

  1,813
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Frantz70

 1. Prawy: koperta po ponownym chromowaniu, koronka nie jest oryginalna. Lewy: tarcza po renowacji, koperta od innego modelu lub po ponownym chromowaniu, koronka i wskazówka sekundowa nie są oryginalne. Powinien być taki jak ten :
 2. Bardzo zacna Felsa. U mnie także, ale inna.
 3. Cyferki na tarczy znajome ale co tam w śodku za auto na 30 kamieniach?
 4. Koperty są różne. Twoja jest stalowa a u mnie chromowana. Mają także inny kształt, zwłaszcza jeśli chodzi o uszy. AS 1604 jest prawidłowy przy tej tarczy. O cenach nie dyskutujemy na Forum -Regulamin. Tutaj porównanie werków z opracowania W.K.
 5. Mechanizm to AS 1604. Koperta i dekiel są od innego modelu Atlantic'a. Koronka trudna do weryfikacji.
 6. Dzięki, zostanie z koleżankami :-).
 7. To typowe zamienniki. Nie są oryginalne. W bazie W.K. jest niestety sporo zegarków po modyfikacjach renowacyjnych. Oryginalne dla tego typu Atlantic'a są takie jak poniżej.
 8. Ja posiadam taką Primę. W Twojej ciekawa jest tarcza i napis Worldmaster.
 9. Wskazówki i koronka jak widać nie są od Atlantic'a. Dekiel też raczej nie od tego modelu. Jeśli możesz to daj zdjęcie mechanizmu.
 10. Najprawdopodobniej tak. Pod tą marką Atlantic produkował zegarki na rynek skandynawski - Szwecja. Zdjęcia Forum i net.
 11. Co do tarczy masz dobre wrażenie. Dekiel także do niej nie pasuje.
 12. Dzięki za potwierdzenie. Co ciekawe, nawet napis USSR w wersji oryginalnej ma postać Made in USSR. Być może tarcza jest także kombinowana. Tak czy siak zegarek zostanie u mnie jako przestroga i ciekawostka. Kupiony na jarmarku bo coś trzeba kupić :-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.