Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Michał Lipiński

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    910
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Michał Lipiński

  1. Tak z innej beczki, zrobiłem sobie z nudów pudełko na zegarki
  2. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    Cyba trochę odbiegamy od tematu wątku. Załóżcie temat "Białe G".
  3. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    Jak tam sobie uważasz, ja mam dwa białe G i nie narzekam.
  4. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    Ja mam matowego baiłego GW-M850 fakt że rzadko go noszę ale jakoś nie widać na nim żadnych śladów użytkowania. Na G-8900 też mam aktualnie biały błyszczący bezel i tez nie ma jakiejś tragedii. Po prostu białe G nie mogą być użytkowane jako jedyny zegarek. Ale mam dwa bezele na zapas Jest taki przemysłowy preparat do czyszczenia który idealnie domywa białe G, nazywa się Brudpur http://www.voigt.pl/produkt/linia_produktow/1,profiline_brudpur_vc_242,16
  5. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    Słusznie Ci napisali. Nie oni sprzedają shit tylko Ty nie poczytałeś opinii przed kupnem białego zegarka, z białymi zegarkami tak jest i przyjmij to jako dogmat. Albo się na to decydujesz i kupujesz biały albo się nie decydujesz i kupujesz inny kolor. G jest tak pomyślany że bezel jest częścią zamienną, powiedział bym eksploatacyjną jak klocki hamulcowe w aucie. Jedne się zużywają szybciej inne wolniej. Tak samo jest z bezelami, białe zużywają się szybciej i tyle. Nie widzę tu podstaw do reklamacji, kup bezel w innym kolorze i będziesz miał na dłużej albo kup trzy białe i zmieniaj je jak się zużyją.
  6. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Działa w każdym trybie, jak już miga to nie będzie więcej pikał. Przestań go międlić w worku tylko na ręce ponoś.
  7. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Współrzędne do wschodów i zachodów ustawiasz dla swojego miasta, jak już koledzy pisali nie ma to nic wspólnego z synchro. W całej Polsce jak i w Niemczech skąd bierzesz sygnał jest jedna strefa czasowa.
  8. Michał Lipiński

    Casio CA-53W Kalkulator

    http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/
  9. Z albumu: Casio CA-53W Kalkulator

    Zdjęcie z tematu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

    © Michał Lipiński

  10. Z albumu: Casio CA-53W Kalkulator

    Zdjęcie z tematu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

    © Michał Lipiński

  11. Z albumu: Casio CA-53W Kalkulator

    Zdjęcie z tematu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

    © Michał Lipiński

  12. Z albumu: Casio CA-53W Kalkulator

    Zdjęcie z tematu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

    © Michał Lipiński

  13. Z albumu: Casio CA-53W Kalkulator

    Zdjęcie z tematu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

    © Michał Lipiński

  14. Panowie ma pytanie odnośnie bransolety bo jakoś mnie ten temat ominął. Da się do DW-M5610 kupić bransoletę i ewentualnie gdzie?
  15. Michał Lipiński

    Podrobki Casio

    Po pierwsze nazwa dnia tygodnia, odrazu widać że to śmiec.
  16. Zaraz zerknę dzięki. Możesz dać link bo nie mogę znaleźć?
  17. Panowie tak sobie pomyślałem że kupię sobie kwadrata. Lepiej kupić tu http://allegro.pl/kultowy-casio-dw-5600e-1v-g-shock-na-prezent-i5661237434.html czy tu http://allegro.pl/zegarek-casio-dw-5600e-1v-g-shock-33-i5426729207.html ?
  18. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Lepiej pasek niż uszy od koperty.
  19. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Jedyne co mi przychodzi do głowy: Nieeeeeeee! Przy czym to oczywiście kwestia gustu. ☺
  20. Tylko jak zwykle daje się we znaki brak statywu. Jak już musiałem dziecku na konkurs dynię zrobić i ją sfotografować to pomyślałem że ją wykorzystam do niecnych celów.
  21. Michał Lipiński

    GW-9400 Rangeman

    Ciekawe ile będzie kosztował.
  22. Tyle że on miał tam jakiś rzeźbiony adapter. Jak zresztą opisał zostaje tam wolne miejsce które osłabia konstrukcję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.