Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ollencjush

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About ollencjush

 • Birthday 11/07/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Stalowa Wola

Recent Profile Visitors

162 profile views
 1. Gwint. Nie da się dokręcić koronki. Tubus jako część zamienna występuje - przynajmniej taka dostałem informacje. Ale z dostępnością ponoć gorzej.
 2. Czy ktoś podpowie gdzie mogę wymienić tubus w big mako? W poljocie twierdzą że niedostępny, zegarmistrzlodz obiecywał że zamówił ale na obietnicach się skończyło...
 3. Skąd ogarnąłeś tubus? Bo ja szukam do big mako
 4. ollencjush

  GW-9400 Rangeman

  Mój właśnie dotarł z USA i kosztował mnie 205$
 5. ollencjush

  Motocykle

  I właśnie ze względu na cenę niekoniecznie szybko musi znaleźć sie kupiec na 125. Za 10 k można zrobić prawo jazdy i kupic większe moto i jeszcze na rękawice zostanie W ten sposób też można na to popatrzeć.
 6. ollencjush

  Motocykle

  Chodziło mi tylko o to żebyś spróbował zanim kupisz i to nawet nie o to chodzi, że musi być rakieta ale jak nie masz żadnych doświadczeń z motocyklami to nie mając prawa jazdy to i tak zostaje 125. Co do zakupu to koniecznie z jakimś ogarniętym mechanikiem bo zazwyczaj opis internetowy dość znacznie różni sie od tego co zastaniesz na miejscu. Rozumiem, że chcesz z żoną sprawić sobie po jednym moto i jeździć na dwa a nie we dwoje ?
 7. ollencjush

  Motocykle

  Foti - nie wiem czy jeździłeś już 125 -ką? Jeśli nie to proponuje żebyś pojeździł zanim kupisz i miał szanse sprawdzić czy wrażenia są takie jak oczekiwania. Na początek wiadomo, że najprościej gdy nie ma się KAT A zacząć od 125 ale jednak szybko chce sie cos więcej .
 8. Nawet nie zwróciłem uwagi, że mam taki podpis. Siostrzenicy zasługa chyba ale Wy panowie wyluzujcie troche tapnięte z fona
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.