Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michalc13

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michalc13

 1. michalc13

  NÓŻ

  A ja mam taki kozik 🙂
 2. Taki AKM z Iżewska dołączył wczoraj do Galila.😁
 3. Wszystko zależy od strzelającego. Nigdy się specjalnie nie przykładałem do ładowania, mniej więcej trafiałem gdzie chciałem. Tydzień temu taką dzidę sobie kupiłem.
 4. Już jest lepiej, a na magazynkach żadnych podejrzanych śladów. Kurcze bardzo mnie cieszy ten pistolet.
 5. Dźwignią? Też. Jest już trochę lepiej, potrzeba ciut mniejszej siły, w rękawiczkach znośnie.. Wystrzeliłem dziś 100 sztuk, jest świetna! Dziękuję za radę, zobaczę czy coś widać na magazynkach.
 6. No i jest: Nic mnie nie gryzie, leży świetnie, dla niej zdradziłem Glocka 17. Zrzut zamka dźwignią - porażka, ale spodziewałem się tego. Podobno ma się dotrzeć.
 7. Zastanawiam się nad wersją F lub SC tej cezetki. Cena kusi.
 8. A mnie "Gorączka". Niestety użytkownik nie dożył do końca filmu.
 9. Taki wprowadzi się do mojej szafy w przyszłym tygodniu.
 10. Też wyszedłem z takiego założenia i kupiłem GW-7900 za 65 funciaków w promo na WS z com
 11. Edit. Po pewnym czasie wybaczyłem mojemu GW7900 te fale, WC działa lepiej niż świetnie. Niestety w Polsce te zegarki mają "dziwne" ceny. Dla chętnych a ten model pozstaje raczej zakup za granicą.
 12. Pozytywne zaskoczenie: będąc w starym budynku (grube ściany + dużo kabli i sprzętu elektronicznego) chciałem złapać sygnał o 2, przy oknie. Coś to dziś nie zadziałało (a działało), o.k. pewnie zdarza się. Bardzo się zdziwiłem, że o 4 nastąpiła synchronizacja... z dala od okien, pośród pracujących urządzeń.
 13. Orient Bambino. Za 500 złotych raczej w sklepie za granicą.
 14. Wychodzi na to, że posiadacze TS lubią być na haju...
 15. Czytałem na Forum naukowe sposoby wytłumaczenia zjawiska parowania zegarków, pokazują wiedzę użytkowników w tym temacie, ale dotyczą kliku/kilkunastu egzemplarzy. Zdecydowana większość Casio z WR50 i więcej nie paruje bez względu na rożnice temperatur. I to duże. Na tej podstawie i doświadczeniu z moimi plastkiami takie śmiałe tezy wysuwam. Pozdrawiam! ☺
 16. Normalne jak zegarek paruje na zewnątrz, a nie w środku. Nigdy nie miałem problemów z zegarkami, które miały od WR 50 wzwyż, za to parowały te WR i to pod rękawem kurtki ze zużytą membraną. Coś musi być nie tak z takim egzemplarzem.
 17. Po zakupie mojego 7900 miałem M, ale dwa dni temu skorzystałem z dwóch godzin słońca"na żywo" i mam jak na razie H. Wiem, że Wy o tym wiecie, ale jako, że to mój pierwszy solar, to staram się go w pochmurny dzień wystawiać na parapet. Z tego co wyczytałem na forum, szyba potrafi ograniczyć znacznie energię. G się ładuje, a na rękę wskakuje 5, też w tym celu.
 18. Mój GW-7900 pokazuje poto synchronizacji to samo co aplikacja Polski Optyczny Zegar Atomowy.
 19. michalc13

  Podrobki Casio

  G-Shock Castorama edyszyn
 20. Obudziła mnie moja czteroletnia córka, normalnie bym się zdenerwował, nie było jeszcze ósmej, ale ja się ucieszyłem, bo mogłem wystawić zegarek na balkon - świeci słońce, po raz pierwszy od kilku dni. Co prawda zimowe, ale chyba lepsze żarówek. Nacztałem się na forum co ile ma luxów. rotfl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.