Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KonradR

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    255
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez KonradR

  1. Jakbyś zdjęcia nie zrobił - zegarek klasa Akurat ostało mi się z dzisiejszą datą...
  2. aż mi się łezka w oku zakręciła
  3. Noo nareszcie jakaś bratnia dusza w tym wątku
  4. Od Filipa, poszukaj wątku JFS w dziale z paskami
  5. Fajne są złote indeksy w tej wersji AT
  6. To zależy po pierwsze od tego jak dbasz o zegarek i - co ważniejsze - za ile sam go kupiłeś
  7. Najładniejsza wersja Seamaster'a
  8. Muszę pochwalić mechanizm 1887 w moim egzemplarzu, bo chyba się w końcu 'dotarł'. Kiedy go kupowałem robił średnio +7s na dobę, natomiast w ciągu ostatniego tygodnia zaobserwowałem wyraźną poprawę na ok. + 2 s. Werk ciągle pracuje, bo albo leży na nadgarstku albo kręci się w rotomacie.
  9. Moim zdaniem ten Tisell prezentuje się świetnie. Szkoda, że ciężko go dorwać u producenta, choć jest napisane, że w marcu mają się pojawić kolejne egzemplarze.
  10. Ponieważ to tylko limitka na 2013 rok (113 sztuk) Możesz o tym poczytać w sieci
  11. ale teraz zamieszałeś to jest po prostu manipulacja
  12. Dziś w akcji tulipanowej wspierał mnie mój stały towarzysz TH
  13. Na bransolecie jest super, ale pasek Filipa też robi robotę - planuję nosić naprzemiennie Fotka, jak fotka - po prostu model przystojny, ale dzięki Zgadzam się - brak mikroregulacji to jeden z nielicznych minusów. Trzeba dobrze odliczyć ogniwa podczas skracania na mniejsze nadgarstki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.