Dziękuję @Krystian, @sanik - gdyby tylko finanse pozwalały to bez wahania zachowałbym również starszy model nurka a najlepiej żeby stworzył z nimi Omegowe trio wymieniony wyżej Moonwatch (niemniej piękny)... może kiedyś
Od jakiegoś czasu chorowałem na PO, pewnie nawet wiesz Krystian który mam na myśli, jednak zdefiniowane kryteria finansowe oraz szczęśliwy zbieg okoliczności sprawiły, że wylądował u mnie 42 mm
Witam serdecznie kolegów i koleżanki Forum śledzę już od 2 miesięcy, ale dopiero dziś chciałbym zgłosić chęć wstąpienia do klubu Omegowiczów Na poniższym zdjęciu moja karta przetargowa - nowy nabytek od forumowego kolegi Krystiana Pozdrawiam Konrad
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.