Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

souls_hunter

Użytkownik
 • Content Count

  498
 • Joined

 • Days Won

  3

Everything posted by souls_hunter

 1. Jak to mówią "Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy."
 2. Oryginalna nie będzie tanio. Swoje trzeba zapłacić. Przekopać e-bay lub ściągnąć z za wielkiej wody też radził bym.
 3. "Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej." Marshall McLuhan
 4. Po co było wklejać praktycznie identyczne zdjęcia (2 identyczne)? Pokaż Pan jak wygląda z boku od koronki oraz od spodu (nr seryjny Pan se zamaże). Póki co z odległości monitora wygląda prawilnie. Już kupiony czy do kupienia? Moja też nie trafia. Tzn trafia w zakresie 10 po do 32 a poza tym zakresem jest ciut wcześniej. Kto by się przejmował taką drobnostką.
 5. Znajomy (jakimś cudem) wsadził do Golfa II silnik BMW V8. Mówi, że co jakiś czas jakiś "ścigant" mocno się dziwi jak go jakiś tam zwykły Golf wyprzedza.
 6. Prawdopodobnie jak i fotograf. A duduś cudny. Też nigdy nie widziałem na żywo.
 7. No i dlatego się chłop łobwiesił, a mógł jeszcze pożyć. Co do tych waryjatów, to oni tylko takich udają (za wyjątkiem Suskiego i Sasina - ci są autentyczni). Tak im pasuje, każdy macha ręką bo przecież idioci a oni w międzyczasie grubą kasiorę koszą.
 8. Sądzimy, że najważniejsze jest aby kolega był zadowolony z zakupu. Jeśli tak jest to gitara. Osobiście byśmy nie kupili tego egzemplarza, gdyż posiadamy inny z białą tarczą (w naszej opinii robotę w tych zegarkach robi jeszcze tarcza niebieska). Co do mechanizmu się nie wypowiadamy gdyż w naszym wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Na koniec proponujemy zamazywać nr seryjny (panuje tutaj jakieś dziwne przekonanie, że należy tak robić ze względów ponoć bezpieczeństwa 3 cóś). p.s. ten ma jeszcze to ładniejsze stare logo.
 9. Jaka dziura? Panie, weź się Pan ogarnij. Za chwilę Glapcio stwierdzi, że dla dobra i wygody społeczeństwa wypuszczają banknot o nominale 2000zł a być może nawet i 5000. Ale zaraz, przecież to już kiedyś przerabialiśmy czyż nie?
 10. Niniejszym oficjalnie odszczekuję to co kiedyś napisałem, że do Monaco bransoleta pasuje jak do świni siodło. Osobiście jednak wolałbym mieć koronkę z lewej strony.
 11. W lidlu (przynajmniej u mnie) pokazały się stojaki serwisowe do rowerów. Za 150zł otrzymujemy naprawdę kawał solidnego sprzętu. Jeśli ktoś się waha z zakupem to nie ma co gdybać tylko brać.
 12. souls_hunter

