Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

orlis

Użytkownik
 • Content Count

  1,250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

561 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. Tez lubię Pana w Kruku na Okęciu - zna się ponad standardowo, kiedyś pracował w Kruku w galmoku jeśli się nie mylę i sprzedawał mi moją pierwszą Omegę.
 2. gratuluję! ale to zdjęcie uświadamia mi jaki on jest mały...dla mnie DJ36 wydaje się za mało więc Ex1 całkowicie odpada...a to estetycznie 1 z nielicznych Rolexów który mi odpowiada.
 3. No nie wiem kto mówi o realnych i jak definiujesz realne. Bo jedna osoba dostanie rabat i to spory, druga symboliczny a 3 żadnego.masz zsestawienie cen realnych przeważonych przez sprzedaż? Wiec porównując jabłka do jabłek trzeba się opierać na cenach wyjściowych.
 4. Zrobiła się tez spora wyrwa na rynku po tym jak Omega mocno na przestrzeni kilku kat podniosła ceny na swoje flagowe modele, a takie marki jak Oris chcą trzymać do nich dystans wiec tez uciekają w górę jednocześnie oferując nowy werk, z dłuższa gwarancja, dłuższymi interwałami serwisowymi itp. Kiedyś za 14 tys pln miałeś wybór w Omedze miedzy moonwatchem, 300m czy deville a teraz..? Zabawa zaczyna się np w 300m od 24k na bransolecie.
 5. Chciałbym ale na żadnej stronie Orisa ani na instagramie nie ma nic o nim…jedynie Facebook edit: ch24 napisali już o nim: https://ch24.pl/oris-divers-sixty-five-12h-calibre-400-dostepnosc-cena/?fbclid=IwAR1V44voRCuWd4_4cp85-AlU6-dQXSEfRy8dzMRArNzhRe43PFqqYleyupA
 6. Jest! 65tka z nowym mechanizmem i…12h bezelem!
 7. Dla mnie był zbyt długi…było dużo fajnych scen i nawiązań ale końcówka tragiczna…ciekawe jak z tego wybrną w kolejnej części.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.