Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  4,376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

1,196 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nicon

  K2 zimą!

  Bielecki ma i na to odpowiedź:
 2. nicon

  K2 zimą!

  Środowisko polskiego himalaizmu to największa mieszanka toksycznych zawistników. Bieleckiemu się chyba pali pod tyłkiem, bo jak sponsorzy przyjmą że jednak się to wejście liczy, to może nie być tak łatwo o pieniądze na kolejną wyprawę. Jest też zegarkowy akcent, Nirmal Purja w 2019 zdobył wszystkie 14 8-tysięczników, całe wyzwanie było sponsorowane przez Bremonta.
 3. W 99% nie da się czytać tego co piszesz, ale tutaj trafiłeś w sedno. "4 dniowy użytkownik", zwykły atencjusz który kupił ten zegarek chyba tylko po to żeby napisać na forum ten ogólnikowy wysryw, który nazywa recenzją. Jeszcze wielki altruista bo sprzedał zegarek który za kilka tygodni zaleje tysiącami wszystkie centra handlowe poniżej ceny z metki. Fora to coraz większy rak.
 4. Kiepsko to brzmi, aż zęby bolą. W mojej dawnej AT na 8500 rotor był niesłyszalny, podobnie jak w 300M z 2500. Jeżeli to nie bug tylko feature to w ciekawą stronę idzie ta ewolucja mechanizmów w Omedze. EDIT: Po szybkim riserczu wychodzi że ten typ tak ma.
 5. To prawda, ale musi istnieć cena po której da się zegarek wygodnie flipnąć bez czekania rok na frajera za cenę życzeniową 200%, i z takim samym narzutem powinno się dać kupić inny flipperowy, gorący model. "yes cannons slow market" xD.
 6. Ale przecież sprzedajemy na tym samym rynku z zyskiem nawet 100%, wiec kupując od drugiego flippera nie płacimy więcej.
 7. Nie krytykuj, to jest insajderskie info, Rolex zmienił dostawcę 904L i teraz ma już inny skład. Muszę sobie zrobić przerwę od forum, bo nie wiem co ja tu jeszcze robię. Te bzdury wypisywane z pozycji Koszałka Opałka tolerowane przez administratorów powodują że nie da się już czytać tych wątków. Rozumiem że taki trolling w stylu "Jasia Śmietany" przechodził w komentarzach na Onecie, ale nie pojmuję jakim sposobem tutaj się też przyjął.
 8. 7 lat od zakupu to może mieć, ale przez normalne użytkowanie miałem na myśli noszenie codziennie do wszystkiego. Jeżeli był w rękach współczesnych kolekcjonerów to wytrzyma pewnie ze 100 lat przechowywana w specjalnie klimatyzowanym sejfie.
 9. Kurde, to kiepsko, taka cienka warstwa będzie wyglądała słabo po roku/dwóch normalnego użytkowania.
 10. Nic nie wiesz, nowy mechanizm to przełom, za "starym" stoi jedynie 50 lat historii i praktycznie potwierdzonej niezawodności. Nowy ma stop sekundę i 2 godziny dłuższą rezerwę (xD), w gratisie problemy wieku dziecięcego i trudność w serwisowaniu poza słynącym z solidności serwisem Swatch Group. Do tego nie można zapomnieć o prestiżu wynikającym z 26% podwyżki, niestety jest niewielka jak na taki przełom, ale w tym roku będą jeszcze ze 3 także spokojnie, zgodnie z lansowaną tutaj chwilę wcześniej teorią niedługo spodoba Ci się bardziej i przestaniesz patrzeć nawet na WR :).
 11. Ciekawy, z czego jest ta koronka, z ceramiki? Czy jakaś powłoka PVD?
 12. Eee tam. Explorer II tez jest milion razy lepszy w poprzedniej generacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.