  NÓŻ

  A ja takie coś: https://www.militaria.pl/elite_force/noz_skladany_elite_force_mission_knife_5_0990-1_p63208.xml Chyba jedyny nóż, który z powodzeniem można wnieść na pokład komercyjnego samolotu (zdarzyło mi się kilka razy)
 13. Kolega jeździ po pustkowiach, na których nie ma żadnego sklepu, żeby zrobić przystanek i kupić coś do picia? Kiedyś miałem taką przygodę na dłuższej przejażdżce, lato upał, ileś tam już km w nogach, pić się chce jak cholera, jestem na totalnym zaścianku w okolicach Łodzi. Mijam stary pamiętający czasy PGR wiejski sklepik. Siedzi przed nim 3 lokalsów piją piwo, zatrzymałem się, kupiłem 1 zimnego browarka i od słowa do słowa za "chwilę" był następny zimny browarek, następny i wyprawa skończyła się na tym, że żona przyjechała samochodem zabrać mnie do domu. I to była jedna z najfajniejszych moich przejażdżek, którą pamiętam do dziś. Odnośnie starych maszyn do szycia, będę miał do oddania Veritasa z żeliwną podstawą na chodzie.
 14. No dobra, ale co te piramidy? Jak se latają to niech se latają mi to lata. Bardziej mnie ciekawi ( o czym już tutaj raz pisałem) dlaczego Pentagon nie sfotografował tego Boeinga który w niego pierdyknął w 2011? Latające piramidy to przy tym pikuś.
 15. Panie, Saturna to ja widziałem na własne oczy! Nie miał żadnego pierścienia tylko 4 koła. A wąż nadęty bo pierdnął. Albo właśnie odebrał Suba po 5 latach świetlnych stania w kolejce. To by się bardziej trzymało kupy.
 16. Herbapol, niemazaco.
 17. Przecież w pysku węża jest jego własna pardą d*pa a nos ma na zewnątrz bańki to jak może oddychać? Coś mi tu ściemniacie kolego...
 18. Z tego co pamiętam to szło troszkę inaczej: "Gdy kończą się argumenty zaczyna się ortografia." P.S. Kolargola też nie lubiłem ale pamiętam Cypiska z siusiakiem na wierzchu. Dzisiaj to byłby wrzask dopiero (tak jak w Holandii).
 19. Czy ja napisałem gdzieś, że mam jakiś problem z kształtem Ziemi? Mam pytanie tylko - na czym opiera się wąż na którym stoi żółw na którym stoją te 4 słonie?
 20. mniej więcej podobne do tego
 21. Napiszę teraz najprawdziwszą prawdę. Otóż będąc szczeniakiem lat temu XX była moda wśród nas na wysyłanie listów do różnych firm głownie samochodowych o mniej więcej takiej treści, "blablabla podobają mi się samochody waszej firmy, przyślijcie mi prospekty" Często się to udawało i plakaty z najróżniejszymi samochodami lądowały na ścianie w pokoju. Wysłałem trochę zmodyfikowany list do NASA (tak, tego NASA) i ku mojemu zdziwieniu po kilku miesiącach otrzymałem pocztą grubą kopertę formatu A-4 z plikiem pięknych kolorowych zdjęć (bodajże 15 czy 20) na których były portrety astronautów, zdjęcia statków kosmicznych i między innymi kilka zdjęć matuszki Ziemi wykonanych z kosmosu. Otóż ziemia na nich była jak najbardziej kształtu kulistego. Nie wiem czy był to franken/ składak bowiem o Photoshopie wtedy nikt jeszcze nie słyszał, ba nawet komputery domowe to był wtedy czysty sajens fikszyn.
 22. Ciekawe co niejako przy okazji będzie jeszcze można monitorować? Do niedawna ktoś kto publicznie mówił o czymś takim był wyzywany od płaskoziemców, debili, szerzyciela teorii spiskowych i diabli wiedzą czego jeszcze. A tu proszę, małymi kroczkami konsekwentnie do przodu. https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-nastepca-pulsoksymetru-przelom-w-monitorowaniu-poziomu-natle,nId,5173182#iwa_source=worthsee
 23. Kolega będzie łaskaw rzucić okiem od czasu do czasu na nasz bazarek, ewentualnie popularne portale aukcyjne. Coś na pewno się znajdzie za rozsądne pieniądze. W razie wątpliwości co do autentyczności danego egzemplarza PRZED zakupem służymy pomocą.
 24. W takim razie kolega się cofnie "parę" stron w tym dziale a znajdzie tam praktycznie wszystkie informacje wraz ze zdjęciami i tzw. "przymiarkami nadgarstkowymi" dotyczącymi wybranych modeli. Ja ze swojej strony jestem na tak.
 25. My mieliśmy mityczne Syreny. Tak że nikt nam nie podskoczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.