Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kayetan

Użytkownik
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  dolnośląskie

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Czy te dwie rakiety (złota i chromowana) nie różnią się koronkami?
 2. Czy ta Rakieta ma stalową czy mosiężną kopertę? Szkiełko to pleksi?
 3. Rakieta w ładnym stanie. Zegarek chodzi, pompka zmiany daty działa bez zarzutu. Kupiony dwa lata temu na forum. Sprzedaję z paskiem. Cena 100 zł z przesyłką.
 4. Może ktoś ma na zbyciu radzieckiego garniturowca w bardzo dobrym stanie z arabskimi cyframi
 5. Ok, dziękuję. Zegarmistrz przykleił.
 6. Nie zauważyłem, że bolec w bransolecie się wysunął i zegarek upadł mi na ziemię, płasko na szkiełko. Podczas upadku odpadła połowa nakładanych indeksów. Indeksy mają takie małe piny, które odpowiadają dziurkom w tarczy. Czy to oznacza, że wystarczy je wcisnąć czy trzeba kleić?
 7. Ostatnio chciałem nakręcić swoją rakietę telewizorek i kiedy wyciągałem koronkę w środku coś brzęknęło. Teraz zegarek nie nakręca się normalnie tylko tak jakby sprężynuje podczas kręcenia koronką. Dodatkowo zegarek zatrzymuje się. Chcę oddać do zegarmistrza, ale nie znam się na zegarkach i chciałbym wiedzieć co to może być za uszkodzenie i jakiego kosztu naprawy powinienem się spodziewać.
 8. Chciałbym kupić zegarek Atlantic Worldmaster vintage z perłową tarczą (raczej z datą niż bez). Tutaj na forum trudno ostatnio trafić. Na stronach aukcyjnych jest wybór, ale boję się trafić na zegarek w złym stanie technicznym lub nieprofesjonalnie odnowiony. Ktoś mógłby polecić zaufanego sprzedawcę (może być na priv).
 9. Chciałbym kupić zegarek Atlantic Worldmaster vintage z perłową tarczą. Zależy mi na tym żeby miał datę. Zauważyłem, że z datą dużo trudniej trafić. W jakich latach produkowano takie atlantiki?
 10. A superluminova nie wyczerpuje się?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.