Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bossuet

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

58 profile views
 1. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  Dołożę świeżo zakupiony, delikatnie wypolerowana koperta i szkiełko. Niestety brakuje mi bezla co widać na zdjęciach. Jeżeli ktoś ma to z chęcią odkupię za rozsądną cenę.
 2. bossuet

  Seiko Actus

  Czy może ktoś wskazać adresy gdzie można kupić części do Seiko.
 3. bossuet

  COSMOTRON

  Mam również Cosmotrona, nosi się jego z przyjemnością. Raczej nie zamieniłbym na podobne mechanizmy innych firm.
 4. Lubię nieraz ponosić swoją Amfibię, nieczęsto taką spotykam na nadgarstkach.
 5. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  A tak wygląda po wymianie paska
 6. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  Może i ja dołożę jeszcze swoją
 7. Witam wszystkich zwolenników Amfibii, od kilkunastu tygodni stałem się również posiadaczem takiego zegarka. Prze ten okres starałem się go dopieścić do używalności i przyzwoitego wyglądu zewnętrznego. Niestety nie mogę dokupić koronki z wałkiem, pierścienia dokręcającego dekiel i nie wiem czy powinien posiadać osłonę antymagnetyczną pod spodnim deklem. Na dwóch zdjęciach chcę pokazać swoje dopieszczanie nabytej Amfibii, jeżeli jest możliwość dokupienia w/w części to będę bardzo wdzięczny.
 8. Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia
 9. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  To może i ja dodam swoją 5 którą odkupiłem w miniony weekend, bardzo się mi spodobała tylko bransa za mała i nie wiem jaki pasek dokupić. Prosiłbym również o określenie modelu tego Seiko ponieważ jeszcze nie znalazłem w necie.
 10. Ostatnio trafił się mi Seiko SNKN47 i był oznaczony jako Recraft. Ale jest on inny niż prezentowane, może przyczyną jest wersja która była tylko na USA bo tak mnie poinformowano. Jeżeli jest ktoś kto może mi to potwierdzić to będę bardzo wdzięczny.
 11. Ostatnio nabyłem takie Seiko i bardzo jestem z niego zadowolony
 12. ok dzięki za podpowiedzi i będę się do nich stosował
 13. Mam tylko Tissota Seastar Vintage z 1967r ale nie jest pewien czy w tak zacnym towarzystwie czymś zabłysnę.
 14. Jakiś czas temu nabyłem okazyjnie ten zegarek i mam wrażenie, że należałoby oddać do renowacji tarczę co by upiększyło zegarek. Z drugiej strony jest to vintage z 1967roku i straci na uroku staruszka. Proszę o podpowiedź czy odnowić cyferblat, czy zostawić w stanie naturalnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.