Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  4,978
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

2,180 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale teraz jak już grubas osiągnął co chciał to zagra super ofensywnie i wreszcie nasi pokażą pazur z Francją bez asekuracji i kompleksów, prawda? Czyli twierdzisz że TVP trzyma tych wszystkich komentatorów bo się dobrze kojarzą elektoratowi jednej partii, a nie jest tak że w cały kraju nie ma nikogo lepszego na to miejsce? Jacek Kurski nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
 2. Już mam odpowiedź, Bucherer już sprzedaje Rolex Certified Pre-Owned https://www.bucherer.com/de/en/rolex-certified-pre-owned/watches/gmt-master-ii/1365-533-3.html#
 3. Ciekawe jak będą wyceniane. "Tutaj mamy brend nju Submariner 45k, ale to rezerwacja, nie można go kupić ani nawet zapisać się na listę oczekujących. Ale tutaj obok jest taki sam Submariner, był używany, przepolerowany i ma nasz certyfikat, 70k." Jak przyjdzie ktoś z forum to poczuje się jak u siebie, ale normalnym ludziom się mogą styki poprzepalać.
 4. Wspaniały produkt dla właścicieli Rawleksów, "prevents your heirloom piece from losing its value".
 5. 100 lat zegarki leżały na półkach i każdy mógł je kupić od ręki. Od 3-4 lat (na niektóre modele od roku) jest problem z dostępnością. To przecież oczywiste że już nigdy nie będą normalnie dostępne, nadeszła „nowa normalność”.
 6. Ale taktyka polskiej reprezentacji nazywa się "Laga na Roberdzika" ™®, dlatego musi być tam tylko Bobert.
 7. Panerai modyfikuje Unitasa w tak znaczącym stopniu, że dostęp do części ma tylko autoryzowany serwis, czy niezależni w ogóle nie mogą kupić części od ETA?
 8. A zerówki nie da się przeserwisować w kraju sensownie? Czy chodzi o naprawy gwarancyjne?
 9. Z pewnością pracodawca chce z takimi pracownikami budować firmę, ale to nie jest ich firma i nigdy nie będzie, jedyne co z niej wynoszą to pieniądze i doświadczenie. Piszesz o IT i to jest najlepszy przykład że sentymentów mieć nie warto, siedząc w jednym miejscu raz że przestajemy się uczyć, dwa że podwyżki są śmieszne w porównaniu do wzrostu przy skoku co dwa lata w inne miejsce. Przeżyłem też problemy w jednej firmie, spowodowane złymi decyzjami zarządu przez które firma musiała płacić wysokie kary umowne. Jak firma postanowiła sobie z tym poradzić? Czy zwolnili dyrektora? Zarząd obniżył sobie pensje żeby to jakoś przetrwać albo chociaż wykazać solidarność? Otóż nie tym razem, lecieli ludzie z dołu łańcucha pokarmowego, najczęściej ci na początku kariery, którym trudniej było sobie dalej poradzić ale byli mniej potrzebni. Oczywiście zrobili dobrze z punktu widzenia przyszłości firmy, natomiast pracownik powinien robić wszystko co najlepsze z jego punktu widzenia, więc jeżeli firma która go zatrudnia kiepsko sobie radzi, a inna w lepszej kondycji oferuje jeszcze 20% podwyżki to trzeba mieć mentalność niewolniczą żeby nie wziąć lepszej oferty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.