Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ultor

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Nie jestem fachowcem, ale...mechanizm oki, chociaż bez sygnatury Łucza, a tarcza to współczesny zamiennik. Także odpowiedź jasna i klarowna.
 2. ultor

  Obywatel Automat

  To, ja też chętnie...:)
 3. Dziękuję za pomoc, ale tylko takie zdjęcia miałem do dyspozycji.
 4. Panie i Panowie, Kolega wygrzebał dwie kieszonki i prosił mnie, abym wrzucił na forum kilka fotek bo zupełnie nie wie co posiada w swoich zasobach. Z góry dziękuję.
 5. Panie i Panowie, Kolega wygrzebał dwie kieszonki i prosił mnie, abym wrzucił na forum kilka fotek bo zupełnie nie wie co posiada w swoich zasobach. Z góry dziękuję.
 6. Ja znalazłem takie... https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/corsar?lightbox=dataItem-itxulxp9
 7. Corsar całkiem, całkiem produkt do RFN, tylko wskazówki chyba nie oryginalne.
 8. Witam, Zdobyłem dzisiaj takiego szwajcara i w związku z tym, że nie jestem specjalistą od tych zegarków proszę o info, czy wszystko jest oki. Nie mogłem znaleźć podobnego modelu w sieci, a tylko podobne marki Atlantic. Dziękuję i pozdrawiam.
 9. Jak dla mnie czysta fizyka...po prostu ręka pod deklem ma wyższą temperaturę, poci się nawet jeżeli wydaję Ci się, że tak nie jest, a ze względu na jakieś mikronieszczelności, jakich było mnóstwo w radzieckich czasomierzach skrapla się i powstaje wilgoć. Sam mam podobne doświadczenie. Podobno są fachowcy, którzy nakładają nakładki izolujące od spodu pod deklem co nie koliduję z mechanizmem, a zatrzymuje skutecznie parowanie.
 10. Model 5-1ЧН, Design III, przełom lat 50 i 60, ale koronka jest jak w modelu 5-1ЧН, Design I...chociaż to nie musi znaczyć, że nie jest wszystko ok.
 11. Dzisiaj mały spacerek pomimo chłodu i proszę trafiła się igiełka w idealnym stanie...do tego oryginalny pasek z epoki, który wyglądał, jak siedem nieszczęść, a po małym liftingu prezentuję się idealo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.