Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

deville

Użytkownik
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by deville

 1. Fora specjalistyczne obstawia żona, ale niewiele tam się dowiedziała, bardziej są opowieści jak u innych przebiegała choroba. Bardziej zależy ma na informacji co i w jakiej kolejności powinniśmy robić. Jutro będę miał od lekarza rodzinnego kartę DiLO. Mamy tu różnych ludzi, nie raz czytałem, o poradach lekarskich również tu, więc stąd ten temat.
 2. Cześć Bliska mi osoba w zeszły czwartek dowiedziała się, że ma guza na trzustce. Lekarze w szpitalu już chyba postawili krzyżyk, bo albo nie chcą się wypowiadać, bo jak to mówią nie są specjalistami (mały szpital powiatowy), albo nic nie mówią, nie chcieli jej przewieźć na oddział onkologiczny do innego szpitala, na żadne konsultacje itd. Wczoraj wypisali ją ze szpitala. Mam skan wyników i wypisu. Jeśli ktoś z Was ma wiedzę w takim temacie i miałby czas i chęć spojrzeć w kwity ze szpitala i powiedzieć na czym stoimy i co możemy/ powinniśmy dalej robić byłbym ogromnie wdzięczny.
 3. Było to ze 2 lata temu, zdaje się, że red sprzedawał medyczną NOS i poszła w licytacji za około 1350. Wziął ktoś z forum, ale nie pamiętam kto...
 4. Ten składak też grubo poszedł http://allegro.pl/stary-radziecki-zegarek-rakieta-world-time-i6923191346.html
 5. https://www.youtube.com/watch?v=mLm9y2WFuPQ
 6. https://zw.pl/news/reportaz-czas-slawy-60lecie-pracy-zegarmistrza-mariana-michalowskiego,135025
 7. Na tarczy zdaje się jest "samorodek", wygląda jakby go ktoś zamalował
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.