Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nupel

Użytkownik
 • Content Count

  519
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nupel

 1. Witam poszukuje bezela do PO limit bond 2907.50.91. Czysty zwykły bezel podejdzie ?
 2. Witam chciałem zapytać o zegarek Texas instruments les model 401 Zegarek w pełni sprawny w bardzo ładnym stani. Chciałem zapytać o realna cene. Chce go kupić ale z racji paska zegarek mi niepotrzebny. Czy zegarek jest oryginalny? I wart choćby 300/350zl?
 3. Witam, dawno temu tu na forum czytałem temat o wyłowionym Pamie z dna morza/oceanu. Jako ze było to dawno mieszają mi się fakty macie może pod ręka ten temat bo jak nie potrafię znaleźć. Wlascicielem był ktoś z forum?
 4. Tak, właśnie szukam ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem wkleic.
 5. Tag heuer spirotechnique
 6. Misz, daj żyć, aż tyle enicarow nie ma by co miesiąc dawać nowy, ale staram się :) Obecnie ceny enicara windują jak kiedyś heuer idzie inwestować póki nie zacznie spadać.
 7. Ma ktoś na sprzedaz ta niebieska 50tke? Może być bez papierow
 8. Zegarek jak zegarek:) Po miesiącu i tak się znudzi
 9. Grzegorz Ty już w klubie jesteś długo z tego co pamietam
 10. Te Blanki nie maja startu pod względem funu do pierwowzoru ( zreszta jak wszystkie reedycje) To moje zdanie, nie bić Edit reedycja breitlinga 806 robi robotę mój błąd.
 11. Trochę późno zauważyłem temat. Zegarka już nie mam śle miałem to wkleje To brat tego starszego barracuda z nie org koronka pare stron wcześniej
 12. Gasp nie liczę na to bo finezyjne to całkiem inna sprawa. Chodzi mi bardziej o to czy może to być w pewnym sensie ciekawostka kolekcjonerska jak sub z tarcza lolipop albo odwrócona 6 w daytonie Czy poprostu taki krótkie serie jak dwa lata to w rolexie norma jak w omedze „ limitacji” po 200 tys sztuk
 13. Każdy stary będzie kiedyś coś warty to pewne i więcej niż teraz Ale czy w rolexie tylko dwa lata produkcji to coś zaskakującego czy raczej norma
 14. Witam mam dylemacik mam suba 14060 U serie z tarcza solo seria ta byla produkowana dwa lata i teraz dylemat. zmienia to cos w postrzeganiu tego zegarka jesli nie teraz to za x lat? czy sub jak sub nie ma co doszukiwac sie perełki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.