Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michalc13

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About michalc13

 • Birthday 11/12/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wszystko zależy od strzelającego. Nigdy się specjalnie nie przykładałem do ładowania, mniej więcej trafiałem gdzie chciałem. Tydzień temu taką dzidę sobie kupiłem.
 2. Już jest lepiej, a na magazynkach żadnych podejrzanych śladów. Kurcze bardzo mnie cieszy ten pistolet.
 3. Dźwignią? Też. Jest już trochę lepiej, potrzeba ciut mniejszej siły, w rękawiczkach znośnie.. Wystrzeliłem dziś 100 sztuk, jest świetna! Dziękuję za radę, zobaczę czy coś widać na magazynkach.
 4. No i jest: Nic mnie nie gryzie, leży świetnie, dla niej zdradziłem Glocka 17. Zrzut zamka dźwignią - porażka, ale spodziewałem się tego. Podobno ma się dotrzeć.
 5. Zastanawiam się nad wersją F lub SC tej cezetki. Cena kusi.
 6. A mnie "Gorączka". Niestety użytkownik nie dożył do końca filmu.
 7. Taki wprowadzi się do mojej szafy w przyszłym tygodniu.
 8. Też wyszedłem z takiego założenia i kupiłem GW-7900 za 65 funciaków w promo na WS z com
 9. Edit. Po pewnym czasie wybaczyłem mojemu GW7900 te fale, WC działa lepiej niż świetnie. Niestety w Polsce te zegarki mają "dziwne" ceny. Dla chętnych a ten model pozstaje raczej zakup za granicą.
 10. Pozytywne zaskoczenie: będąc w starym budynku (grube ściany + dużo kabli i sprzętu elektronicznego) chciałem złapać sygnał o 2, przy oknie. Coś to dziś nie zadziałało (a działało), o.k. pewnie zdarza się. Bardzo się zdziwiłem, że o 4 nastąpiła synchronizacja... z dala od okien, pośród pracujących urządzeń.
 11. Orient Bambino. Za 500 złotych raczej w sklepie za granicą.
 12. Wychodzi na to, że posiadacze TS lubią być na haju...
 13. Czytałem na Forum naukowe sposoby wytłumaczenia zjawiska parowania zegarków, pokazują wiedzę użytkowników w tym temacie, ale dotyczą kliku/kilkunastu egzemplarzy. Zdecydowana większość Casio z WR50 i więcej nie paruje bez względu na rożnice temperatur. I to duże. Na tej podstawie i doświadczeniu z moimi plastkiami takie śmiałe tezy wysuwam. Pozdrawiam! ☺
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.