Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  5,132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

2,559 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, galerie to rak. Ja mam czelendż na ten rok żeby nie wejść tam ani raz.
 2. Idź jutro to może będzie inny pan i powie co innego.
 3. Może się jeszcze nie zindeksowalo, bo na trailerze jest.
 4. Ciężko powiedzieć, to jest rok rejestracji nazwy rolex jako znaku towarowego, w trailerze jest jakieś cellini, może jakieś Cellini 1908 edyszyn?
 5. Jeden gość zescrapował nowe linki zindeksowane w google, chyba faktycznie będzie znowu duży explorer. https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-cosmograph-daytona.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-sky-dweller.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-yacht-master.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-oyster-perpetual.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-submariner.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-explorer-40.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-day-date.html https://www.rolex.com/watches/new-watches/new-1908.html
 6. Coroczne premiery "nowości" są bez sensu, szczególnie że Rolex robi jakąś istotną zmianę raz na 10 lat, kiedyś to było jeszcze rzadziej, co jest w sumie bardzo słuszną strategią. Niestety w świecie instagrama musi być ciągle coś nowego, dlatego muszą markować ruchy, zmienią kolorek tarczy, wkładki bezela etc. Tylko że w Polsce ma to jeszcze jeden aspekt, to jedyny dzień kiedy otwierają są bramy krucze dla nędzników chcących zapisać się na listę chętnych do zakupu. Przykro by było im zabrać ten jedyny dzień nadziei xD.
 7. Uciekaj, bo zaraz Flottiglia X MAS zapnie ci na nadgarstek największy przyrząd wymontowany z łodzi podwodnej do jakiego da się przymocować skórzany pasek. Potem każą ci napisać na tablicy 1000 razy "PAM musi być duży".
 8. Zgadzam się, kulturalna odpowiedź przedstawicieli Kruka w pełni uwiarygadnia zaistniałą sytuację :). Gdyby to był fejk, to ktoś zmyśliłby jakąś grzeczną prawną korpo-regułkę którą prawnicy spławiliby redaktora. A chłop niech się lepiej nie pulta, bo jeszcze będzie prosił o oddanie tych zaliczek 😉. Zapisali go, nie został skreślony z listy, raczyli wziąć pieniądze a tu taka niewdzięczność, cham się uprze i mu daj.
 9. A może ktoś specjalnie udostępnił, wtedy by się liczył jako oficjalny, w końcu prosto z rolex.com 🙂. BTW, Rolex outsourcuje CDN do firmy która ma biura m.in. w Krakowie. Obrazki nowości siedzą w cache co najmniej dzień przed, wystarczyłby 1 pracownik z kiepską etyką zawodową którego obchodzą nowinki w Rolexie. Tak naprawdę to i tak zadziwiające jak późno i jak mało tych leaków wychodzi.
 10. Mam wątpliwość, czy jesteś kimś kto nie potrafi wygoglować prostej frazy i wykrzykuje te tezy z przesadną pewnością siebie charakteryzującą przygłupów, czy trollem który to potrafi, ale ma ochotę triggerować innych w temacie. W 2022 dzień przed W&W wyciekła cała mapa strony bo ktoś w IT nie podumał: https://www.watchuseek.com/threads/rolex-3-30-releases-leaked-by-accident.5394233/ W 2021 dzień przed, niebieski gmt na jubilee: https://www.watchuseek.com/threads/new-rolex-batman-leaked.5296586/ W 2019 też https://www.watchuseek.com/threads/rolex-tudor-baselworld-2019-leaks.4915817/ Wtedy też zapiekło nadmiernie pobudzonego redaktora, bo nie mógł pokazać nowości jako pierwszy:
 11. Ostatnie trzy lata były i sprawdziły się w 100%, nie rozumiem dlaczego w tym roku ma być inaczej.
 12. Odpowiedzialny „członek klubu miłośników rolexa” nosi swoje tylko po domu, w ten sposób unika nie tylko ataku młotkiem w Biedronce, ale także utraty wartości inwestycji na którą czycha na zewnątrz wiele futryn. Kolejnym krokiem odpowiedzialności jest zamieszkanie w domu bez klamek i ścianami z gąbki. Tam zazna spokoju od ciągłego strachu o swoje skarby. Może się tylko zdarzyć, że rodzina go tam zamknie bez jego woli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.