Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Soda66

Użytkownik
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

431 profile views
 1. Teraz się zacznie... A tak naprawdę to w tym wypadku siły zginające są znikome, a bransoleta nie papier.
 2. W kolejce po wódkę stoi 2 kolesi. - No to ile kupimy, jedną czy dwie? -No co Ty, trzy od razu... - Eee, na trzy to nie starczy nam kasy! - No dobra, bierz dwie. - Słucham, co podać? - pyta ekspedientka - Skrzynkę Wyborowej i dwie Cole.
 3. A może czasem warto popuścić postanowienia... tzn. taki guzik. ........................... Za komuny, przed jubilerem stoi długa kolejka. Podchodzi staruszek i pyta: - Co tu takiego dają? - Zegarki z Rosji rzucili. - O, to może i mój przywieźli?
 4. Coś tak sobie myślę, że tu gdzieś na tych ostatnich stronach jest odpowiedź na tę sytuację. IMO - Patek nie chce, aby zwykły "plebs" (w rozumieniu Patka) nosił jego zegarki. Ich polityka moż być taka: Nawet jeśli ktoś jest naprawdę bogaty to nie musi mieć Patka. Dlaczego? Bo nie znamy tego Pana. Jak jego zdjęcia zobaczymy w prasie światowej albo film może z jego udziałem, a najlepiej zdjęcia z kilku bankietów u księcia Monaco, potwierdzających , że jest stałym ich bywalcem - no to wtedy może weźmiemy go na listę. Ale jeszcze przed tym, to zapytamy kilku naszych stałych klientów czy możemy to zrobić, czy nie. A może nie warto? Opisane sytuacje zdają się to chyba w dużym stopniu potwierdzać.
 5. Grubo? To nie jest grubo. To jest zaj....cie grubo. Piękny. Tu mozemy się nie doczekać zdjęć za dnia w pełnym świetle, bo z tym aż strach przed dom wychodzić...
 6. O kurna, zdjęcie miesiąca 👍 Widać, że i koty kochają Omegę.
 7. Piękna tarcza, wyjątkowa. Pierwszy raz taką widzę. Ciekawe czy dużo wypuścili w tym kolorze? w starych katalogach z tarczami powinna taka być.
 8. U mnie 18cm i wszystkie zegarki do 43 mm wyglądają normalnie, czyli super. Nie bój nic.
 9. Zgadza się. Od "szóstej" powinno być o jedno ogniwo mniej niż od "dwunastej", wtedy dla 95% nadgarstków jest ok. Zgadza się, w kierunku od "6-ej" powinno yć jedno lub czasem 2 ogniwa kródej niż od "12-ej".
 10. Dylemat będzie inny: wolisz lepszy zegarek czy... lepszy zegarek?
 11. Jak się ma trochę czasu i taką cierpliwość, będzie można znaleźć coś super odpowiedniego na rękę, będzie to przemyślany zakup 👍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.