Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Soda66

Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Soda66

 1. IMO tu wygląda super. pod ubiór, pod kolor, jeansy, flanela, jak carpenter, więc SD jak najbardziej. A chyba tak lubi skoro zakłada, nikt jej nie każe. Dla mnie ekstra.
 2. Kto się nie załapie na Snoopiego na Omedze, to może mieć na Undone. https://www.montredo.com/undone-x-peanuts
 3. 😱 😱 💀 Upadło się na śnieg temu zegarku fajnemu....
 4. Teraz się zacznie... A tak naprawdę to w tym wypadku siły zginające są znikome, a bransoleta nie papier.
 5. W kolejce po wódkę stoi 2 kolesi. - No to ile kupimy, jedną czy dwie? -No co Ty, trzy od razu... - Eee, na trzy to nie starczy nam kasy! - No dobra, bierz dwie. - Słucham, co podać? - pyta ekspedientka - Skrzynkę Wyborowej i dwie Cole.
 6. A może czasem warto popuścić postanowienia... tzn. taki guzik. ........................... Za komuny, przed jubilerem stoi długa kolejka. Podchodzi staruszek i pyta: - Co tu takiego dają? - Zegarki z Rosji rzucili. - O, to może i mój przywieźli?
 7. Coś tak sobie myślę, że tu gdzieś na tych ostatnich stronach jest odpowiedź na tę sytuację. IMO - Patek nie chce, aby zwykły "plebs" (w rozumieniu Patka) nosił jego zegarki. Ich polityka moż być taka: Nawet jeśli ktoś jest naprawdę bogaty to nie musi mieć Patka. Dlaczego? Bo nie znamy tego Pana. Jak jego zdjęcia zobaczymy w prasie światowej albo film może z jego udziałem, a najlepiej zdjęcia z kilku bankietów u księcia Monaco, potwierdzających , że jest stałym ich bywalcem - no to wtedy może weźmiemy go na listę. Ale jeszcze przed tym, to zapytamy kilku naszych stałych klientów czy możemy to zrobić, czy nie. A może nie warto? Opisane sytuacje zdają się to chyba w dużym stopniu potwierdzać.
 8. Grubo? To nie jest grubo. To jest zaj....cie grubo. Piękny. Tu mozemy się nie doczekać zdjęć za dnia w pełnym świetle, bo z tym aż strach przed dom wychodzić...
 9. O kurna, zdjęcie miesiąca 👍 Widać, że i koty kochają Omegę.
 10. Piękna tarcza, wyjątkowa. Pierwszy raz taką widzę. Ciekawe czy dużo wypuścili w tym kolorze? w starych katalogach z tarczami powinna taka być.
 11. U mnie 18cm i wszystkie zegarki do 43 mm wyglądają normalnie, czyli super. Nie bój nic.
 12. Zgadza się. Od "szóstej" powinno być o jedno ogniwo mniej niż od "dwunastej", wtedy dla 95% nadgarstków jest ok. Zgadza się, w kierunku od "6-ej" powinno yć jedno lub czasem 2 ogniwa kródej niż od "12-ej".
 13. Dylemat będzie inny: wolisz lepszy zegarek czy... lepszy zegarek?
 14. Jak się ma trochę czasu i taką cierpliwość, będzie można znaleźć coś super odpowiedniego na rękę, będzie to przemyślany zakup 👍
 15. To wszystko prawda, co piszesz Rolex nie dąży do zmiany proporcji w ilości danego modelu, nie jest flexible na potrzeby rynku i dlatego mamy dziś problem nie mogąc kupić Suba podczas gdy Datejust zalega na półkach. Nie jest tak?
 16. i tu mnie Kolega zastrzelił... Strasznie ciężko powiedzieć, Omega jest przeważnie pierwsza na ręku. I jest super fajnie. Potem się patrzy wyżej. E tam wyżej.... po co. myślałem. I po roku, dwóch przyszedł moment, że Rolex zaczął być celem. Tak jak pisałem wcześniej i wielu na tym i pewnie innych forach - do Rolka trzeba dojrzeć, dorosnąć. Nie ja sam mam takie odczucie. Omega w ostatnich paru latach podąż trochę śladem Rolexa: częstsze zmiany cen w celu podkreślenia prestiżu, polityka firmy też, nowe materiały itp. Żeby zadowolić większość tutaj co skaczą Rolex <> Omega - obydwie marki SUPER, ikony szwajcarskie, a czy Omega, czy Rolex na ręku, to już rzecz subiektywna. Myślę, że zakupy tak jak u mnie: najpierw Omega, potem Rolex, a na ręku naprzemiennie. Czego wszystkim życzę.
 17. Niewątpliwie racja, masówka jak... nie wiem co. Ale za to jaki poziom i jakość. Sam Rolex tłumaczy braki na rynku tym, że wobec tak zwielokrotnionego popytu nie chcą zwiększać produkcji kosztem jakości. @byniek, @markiza - dzięki
 18. Markizko, to nie sieczka, tylko jutro ponioedziałek. Zobaczysz posty w czwartek. piatek, to bedą inne.
 19. Dla mnie jednak Rolex stoi wyżej dużo od Omegi, mimo iż w Omedze "pracowałem" długo. Przyznam się, nie dostałem Rolka w prezencie, a kupiłem go sobie sam za 25 lat pracy i wyrzeczeń. Sam siebie nagrodziłem. Uważałem, ze mogę już mieć. Kupiłem zegarek dla siebie, wiem co noszę, nie dla innych, żeby patrzyli. Żeby nie być egoistą, to żona też dostała, bo sie moją pasją, do której dorosłem, zaraziła. Dla mnie jednak Rolex stoi wyżej dużo od Omegi, mimo iż w Omedze "pracowałem" długo. Przyznam się, nie dostałem Rolka w prezencie, a kupiłem go sobie sam za 25 lat pracy i wyrzeczeń. Sam siebie nagrodziłem. Uważałem, ze moge już mieć. Kupiłem zegarek dla siebie, wiem co noszę, nie dla innych, żeby patrzyli. Żeby nie być egoistą, to żona też dostała, bo sie moją pasją, do której dorosłem, zaraziła. Dla mnie jednak Rolex stoi wyżej dużo od Omegi, mimo iż w Omedze "pracowałem" długo. Przyznam się, nie dostałem Rolka w prezencie, a kupiłem go sobie sam za 25 lat pracy i wyrzeczeń. Sam siebie nagrodziłem. Uważałem, ze moge już mieć. Kupiłem zegarek dla siebie, wiem co noszę, nie dla innych, żeby patrzyli. Żeby nie być egoistą, to żona też dostała, bo sie moją pasją, do której dorosłem, zaraziła. Sorry, coś się przy edytowaniu porobiło...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.