Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miś Uszatek

Użytkownik
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Miś Uszatek

 1. No tak. Niby nic,a jednak ten jeden wyraz Russia wszystko zmienia.
 2. Przecież na allegro do wyboru i koloru. Też przymierzam się do kupna. Nie mam jeszcze żadnej. Czemu nie chcesz z all ?Bo za drogo? Podpowiedz. Myslisz,że można taniej?
 3. Na sprzedaż 4 zegarki Wostok meczet 110 zł.na chodzie. Wostok kocie łapki 110 na chodzie. Sekonda automat werk Sławy 100 zł na chodzie. Kama 90 zł. Chodzi,ale po jakimś czasie zatrzymuje się,do czyszczenia. Do wszelkich rozmów i negocjacji zapraszam na priv.
 4. Wostok meczet. Stan bardzo dobry. Na chodzie,ale nie znam jego historii serwisowej. Cena 130 zł +PP. Wszelkie informacje i negocjacje na priv.
 5. Poszukuję kompletu jasnych wskazówek do czarnej Rakiety Kopernik.
 6. Wymiar to 354. Ciekawe może gdyby zeszlifowac od dołu te 36?Byloby niższe, ale może by było dobrze m Proszę , trzeba sobie pomagać.Ale się pomieszaly tematy. A rozumiem.
 7. Ma też Tomasz Kar na Łowcy zegarków.Fotka pomyłka Popytam, może właśnie 36 bedzie dobre. Zobaczymy.
 8. Zajrzyj na Fb. Maciej Szymanek, Pasjonaci radzieckiej myśli zegarkowej PRMZ.Proponował mi sprzedaż ale już mam. Szkło mierzone na tej najbardziej wystajacej plaszczyznie. 34,78.Wewnętrznej srednicy nie mam jak zmierzyć.
 9. Wiem.ze to marzenoe. Kupię szkło płaskie do koperty jak Rakieta big 0.
 10. Ta Rakieta dawca aktualna? W jakiej kondycji werk? Jaka cena? 7 zł??!!
 11. Bardzo dziękuję za podpowiedź. Poszukam.
 12. Witam szanowne grono g maniaków. Potrzebuje podpowiedzi w zakresie zakupu g kostki. Jakiś czas temu zakupiłem gw 5610 1 er -czyli wiadomo: radio, automatycznie podświetlenie i solar. No i niestety skucha. Chciałem zegarek ze wszystkimi bajerami. Tymczasem jestem inwalidą i właściwie caly czas spędzam w mieszkaniu, które zresztą nie jest zbyt naslonecznione. W zwiazku z tym caly czas mam problem z solatem. Chcę zatem zmienić na inny model. Pewnie bedzie to któryś z modeli dw 5600. Potrzebuję zatem zegarka na baterię, chetnie z automatycznym podświetleniem, no i moze ale nie musi miec radio. Najważniejsze to bateria i automatyczne podswietlenie. Opisy sprzedawców są tak różne ,że już nie wiem co kupić. Poproszę o podpowiedź.
 13. Witam szanowne grono g maniaków. Potrzebuje podpowiedzi w zakresie zakupu g kostki. Jakiś czas temu zakupiłem gw 5610 1 er -czyli wiadomo: radio, automatycznie podświetlenie i solar. No i niestety skucha. Chciałem zegarek ze wszystkimi bajerami. Tymczasem jestem inwalidą i właściwie caly czas spędzam w mieszkaniu, które zresztą nie jest zbyt naslonecznione. W zwiazku z tym caly czas mam problem z solatem. Chcę zatem zmienić na inny model. Pewnie bedzie to któryś z modeli dw 5600. Potrzebuję zatem zegarka na baterię, chetnie z automatycznym podświetleniem, no i moze ale nie musi miec radio. Najważniejsze to bateria i automatyczne podswietlenie. Opisy sprzedawców są tak różne ,że już nie wiem co kupić. Poproszę o podpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.