Jak to czym? Sika się do baku. Ale za to jak zaje.... jeździ się po lesie, chociaż ostatnio wjechaliśmy w taki teren że na piechotę byś nie wszedł a kolega utopił quada. To ma wspólnego s survivalem
Panowie prawda jest taka że nikt nikomu nie zabrania się uczyć i nikt nikomu na siłę zawodu nie wybiera. Nikt też nikogo do pracy nie zmusza. Ja na swoją pracę nie narzekam a też często pracuję po 18h na dobę tak sobie wybrałem i tak mam, zawsze powtarzam, jak komuś nie pasuje to co robi to niech sobie zmieni.
laryngoskop nie rozpędzaj się bo nic z tego co piszesz nie jest prawdą. Pracę mają faktycznie odpowiedzialną jak nie rozrysujesz pisem obrazkowym co ma zrobić to sama nic nie zrobi, o i te dylematy, podcierać w dół do góry czy na bok. Już nie wspomnę o tym jak "one" potrafią traktować pacjentów! Daj spokój chłopie.
To jest szczera prawda laryngoskop. tomaliusz co Cię tak dziwi? Takie są realia. Tylko tak jak pisałem część lekarzy ma za dobrze i im się poprzewracało w pupeczkach.
Narzekają a i owszem ale przede wszystkim rodzinni bo im się w d*pach poprzewracało, lekarz średniego sortu jak dobrze kombinuje to na rękę miesięcznie spokojnie zarobi 20-30k pln. Ale to trzeba pracować a nie się opier..... przy kawusi. Co do pielęgniarek to owszem 1700 to goła pensja a kolejne 800-1200 to dodatki. Do tego są jeszcze dyżury, poradnie itp. Dla obrotnej piguły zarobić 3-4k miesięcznie to żaden problem. Tyle że tu też trzeba pracować. Ale to nie temat na ten wątek i forum
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.