Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

artur111bartek

Użytkownik
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by artur111bartek

 1. Na oryginalej tarczy luma czy na innej? Jeżeli na innej jak rozwiązałeś problem montażu by pasowała ? BTW : piękny!
 2. Dzięki! A przy okazji : jakie wskazówki będą dobre do dg 2813 ? Od NH35 będą? Bo od Miyota8215 powinne być dobre. Parnisy używają obu mechanizmów.
 3. Co siedzi w tym Parnisie?NH35? https://pl.aliexpress.com/item/4001123077070.html
 4. Nie mogę go znaleźć.Jakaś pełniejsza nazwa...link do sklepu .....
 5. Też się z tym zgadzam. Wszystko pasuje. I koperta , i mechanizm ...
 6. Dzięki za odpisanie, Wydaje się ,że pokumałem.
 7. Sorki , ale były tu moje posty szt 2 dot Parnisa a konkretnie rozmiarów tarczy , można prosić o info gdzie są lub czemu ich nie ma?
 8. Witam! Jak w temacie.Może nie trzeba dorabiać tylko wstawić plastikowe. Mogę zapłacić z góry.Nie jest to pilne zlecenie. Proszę o PW.
 9. Jakkkolwiek by to szło , niech będzie wyraziste i kontrastowe tak , by jak się spojrzy to OD RAZU było wiadomo , która godzina. Na niektórych projektach trzeba "chwilę" popatrzeć. I nie jest to tylko moje zdanie.
 10. Spróbuj pilnikiem ( a w zasadzie polerką) do paznoci , tylko nie tym gdzie papier ścierny.Powinno wypolerować tylko wypukłości. Modelarze czynią nim cuda.Możesz potrzebować kilku pilników ale spróbuj jednym i zobacz czy Ci pasi. http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/29020263438/T/340x340/C/FFFFFF/url/polerka-do-paznokci.jpg https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Focdn.eu%2Fskapiec-transforms%2F1%2FGHSk9kpTURBXy9jY2VkZmYzNGZlZWQ5N2E5MjhhNWZiNGM3OGEwYzNiMS5qcGeQgQEB&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.skapiec.pl%2Fsite%2Fcat%2F195%2Fcomp%2F1709947&docid=Ed-_tyr6Owu-mM&tbnid=G0nNQoHd5n-wqM%3A&vet=10ahUKEwjFwpKDkbnXAhWHK1AKHcjlD28QMwhQKCAwIA..i&w=264&h=200&bih=538&biw=1164&q=pilnik%20do%20paznokci&ved=0ahUKEwjFwpKDkbnXAhWHK1AKHcjlD28QMwhQKCAwIA&iact=mrc&uact=8
 11. Nie. Nie dlatego. Autorzy piszą dlaczego.Wystarczy 1) sklecić literki 2) zrozumieć Może , natomiast, nieprecyzyjnie się wyraziłem : chodzi o to że autorzy Z GÓRY I ŚWIADOMIE, chcieli użyć barw narodowych - łącząc je z barwami klubowymi (ale fart , co ?) . Jak wyszło - kwestia gustu. Chodzi o to, że CHCIELI ICH UŻYĆ SPECJALNIE! Po przykładach produkcji wskazanych w postach wyżej , a i po postach ludzi , widać że : 1) ludzie chcą tzw (z całym szacunkiem) patriotycznego zegarka z symboliką jednoznacznie się kojarzącą 2) firmy robią zegarki wykorzystując (lepiej czy gorzej ) tę symbolikę.
 12. Trochę obok tematu i po temacie ale nie wiem gdzie dać. Patrzcie jak ŚWIADOMIE użyto barw narodowych i elementu biało -czerownego. http://zegarkiipasja.pl/artykul/16035-premiera-citizen-edycja-limitowana-jerzy-dudek "Kolory detali (biały i czerwony) nawiązują do barw drużyn, w których grał Jerzy Dudek (Real Madryt, wspomniany już Liverpool F.C., a w połączeniu – reprezentacja narodowa)"
 13. Stary model ma same zalety. Nowy też.
 14. To jest dobrze zaprojektowany zegarek. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Do nazwy :Vratislavia Marshal Piłsudski . lub podobnie.
 15. Tu nie ma " myśli poświęcania marszałkowi z okazji 100 lecia niepodległej " To jest myśl "100 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości". Mam nadzieję ,że widzisz różnicę.
 16. ..rozmiar rozmiarem, może faktycznie 44mm za dużo , ale to pryszcz bo... ..... co do reszty zgadzamy się widzę
 17. Moim zdaniem to nie jest zagarek na 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. To jest zegarek : "Marszałek Józef Piłsudski" , zegarek wydany z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. I do takiej dedykacji pasuje IDEALNIE. ( Dodać mu niebieski/ciemny niebieski pasek ) Zegarek z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości powinien mieć więcej elementów związanych z Polską a nie z Panem Marszałkiem. Jeszcze jest szansa wycofać się z błędu. Zegarek niech będzie dedykowany jak proponuję wyżej. Zegarek z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zrobić nowy ( Mój typ - garniturzak 44mm. Z białą tarczą - może gilosz? Można rozpisać konkurs na FB.) I powinien mieć jakiś element patriotyczny (bo jaki do diabła ma mieć?) Howgh. P.S. Duża liczba krytyków -czy największa z dotyczczasowych projektów?- potwierdza chyba ,że jest coś na rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.