Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matb

Użytkownik
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

About matb

 • Birthday 05/11/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Wrocławia

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Niestety, dobrze to nie wygląda.
 2. Do smokingu, jeśli już musi być zegarek, na dodatek jeszcze naręczny, to na pewno nie z ciemną tarczą. Chyba, że mowa o smokingu tropikalnym? Wtedy ciemną tarczę bym może zaryzykował. A pasek oczywiście skórzany i dobrany, rzecz jasna, do butów. Tak w kolorze, jak i detalach.
 3. Takie tam ze szklaku - wejście na Punta Anna w grupie Tofana, Dolomity
 4. Czcionka? Serio? To zegarek dla zecerów?
 5. Ludzie, którzy wymyślają takie "dowcipy" muszą być bardzo nieszczęśliwi w związkach. Pewnie z powodu swojej emocjonalnej niedojrzałości.
 6. Na podstawie tranzytywności relacji.
 7. Jacek nie pisał o "solidności wykonania" a o wojskowej solidności wykonania.
 8. Rezygnacja z menażek w tym momencie wydaje mi się bardzo nie halo :-( Niebezpieczny precedens. Następnym razem może wyjdzie, że nie mechanizm automatyczny a kwarcowy. I że to w sumie lepiej, bo przecież kwarcowy bardziej dokładny.
 9. Na moim ekranie tarcza niebieska/granatowa wygląda na mocno sfatygowaną. Połamaną nawet.
 10. matb

  Wybór pióra.

  teNeues City Cool Notes - fajny, taka kopia klasycznego Moleskine. Tyle, że oprócz braku podziału na sekcje/rozdziały, w Polsce chyba niedostępny. Trochę mi się nie widzi, żeby importować zeszyt z zagranicy. A Rhodina która konkretnie? Trochę ich jest do wyboru, przynajmniej w teorii. Wedle opinii cechują się śliskim papierem, co nie do końca zgrywa się z "mokrymi" piórami i atramentami. Interesująco wygląda Exabook (choć to raczej kołonotatnik/organizer a nie klasyczny notes), ale w PL też jakby go nie było :-(
 11. matb

  Wybór pióra.

  Opróćz tego, że wypada mieć pióro do pisania, to należy też nim gdzieś pisać. Więc szukam nowego notatnika, który zaspokoiłby moje oczekiwania: - dobry papier, o gramaturze ok. 90g/m2, który sprawnie chłonie atrament, nie przebija oraz nie strzępi pisma; - twarda okładka - oczywiście szyty - zakładka, okładki zamykanie na gumkę lub magnes - format A5 lub podobny (jak rozmiar L w Moleskine) - z kieszenią na luźne notatki itp. - podzielony na sekcje/rozdziały wyróżnione jakimś znacznikiem, np. kolorem papieru. Gdyby nie ostatni warunek to Leuchturm Agenda A5, ale może coś jest z kolorowymi kartkami? Z kolorowymi kartkami włoski Ciak i inne takie, ale nie mają twardych okładek - przynajmniej takiego nie znalazłem :-( Ale może taki istnieje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.