Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1uk4sz

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa/Białystok

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. Drodzy, niestety, ale cały środek w moim Tissocie wymaga całkowitej wymiany. Sprawa dotyczy cal. 709 takiego jak tu: http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&&2uswk&Tissot_709_2. Jest zbyt dużo części nie do odratowania (wyrobiona płyta główna, tiret) dlatego poszukuję całego mechanizmu. Czy może ktoś coś? Będę wdzięczny za każdą poradę lub namiary na wsparcie.
 2. Panowie, wielkie dzięki za dyskusję : ) Sam oczywiście tego nie ogarnę, ale poszukam adresu w Warszawie co to by ktoś mógł mnie wesprzeć w wymianie (ewentualnie przygotowaniu) plexi. Może polecacie sprawdzony adres co do takiego konkretnego przypadku dorobienia plexi?
 3. Panowie, czy poratuje mnie może ktoś z Was pleksą do Poljota jak na zdjęciach? Oczywiście najlepiej by było wyjęte z zasobów, ale jeśli będzie używane z mikroryskami to też wchodzi w grę polerka (choć wolałbym tego uniknąć). Przyjmę także wszelkie namiary na forumowicza, który może wesprzeć i poratować. Wymiary to: 318 x 300 mm (szerokość w poziomie x długość w pionie)
 4. Panowie, czy poratuje mnie może ktoś z Was pleksą do Poljota jak na zdjęciach? Oczywiście najlepiej by było wyjęte z zasobów, ale jeśli będzie używane z mikroryskami to też wchodzi w grę polerka (choć wolałbym tego uniknąć). Wymiary to: 318 x 300 mm (szerokość w poziomie x długość w pionie)
 5. Ta Raketa aż chce wylecieć z kieszonki. Oryginalna dewizka, jest oryginalne pudełko (plastikowe). A stan... marzenie Na spacerze w biurze. Na 12 godzin, leżąc brzuchem do góry nie zrobił więcej jak 1s różnicy (mierzone na oko).
 6. Bardzo dziękuję za podpowiedź! Zapytam wujka googla co wie o Der Völker Reichtum ruht im Ackerbau i La Commerciale / AV w nadziei, że dowiem się czegoś ciekawego. Przyznam, że zegarek jest w faktycznie dobrym stanie, złocenie nie jest nigdzie przetarte, mechanizm pracuje znakomicie i nakręca się leciutko. Cyka jak marzenie. Wymieniłem w nim koronkę (pasuje idealnie w wyżłobienia/korytko w kopercie; oczywiście - nowa szwajcarska, jeszcze z rzadko używanych zasobów mojego zegarmistrza) i oczywiście szkiełko. Tarcza nie jest w ogóle zniszczona. No i ta faktura... Poszukam jeszcze o nim info i będę zastanawiał się co z nim dalej począć
 7. Trafił mi się ostatnio taki oto egzemplarz "DeRe". Tarcza wyjątkowa, faktura śliczna i luma bez ubytków. Mechanizm sprawny, i tylko jeden napis dot. kamyków. Wyszukiwarki milczą. Ktoś pomoże? Zakładam, że jest to niemiecka myśl techniczna. Na tarczy widnieje napis "stossgesichert antimagnetic".
 8. Jakby kilka minut Ci śpieszył Niemniej, i tak jest śliczny.
 9. Panowie, pomóżcie! Za bardzo rzucał mi się w oczy podczas transmisji wręczania medali, ale jakość na powtórce na Youtube jest mierna i ciężko stwierdzić. Bovet? link: https://www.youtube.com/watch?v=QFVVPF4t3ww
 10. 1uk4sz

  WP 20141006 001[1]

  Nigdy nie sądziłem, że zobaczę zdjęcie tego cuda na ręku u Forumowicza! Prawdziwy rarytas! Chylę czoło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.