Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

azina

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

637 profile views
 1. Ciekawostka z internetu. Niski numer stojącego świta z gongiem jft.
 2. Witamy w rodzinie
 3. No sam sobie kolega odpowiedział na pytanie. Skupmy się na temacie a nie mędrkowaniu. Zaiste błyskotliwe Yodek, uważam, że Twój zegar, oczywiście moim zdaniem do którego mam prawo (choć co poniektórym wydaje się, że nie) z dużym prawdopodobieństwem ma oryginalny cyferblat. Świadczyć o tym mogą liczne zdjęcia Świtów na internecie z podobnymi tarczami. Mam też zegar z taką tarczą. Pozdrawiam Cię serdecznie i gratuluję świetnej kolekcji.
 4. Zapewne były. Nie sądzę, żeby ktoś zmieniał tarczę w tym konkretnie zegarze, bo niby po co. Sądzę, że masz zegar w oryginale.
 5. Czy ja się mylę? Nasze forum żyje tylko dzięki tak naprawdę 6, góra 7 Forumowiczom. To oczywiście tylko moje zdanie. Moim skromymy zdaniem każdy post omawia wnikliwie wyłącznie wąska grupa osób. Jeśli się mylę, czekam na chłostę. A chcę się mylić.
 6. A coś więcej w tej opini? Bardzo jestem ciekaw.
 7. Zegary z Cieszyna zawsze cieszyły się dużym pożądaniem. Ostatnio na jednym z portali aukcyjnych były wystawione 2 sztuki i sprzedały się od ręki, choć ich cena była wysoka. Poza tym, moim zdaniem, są piękne w swojej prostocie. Ich fazowane, witrażowe szyby są urocze. Gratuluję kolekcji.
 8. Szkoda, że urwała się dyskusja, która objęła niestety tylko nabite numery na werku. Dziękuję wszystkim, którzy pochylili się nad tematem. Dobrej nocy.
 9. Bardzo dobry zegarek. Zegarmistrz przywróci go do życia. Nie słuchaj krytykantów. Noś na ręce zegarek, który Tobie odpowiada. Pozdrawiam
 10. Liczyłem, że jeszcze ktoś włączy się w dyskusję o tym zegarze i w swojej wiedzy określi jego autentyczność. Zapraszam do dyskusji.
 11. jestem ciekawy jak mi to wyjdzie. Dziękuję za opinię
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.