Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nicon

Użytkownik
 • Content Count

  4,755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

nicon last won the day on July 12 2018

nicon had the most liked content!

Community Reputation

1,689 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skoro posiadanie rolexa zagraża zdrowiu i życiu to po cholerę je kupujesz?
 2. Bo Rolex ma tak badziewny AR że niektórzy wątpili w ogóle w jego istnienie wrzucając zdjęcia porównawcze. Wzbraniali się z jego wprowadzeniem 50 lat, a jak już zrobili to tak że lepiej jakby go nie było. Przynajmniej fanboje mogliby sobie dalej snuć teorie że to specjalnie żeby był większy bling xD.
 3. Niektórzy flipują na forach bez pośredników, po co się dzielić zyskiem.
 4. Mają rozmiary z czasów kiedy ktoś ich używał zgodnie z przeznaczeniem. Ale fakt, małe i słabo błyszczące jak na biżuterię. Ten bezel kaszana xD.
 5. Kawy mleczne jeszcze pół biedy, ale espresso z automatu po prostu nie ma możliwości popłynąć.
 6. Oczywiście że nigdy nie pęknie, przecież jest mnóstwo aktywów które rosną w nieskończoność w takim tempie. Oh wait...
 7. Może po prostu kupować coś innego niż same stalowe professionale na których można jedynie zarobić?
 8. Zwolnią pracowników i wystawią głośnik który będzie odtwarzał gotowe komunikaty głosowe informujące o braku możliwości zapisu.
 9. Ja bym raczej wolał żeby przestali markować ruchy w linii professional, jak robili powrót pepsi to mogli już zrobić pepsi, coke, niebieski i dwie bransolety do wyboru a potem klepać te referencje przez naście lat tak jak to robili kiedyś. Robienie wielkiej premiery z nowego koloru kapsla jest śmieszne, ale może to kwestia instagramowych czasów gdzie często musi być coś nowego żeby influencer mógł się pochwalić że jako pierwszy ma to "nowe". Nowe mechanizmy doceniam, ale mogli je wprowadzić nawet bez zmiany referencji jako upgrade już istniejącego modelu.
 10. Rolex nic nie wymyśla od 30 lat, ale to nie szkodzi, bo zmiana koloru bezela albo bransolety w GMT wywołuje tutaj ekscytacje i dyskusje na 50 stron. Wycofali pepsi z dwoma bransoletami, teraz wprowadzają co roku najpierw kolor, potem „nową” bransoletę. Rolex działa na zasadzie kozy rabina, i wszyscy się nabierają. Chociaż nie do końca, bo już i tak nikt nie patrzy krytycznie tylko bierze co dają jak z meblami w PRL. Najwyżej się przytrafi hehe zegarkowe ADHD i wpadnie hajs na kolejne „nowości” za rok.
 11. Super, oby cena rosła i naklejka się nie odkleiła!
 12. Ale czego chcesz? Przecież to dykta, podstawowy budulec państwa polskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.