Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  4,868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

1,918 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kraj z największą liczbą kraftowych browarów, a kolega jakieś lagery 7 volt. Ludzie kochani.
 2. Lepiej bym tego nie ujął, oby za AP wziął się ktoś z wizją. Aktualnie to marka jednego modelu i nawet w nim udało się coś popsuć.
 3. Nie czepiam się, źle mnie zrozumiałeś. Ja wierzę w to co napisałeś w tym poście i w wielu innych wcześniej, bo jak się poczyta trochę WUS albo rolexforums to właśnie tak to w USA wygląda. Tam oprócz sieciówek jest wielu małych, rodzinnych jubilerów, którzy stawiają na lokalnego, wracającego klienta z kasą. Jak przyjdzie turysta z ulicy, to nie ma nawet mowy o żadnych listach, zapisach etc, co z ich punktu widzenia jest bardzo rozsądne, bo ten lokalny klient wróci po pierścionek dla żony, a turysta kupi Rolexa i tyle go widzieli. Mogliby to zrobić bardziej egalitarnie, ale w jułesej jest brutalny kapitalizm i jak nie masz $ to kończysz bez Rolexa i ubezpieczenia zdrowotnego na parkingu z przyczepami. Inaczej jest w Polsce, tutaj dla odmiany jest tylko jedna sieć oferująca Rolexy, która zatrudnia losowych ludzi którzy dzisiaj są a jutro ich nie ma. I oni mają w du**e, i bardzo słusznie, długofalowy interes firmy Kruk. Na tę chwilę handlarzom świetnie idzie odbieranie nawet 2 Dayton rocznie, a niektórzy klienci jechali po 200km na spotkanie na zapisy rozłożone na kilka dni, których kolejność nie ma znaczenia, żeby się dowiedzieć że jednak miała znaczenie. Jak przyjdzie w końcu prawdziwa recesja i bezrobocie, to się okaże który model był bardziej przyszłościowy.
 4. Aha, czyli nie na Placu Czerwonym tylko w okolicach Dworca Warszawskiego. Zmiennych i polityk na świecie jest tyle, że ta historia nic nie znaczy. Jest tu chłop z jułesej którego wpisują na co chce i czasem nawet mu się „trafia” egzemplarz spod lady bez czekania, bo przypadkiem akurat tego dnia kupował brylant 5ct. Równie trafnie daje nadzieje na zakup Nautilusa fakt, że oglądając zgrupowanie kadry są na co drugim nadgarstku.
 5. Może ich zapytaj czy to sami naprawiają, bo niedawno było tu raportowane że jakiś zegarek sam z siebie wysłali do Szwajcarii, może wady fabrycznej w Moonwatchach też nie usuwają.
 6. +1, nie ma żadnych istotnych różnic w jakości między Rolexem i Omegą jeżeli weźmiemy dwa egzemplarze bez wad fabrycznych.
 7. Może to polski przedsiębiorca wyklęty z dziedziny budowlanki który w życiu nie słyszał o płatnościach przelewem.
 8. To jest proste, Rolka nawet z wadą się odbiera, bo w razie czego idzie dalej z zyskiem x3. No chyba ze DJ, wtedy się nie odbiera bo może nie pójść bez straty (patrz post wyżej). Nie ma w tym nic złego oczywiście, bo tylko debil nie wziąłby darmowych kilkudziesięciu tysięcy. Problemem jest hipokryzja i zgrywanie wielkiego konesera z lupą x50, który rozpisuje się tutaj w kilku akapitach dlaczego to omegi takie niedorobione, podczas gdy stalowego professionala od R brałby nawet po ciemku.
 9. Pytanie w którym dziale. Klub miłośników, czy Klubowy bazarek?
 10. Eeee, wypasiono beeme to każdy już ma, ja poproszę zdjęcie z żyrandolami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.