Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Soda66

Użytkownik
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

471 profile views
 1. Też jadłem, ale dawno, ale też na Falklandach. Tatarek lepszy niż z łososia 👍
 2. IMO tu wygląda super. pod ubiór, pod kolor, jeansy, flanela, jak carpenter, więc SD jak najbardziej. A chyba tak lubi skoro zakłada, nikt jej nie każe. Dla mnie ekstra.
 3. Kto się nie załapie na Snoopiego na Omedze, to może mieć na Undone. https://www.montredo.com/undone-x-peanuts
 4. 😱 😱 💀 Upadło się na śnieg temu zegarku fajnemu....
 5. Teraz się zacznie... A tak naprawdę to w tym wypadku siły zginające są znikome, a bransoleta nie papier.
 6. W kolejce po wódkę stoi 2 kolesi. - No to ile kupimy, jedną czy dwie? -No co Ty, trzy od razu... - Eee, na trzy to nie starczy nam kasy! - No dobra, bierz dwie. - Słucham, co podać? - pyta ekspedientka - Skrzynkę Wyborowej i dwie Cole.
 7. A może czasem warto popuścić postanowienia... tzn. taki guzik. ........................... Za komuny, przed jubilerem stoi długa kolejka. Podchodzi staruszek i pyta: - Co tu takiego dają? - Zegarki z Rosji rzucili. - O, to może i mój przywieźli?
 8. Coś tak sobie myślę, że tu gdzieś na tych ostatnich stronach jest odpowiedź na tę sytuację. IMO - Patek nie chce, aby zwykły "plebs" (w rozumieniu Patka) nosił jego zegarki. Ich polityka moż być taka: Nawet jeśli ktoś jest naprawdę bogaty to nie musi mieć Patka. Dlaczego? Bo nie znamy tego Pana. Jak jego zdjęcia zobaczymy w prasie światowej albo film może z jego udziałem, a najlepiej zdjęcia z kilku bankietów u księcia Monaco, potwierdzających , że jest stałym ich bywalcem - no to wtedy może weźmiemy go na listę. Ale jeszcze przed tym, to zapytamy kilku naszych stałych klientów czy możemy to zrobić, czy nie. A może nie warto? Opisane sytuacje zdają się to chyba w dużym stopniu potwierdzać.
 9. Grubo? To nie jest grubo. To jest zaj....cie grubo. Piękny. Tu mozemy się nie doczekać zdjęć za dnia w pełnym świetle, bo z tym aż strach przed dom wychodzić...
 10. O kurna, zdjęcie miesiąca 👍 Widać, że i koty kochają Omegę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.