Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tin

Użytkownik
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. Z zewnątrz orginał. W środku masz ( albo powinieneś mieć)mechanizm opisany na Wachniku jako 72B Tu mój z tego samego okresu - masz tez środek dla porównania: plik jpg
 2. Sprawdź jak chodzi. Daj mu tydzień na ręce choć pewnie starczy dwa dni. Na przyszłość brak informacji na temat nowego zegarka w internecie też jest informacją... żeby uważać z zakupem. Znane i cenione marki są szeroko opisywane chociażby przez użytkowników.
 3. W Sopocie na Monciaku pewnie za tyle by poszło 😄 osobiście tę stòwkę przeznaczyłbym szybciej na sushi.
 4. No dobra chłam to może mocne słowo. To co pokazałeś na zdjęciu tak max 100 zł w sklepie z pamiątkami w Monciaku w Sopocie. Angole sporo rozprowadzają azjatyckich wynalazków.
 5. Jakby zerknąć w przeszłość do lat 50-70 ubiegłego wieku i porównać 5 , 7 , 15 , 17 kamieniowe Orisy robione masowo po wojnie również w wersji automatów z chociażby 17 kamieniowym Powerwind-em , Multi Starem czy Commanderem to była przepaść. Mido przede wszystkim szczycił się swoimi autorskimi automatami gdzie Oris szczególnie po wojnie poszedł zegarki bardziej budżetowe. Dzisiaj to marki tak jak pisaliście z mechanizmami Selity i ETA. Wybór design-u to oczywiście już sprawa gustu a tutaj wiadomo. Dzisiaj bardziej z powiększoną źrenicą patrzę na Mido z racji historii bo uwielbiam ich Commandery.
 6. Masz na Amazonie ale cena kosmos. na tę chwile chyba poniżej 6 K nie kupisz chyba że masz rodzinę w Stanach.
 7. Pokaż proszę zdjęcie całej koperty ( chodzi mi o model zegarka) Jaki mechanizm w środku?
 8. Tutaj masz cały set w dodatku od Polaka więc może poza eBayem go chwycisz https://www.ebay.pl/itm/TISSOT-Stylist-17-jewels-cal-709-2/124336727055?hash=item1cf30be40f:g:q2sAAOSwTw1ef4yF tutaj sam werk: https://www.ebay.pl/itm/Tissot-Handaufzug-Uhrwerk-Kaliber-709-2-inkl-Zifferblatt-und-Zeiger/292747760778?hash=item442920548a:g:0b0AAOSwArFbrfRh ale pierwsza oferta the best . Powodzenia
 9. Tin

  Jak wyglądamy?!

  Spoko. Prawdziwą bronią się nie "bawię" bo mnie to nie kręci. Rozbawił mnie post zważywszy że zabawka nie miała magazynka ani kuli w komorze pomijając że to zabawka;). Zapewne prawdziwą broń trzyma się inaczej i z tego co widzę koledzy mocno zwracają na to uwagę.
 10. Tin

  Jak wyglądamy?!

  Cenne spostrzeżenie. Bedę miał na uwadze w "śmigus dyngus" trzymając pistolet na wodę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.