Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bossuet

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Mogę zaoferować 3 miesięcznego Orienta Kamasu z ori bransą za 900 zł + pasek nato nowy za 20 zł i oczywiście koszty dostawy. Mam papiery ale brak jest pudełka.
 2. Podtrzymując temat Orienta to mogę zaproponować takiego jak na zdjęciach. Używałem go od roku i nie miałem problemu z odczytem godziny, jest na duży nadgarstek, posiada szkło szafirowe i chodzi w miarę dokładnie powyżej parametrów firmowych. Posiadam pudełko i papiery, gwarancja skończyła się w kwietniu br ale nie było okazji do jej wykorzystania. Zdjęcie z paskiem wstawiłem do wglądu, że nie zawsze musi być bransoleta.
 3. Proszę o szybką podpowiedź.
 4. Czy bransoleta od Orienta Mako II jest taka sama do Orienta Mako III
 5. Zakupy z ostatnich dni, myślę że nowe więzi będą bardzo skuteczne
 6. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  Dołożę świeżo zakupiony, delikatnie wypolerowana koperta i szkiełko. Niestety brakuje mi bezla co widać na zdjęciach. Jeżeli ktoś ma to z chęcią odkupię za rozsądną cenę.
 7. bossuet

  Seiko Actus

  Czy może ktoś wskazać adresy gdzie można kupić części do Seiko.
 8. bossuet

  COSMOTRON

  Mam również Cosmotrona, nosi się jego z przyjemnością. Raczej nie zamieniłbym na podobne mechanizmy innych firm.
 9. Lubię nieraz ponosić swoją Amfibię, nieczęsto taką spotykam na nadgarstkach.
 10. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  A tak wygląda po wymianie paska
 11. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  Może i ja dołożę jeszcze swoją
 12. Witam wszystkich zwolenników Amfibii, od kilkunastu tygodni stałem się również posiadaczem takiego zegarka. Prze ten okres starałem się go dopieścić do używalności i przyzwoitego wyglądu zewnętrznego. Niestety nie mogę dokupić koronki z wałkiem, pierścienia dokręcającego dekiel i nie wiem czy powinien posiadać osłonę antymagnetyczną pod spodnim deklem. Na dwóch zdjęciach chcę pokazać swoje dopieszczanie nabytej Amfibii, jeżeli jest możliwość dokupienia w/w części to będę bardzo wdzięczny.
 13. Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia
 14. bossuet

  Policzmy SEIKO 5

  To może i ja dodam swoją 5 którą odkupiłem w miniony weekend, bardzo się mi spodobała tylko bransa za mała i nie wiem jaki pasek dokupić. Prosiłbym również o określenie modelu tego Seiko ponieważ jeszcze nie znalazłem w necie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.