Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

matb

Użytkownik
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

About matb

 • Birthday 05/11/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  okolice Wrocławia
 1. Niestety, dobrze to nie wygląda.
 2. Do smokingu, jeśli już musi być zegarek, na dodatek jeszcze naręczny, to na pewno nie z ciemną tarczą. Chyba, że mowa o smokingu tropikalnym? Wtedy ciemną tarczę bym może zaryzykował. A pasek oczywiście skórzany i dobrany, rzecz jasna, do butów. Tak w kolorze, jak i detalach.
 3. Takie tam ze szklaku - wejście na Punta Anna w grupie Tofana, Dolomity
 4. Czcionka? Serio? To zegarek dla zecerów?
 5. Ludzie, którzy wymyślają takie "dowcipy" muszą być bardzo nieszczęśliwi w związkach. Pewnie z powodu swojej emocjonalnej niedojrzałości.
 6. Na podstawie tranzytywności relacji.
 7. Jacek nie pisał o "solidności wykonania" a o wojskowej solidności wykonania.
 8. Rezygnacja z menażek w tym momencie wydaje mi się bardzo nie halo :-( Niebezpieczny precedens. Następnym razem może wyjdzie, że nie mechanizm automatyczny a kwarcowy. I że to w sumie lepiej, bo przecież kwarcowy bardziej dokładny.
 9. Na moim ekranie tarcza niebieska/granatowa wygląda na mocno sfatygowaną. Połamaną nawet.
 10. matb

  Wybór pióra.

  teNeues City Cool Notes - fajny, taka kopia klasycznego Moleskine. Tyle, że oprócz braku podziału na sekcje/rozdziały, w Polsce chyba niedostępny. Trochę mi się nie widzi, żeby importować zeszyt z zagranicy. A Rhodina która konkretnie? Trochę ich jest do wyboru, przynajmniej w teorii. Wedle opinii cechują się śliskim papierem, co nie do końca zgrywa się z "mokrymi" piórami i atramentami. Interesująco wygląda Exabook (choć to raczej kołonotatnik/organizer a nie klasyczny notes), ale w PL też jakby go nie było :-(
 11. matb

  Wybór pióra.

  Opróćz tego, że wypada mieć pióro do pisania, to należy też nim gdzieś pisać. Więc szukam nowego notatnika, który zaspokoiłby moje oczekiwania: - dobry papier, o gramaturze ok. 90g/m2, który sprawnie chłonie atrament, nie przebija oraz nie strzępi pisma; - twarda okładka - oczywiście szyty - zakładka, okładki zamykanie na gumkę lub magnes - format A5 lub podobny (jak rozmiar L w Moleskine) - z kieszenią na luźne notatki itp. - podzielony na sekcje/rozdziały wyróżnione jakimś znacznikiem, np. kolorem papieru. Gdyby nie ostatni warunek to Leuchturm Agenda A5, ale może coś jest z kolorowymi kartkami? Z kolorowymi kartkami włoski Ciak i inne takie, ale nie mają twardych okładek - przynajmniej takiego nie znalazłem :-( Ale może taki istnieje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.