Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  4187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

1007 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem ten DJ36 wygląda idealnie. Myślenie można sobie skalować, ale siłą umysłu nikt nie sprawi że PAM 47mm będzie wyglądał dobrze na jego nadgarstku, bo prawda jest taka że poza Schwarzeneggerem czy Stallonem którzy mają łapska jak bochny te zegarki wyglądają karykaturalnie. Dobrze że właściciele się przeprogramowali, bo nie widzą tragikomizmu tej sytuacji xD.
 2. No faktycznie Elon Musk nic nie robi xD. W wielkiej Bolsce za to powołano już Bolską Agencję Kosmiczną która z pewnością niedługo wyląduje na księżycu, ale to zaraz po tym jak inna państwowa spółka wybuduje pierwszą elektrownię atomową za jakieś 50 lat.
 3. Co? A którego szlifu nie robił człowiek przy użyciu maszyny?
 4. Kurde jakby nie mogli tych napisów nadrukować na obrzeży dekla, ten druk na szkle wygląda jak z fejka.
 5. W tej kategorii nie ma konkurencji. Można kupić Suba Rolexa/Tudora 5-cyfrowego ale to inna waga cenowa.
 6. Najlepiej kupić BTC, wtedy ślepy los zdecyduje czy jest się godnym by posiadać pieniądze :D.
 7. Kurrrrrrłłła jak to obwarzanki po 3zł i jeszcze nie ma strajku w Krakowie?
 8. Ta "spontaniczna" reakcja jest tak odegrana że prawie się nabrałem xD.
 9. Wyczytałem że do 214270 pasuje oryginalny Bergeon 7825, więc ta chińska kopia też powinna podejść, bo z tego co wyczytałem przed zakupem to szerokość końcówek jest taka sama. W razie czego to jak Ci po drodze do Krakowa to możemy sprawdzić.
 10. Staram się wyglądać szykownie na home office ;).
 11. Serio serio :), nie u mnie, ale jest znów w Krk :). PAM to bardzo dobry wybór jak interesuje Cię coś ~43mm. Pochwal się jak kupisz :). Jakoś tak mi się nie chce (i nie umiem) zdjęć robić. Też chciałem kupić szczypczyki, ale moje wewnętrzne cebulactwo blokowało mnie przed wydaniem 500zł za bergeona. Zrobiłem risercz i kupiłem taki profesjonalny tool z uznanego chińskiego portalu, pasuje do 5-cyfrowych idealnie. Mam za sobą kilka zmian pasków bez żadnego śladu. Polecam https://pl.aliexpress.com/item/33014399121.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.93fb5c0fxKIiDY
 12. Gratulacje, fajnie że udało się w końcu kupić 14060M :). Trafił nie tylko w dobre ręce ale nawet z powrotem do Krakowa ;). Kupiłeś coś po nim? Pamiętam że mówiłeś że chciałeś DJa.
 13. Poluzuj foliową czapeczkę bo krew nie dopływa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.