Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

azina

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. Bardzo mi przykro. Nie znajduję słów... Modlę się...
 2. Zapoznałem się wnikliwie z Twoim opracowaniem i jestem pod dużym wrażeniem. Jest to bardzo wartościowe kompendium wiedzy, zebrane przez Ciebie w sposób profesjonalny. Zgadzam się z przedmówcą, że niezwykle przydatne byłoby okraszenie go większą ilością zdjęć. Dla mnie osobiście jest to bardzo cenny poradnik. Gratuluję wiedzy, poświęconego czasu i pasji. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
 3. Przyjmijcie proszę życzenia zdrowych, pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2023 Roku! Niech się Wam darzy. Dużo zdrowia.
 4. Gratulacje i pełen podziw. Pozdrawiam
 5. Piękny zegar, warty zainteresowania. Pytanie czy bardzo drogi.
 6. Pięknie tam u Ciebie.
 7. Najpiękniejszych prezentów w tym szczególnym dniu dla Was wszystkich drodzy. Wypatrujcie Świętego Mikołaja Pozdrawiam
 8. Masz 100% racji co do długości wahadła. Gong w skrzyni jest jak powyżej.
 9. Taki mechanizm B. Paschen zegara stojącego z bardzo niskim numerem.
 10. Ciekawostka z internetu. Niski numer stojącego świta z gongiem jft.
 11. No sam sobie kolega odpowiedział na pytanie. Skupmy się na temacie a nie mędrkowaniu. Zaiste błyskotliwe Yodek, uważam, że Twój zegar, oczywiście moim zdaniem do którego mam prawo (choć co poniektórym wydaje się, że nie) z dużym prawdopodobieństwem ma oryginalny cyferblat. Świadczyć o tym mogą liczne zdjęcia Świtów na internecie z podobnymi tarczami. Mam też zegar z taką tarczą. Pozdrawiam Cię serdecznie i gratuluję świetnej kolekcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.