Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  5398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

3303 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1762 profile views
 1. To potwierdzona informacja, pracownicy W.Kruk, szczególnie ci na samym dole wystający w galeriach handlowych mają wszystkie informacje na temat planów produktowych Rolexa. Poza tym pracownicy Kruka znani są z trafnego przewidywania np. terminów odbiorów.
 2. Racja, też mnie dziwi ława oburzonych, którzy zapisali się rok temu a teraz wielkie zdziwko. Mnie chodziło bardziej o samo stwierdzenie że 3k komuś nie robi różnicy. Jak znasz kogoś takiego i będzie zegarek albo coś innego kiedyś sprzedawał to spytaj czy sprzeda 3k taniej i wtedy zobaczysz jak mu nie robi ;). Pamiętasz czy w 2016 różnica między kursem Kruka a NBP wynosiła pisiont groszy i była dodatkowo rożna w zależności od modelu? Faktycznie na stalowym Subie było 3k różnicy za granico wtedy? Wydawało mi się że wtedy różnica była mniejsza 3-4% wynikająca głównie z VAT np. w DE.
 3. 40 czy 43 nie robi różnicy jak się kupuje stalowy model na którym jeszcze można zarobić. Ja twierdzę, że nie ma człowieka któremu 3k nie robi różnicy i nie wolałby zaoszczędzić jeżeli miałby przykładowo i tak w planach wyjazd za granice. Chyba że „ma $” oznacza „ma miliardy po Kulczyku”. Do Polski supercary do niedawna wjeżdżały jako pomoc drogowa, ale za zegarek każdy przepłaci lekką ręką. 40 czy 43 nie robi różnicy jak się kupuje stalowy model na którym jeszcze można zarobić. Ja twierdzę, że nie ma człowieka któremu 3k nie robi różnicy i nie wolałby zaoszczędzić jeżeli miałby przykładowo i tak w planach wyjazd za granice. Chyba że „ma $” oznacza „ma miliardy po Kulczyku”. Do Polski supercary do niedawna wjeżdżały jako pomoc drogowa, ale za zegarek każdy przepłaci lekką ręką.
 4. Jak rośnie to spada jak spada to rośnie.
 5. Spokojnie z tym kantorem, to są jednak solidne i przejrzyste instytucje. Kruk to taki bardziej cinkciarz, kup pan ełro, dobry kurs.
 6. Halo, panie pilocie, co tam James Bond miał na nadgarstku? Biiałe Speedmastery były swego czasu popularne na forach, nie takie do końca białe ale pandy, tzw. Mitsukoshi mod. Mitsukoshi to nazwa sieci sklepów która w 2003 miała swoją własną edycję Speedmastera limitowaną do 300 sztu. Można było kupić oryginalne części z tej limitki na ofrei, biała tarcza, srebrne/białe wskazówki za $300 i powstawał bardzo ładny zegarek. W 2015 można było sobie kupić 3570.50 z drugiej ręki i za półtorej tysiaka więcej mieć taką wyjątkową edycję. Niesamowita historia. Omega nie produkuje już niestety tych części, a za zestawy z drugiej ręki trzeba dać $3000 a nie $300.
 7. Graty, najlepszy diver Omegi. Genialny zestaw z Moonem, można gasić światło.
 8. Tak naprawdę to pykała pasjansa na tym komputerze.
 9. Można też kupić akcesoria ekskluzywne dla tego urządzenia ;). Mleko najlepiej tylko z dedykowanej krowy. Tymczasem prosta kolba robi brrrr, a jak się coś 'zakamieni' albo uszczelka przestanie trzymać to czyszczę/wymieniam w 15min śrubokrętem i młotkiem, koszt 21,37zł.
 10. Carrera z indeksami i wskazówkami z pilota. Projektant płakał jak projektował.
 11. Może to propozycja nie do odrzucenia? Kup ten "piękny" model, bo przestaniesz być dobrym przyjacielem pierwszym w kolejce do Nautilusa xD. I tak muszą potrzymać piwo szefowi LVMH, który całą piątkę dzieci powsadzał na kierownicze stanowiska w swojej grupie xD. https://www.businessinsider.com/bernard-arnault-lvmh-children-delphine-antoine-alexandre-frederic-jean-dior-2023-1?IR=T
 12. Kolejny krok to kurs zależny od klienta. Niezłe collabo Kruk x Cinkciarz.
 13. Kiedy myślałem że poziom Rolexowych pasjonatów/inwestorów jest już na dnie, to okazuje się że ktoś jeszcze puka od spodu. Założę się że gość po powrocie do domu rozsypał tę kasę na łóżku i ulżył sobie kilka razy zanim poszedł spać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.