Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Michał Lipiński

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    910
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Michał Lipiński

  1. Ja mam GW300 bardzo podobna konstrukcja, mogę o nim powiedzieć same dobre rzeczy czytelny i dobrze rozmieszczony wyświetlacz. Jedyne co to jest dosyć wysoki i ciężko się przyciski wciska ale w GW500 są okrągłe i bardziej na wierzchu więc będzie lepiej.
  2. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    Oczywiście że podróby.
  3. Jak by ktoś chciał http://allegro.pl/casio-g-shock-gx56-1aer-i5697470945.html mnie chwilowo nie stać
  4. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    http://allegro.pl/casio-g-shock-protection-granatowy-nowy-folia-i5684246804.html Mąż dostał w prezencie ale już jedną taką podróbę mamy to po co nam dwie. Albo raczej kupiliśmy podróbę a teraz próbujemy ją wcisnąć innemu łosiowi.
  5. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    G-shock ma być zegarkiem a nie jakimś zafajdanym smartzłomem
  6. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    http://allegro.pl/casio-g-shock-replika-i5695837312.html Dla tych co maja dylemat G czy protrk ☺
  7. W Łodzi otwieraja nowe centrum handlowe do konca dnia w TT jest -20%.
  8. Byłem wczoraj w TT i przymierzyłem tego MTG, szczerze moim zdaniem nie jest wart połowy tej ceny. Jak dla mnie wykonanie bardziej tandetne niż Rangea i jakie to MTG jak ma dekiel na śruby chyba że się mylę to mnie poprawcie.
  9. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Panowie moze bysmy policzyli nasze Rangemany?
  10. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Widzisz problem w tym że jak mam wenę wolną chwilę i aparat pod ręką to światła już nie ma. Zresztą ja lubię fotografować jak jest mało światła tylko ten nieszczęsny statyw.
  11. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Tylko jakie swiatlo miales cwaniaku ☺Zaczyna sie robic jesiennie.
  12. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Tak tez zrobie nstepnym razem, ale te sa ewidentnie poruszone. Nie mniej czerwny Range super wychodzi na fotkach nawet lekko poruszonych :-p
  13. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Iso bylo na maxa w granicach akceptowalnego szumu, a przyslona minimalna jaka dysponuje w tym szkle to 4.5 po prostuprostu tak jak koledzy pisza trzeba nabyc statyw ☺ Strzelalem z reki zupelnie przypadkiem bo mi sie w pracy nudzilo a akurat mialem aparat. Ta czerwien w Rangeu wyglada naprawde super. Waldzior przeciez pisalem ze to nie o technike chodzi tylko o klimat, mi sie twoje foty podobaja. ☺
  14. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Dzieki ale niestey poruszone bo nie mam statywu ☺
  15. Z albumu: GW 9400 Rangeman

    © Michał Lipiński

  16. Z albumu: GW 9400 Rangeman

    © Michał Lipiński

  17. Z albumu: GW 9400 Rangeman

    © Michał Lipiński

  18. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    .... i jeszcze jedno.
  19. Z albumu: GW 9400 Rangeman

    Rangeman w nowym ubranku.

    © Michał Lipiński

  20. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Nie do końca byłem przekonany do czerwonego zegarka ale zaczyna mi się coraz bardziej podobać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.