Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ultor

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. Witam, Zdobyłem dzisiaj takiego szwajcara i w związku z tym, że nie jestem specjalistą od tych zegarków proszę o info, czy wszystko jest oki. Nie mogłem znaleźć podobnego modelu w sieci, a tylko podobne marki Atlantic. Dziękuję i pozdrawiam.
 2. Jak dla mnie czysta fizyka...po prostu ręka pod deklem ma wyższą temperaturę, poci się nawet jeżeli wydaję Ci się, że tak nie jest, a ze względu na jakieś mikronieszczelności, jakich było mnóstwo w radzieckich czasomierzach skrapla się i powstaje wilgoć. Sam mam podobne doświadczenie. Podobno są fachowcy, którzy nakładają nakładki izolujące od spodu pod deklem co nie koliduję z mechanizmem, a zatrzymuje skutecznie parowanie.
 3. Model 5-1ЧН, Design III, przełom lat 50 i 60, ale koronka jest jak w modelu 5-1ЧН, Design I...chociaż to nie musi znaczyć, że nie jest wszystko ok.
 4. Dzisiaj mały spacerek pomimo chłodu i proszę trafiła się igiełka w idealnym stanie...do tego oryginalny pasek z epoki, który wyglądał, jak siedem nieszczęść, a po małym liftingu prezentuję się idealo.
 5. Mistrz... https://allegro.pl/oferta/poljot-de-luxe-23-jewels-8610693764
 6. Poszukuję taki model Poljota. Jeżeli ktoś chciałby sprzedać za rozsądną cenę jestem otwarty na propozycję.
 7. Panowie, Ponieważ jestem laikiem mam pytanie dotyczące tego modelu, czy wszystko jest w porządku i na swoim miejscu. Z góry dziękuję.
 8. Panowie, Ponieważ jestem laikiem mam pytanie w sprawie tego modelu. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.