Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pytam

Użytkownik
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pytam

 1. Sprawdziłem w dwóch sklepach internetowych. Wiem, że to tylko 1mm ale podają wielkość koperty jako 40mm.
 2. Czy ktoś z forowiczów używał perlonow firmy Eulit w kontakcie z wodą? Basen itp.? (najlepiej częściej niż 'raz') Zachowują swoje właściwości czy może zniekształcają jak podobno te tańsze?
 3. Miałem kiedyś taki problem z bransoletą w Eposie. Niestety nie dałem rady znaleźć rozwiązania. Zegarek ostatecznie sprzedany. Ten tradycyjny rodzaj zapięcia daje większe mozłiwości regulacji.
 4. Może coś przeoczyłem, napisze ktoś dlaczego na tym modelu jest taki logotyp? Jakaś specjalna edycja?
 5. Jaki masz rodzaj zapięcia? Wrzuć fotkę.
 6. Jest w ofercie atlantic sealine https://www.timetrend.pl/zegarki/23-atlantic-sealine-223414151.html?search_query=atlantic+sealine&results=275 Jest też wersja z bransoletą.
 7. Patelnia Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 8. Słuchajcie, czy w ogóle szukać kogoś bardziej profesjonalnego czy próbować zmienić baterię u powiatowego bateryjkarza? Martwię się o zachowanie wodoszczelności Pamiętam, jeszcze w latach 90, poszedłem z zegarkiem do takiego zegarmistrza i było tylko 'oooo uszczelka SIĘ zniszczyła podczas otwierania...".
 9. Sekundnik w mojej kwarcowej Certinie DS-4 big size zaczął dzisiaj przeskakiwać co 4 sekundy. To oznaka końca baterii? Zegarek chodził półtora roku... Jest wodoodporny na 100M. Chciałbym to zachować :-) Gdzie można wymienić baterię aby na pewno nie zniszczono uszczelki itd? Będę w środę w centrum Katowic, może znacie jakieś miejsca w tym rejonie?
 10. Paskowe eksperymenty. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 11. kusy6, jaki masz rozmaiar nadgarstka?
 12. pytam

  7009

  Ładny zegarek.
 13. Opryski. A tu kilka artykułów do poczytania: http://www.spidersweb.pl/2016/07/przeciwnicy-gmo.html http://zielonewiadomosci.pl/tematy/ekologia/szlachetni-idealisci-i-przeciwnicy-przeciwnikow/ http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1522751,1,falszywi-prorocy-gmo-cz1-arpad-pusztai.read https://portal.abczdrowie.pl/wady-i-zalety-gmo http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/czy-gmo-to-zlo/hehr7
 14. Właśnie nie wszyscy się zgodzą. :-) Diabeł tkwi w szczegółach - jaka modyfikacja wchodzi w grę? Obecnie producenci aby ich towar był atrakcyjny muszą (!) pakować np. w owoce mnóstwo nawozów. Wiem coś o tym, mam znajomych sadowników. Jeśli miałbym do wyboru owoc po całym sezonie z opryskami środkami chemicznymi a takimi które dzięki zmodyfikowaniu genów są silniejsze i same bronią się przed robalami to wiecie już co bym wybrał. Chemia w naszym organiźmie zostanie, owoc ze zmodyfikowanymi genami i tak strawimy. Także tego, ja traktuję to trochę jak lęk przed eletrowniami atomowymi. Widziałem kiedyś podobną akcję z rok temu? Też jakaś fundacja wysyłała petycje do gmin. Sprawdziłem powiązania zarządu/władz i zgadnijcie do kogo mnie doprowadziło... Do firm produkujących nawozy. :-) Wesołych! p.s. ja nikogo nie obrażałem w swojej wypowiedzi, jeśli ktoś zamierza ze mną dyskutować to proszę o odpowiedni poziom.
 15. Słuchajcie, żona wczoraj pozazdrościła BORowi fantazji i nasz samochód prawdopodobnie do kasacji. Zaczynam się rozglądać za czymś następnym: nowe i w cenie ok. 50 tys., sedan, ewentualnie kombi, benzyna. Znalazłem: - Citroen C-Elysee, - Fiat Tipo, - Kia Rio, - Peugeot 301. Skoda jakoś nie podchodzi od dawna. Macie przemyślenia co do powyższych, może inne propozycje. Ważne aby do ok. 55 tys. skonfigurować w miarę dobry egzemplarz (oczywiście w tej półce cenowej...) Ten skasowany samochód to Kia Rio sedan, ewentualnie weźmiemy taki. Tyle, że dwa lata sobie odmłodzimy to co mieliśmy Samochód już poznany, nic jakoś bardzo nie denerwowało...
 16. Prawie jak polska edycja :-P https://www.christopherward.co.uk/blog/bespoke-watch-tales-1-the-mersey-pilots-c65-trident/
 17. Napisz w którym sklepie.Edycja : Ok. Może jak będę tam następnym razem to poszukam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.