Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. unadarek

    Citizen

    to powinien mieć i dokręcanie koronką
  2. nie powinni wyłazić poza obrys nadgarstka i tyle teorii - a życie jak to życie
  3. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    https://kaktus24.pl/product-pol-85-Zegarek-Casio-G-Shock-G-9000-1V-Mudman.html
  4. Przyrzekam iż więcej nie będę się źle pisał o G-Shockach - niech mi język skiśnie ...
  5. ... jak już się znudzi oddaj/podaruj/odsprzedaj/ zamień dla Kolegi GTB (Tomkowi) bo ON go wypatrzył umiłował i mentalnie prawie go kupił ... kupiłeś go od właściciela który mógł drugi raz go wystawić i wtedy Kolega Tomek nie wahałby się ani milisekundy dłużej i dokonałby właściwego wyboru zakupując ów zegareczek 😁
  6. przynajmniej będę wiedział o której się utopiłem a nie tonąć w nieświadomości bo gupio tak
  7. fajna i za bardzo ich nie widziałem w sprzedaży
  8. i po to moze być potrzebne WR 200 w zegarku
  9. fajowe lubię starsze (zegareczki) (penie na to ma wpływ pośrednio cena)
  10. unadarek

    Casio do kwadratu

    a jak nadchodzi chęć sprzedawania zamknąć w kasie pancernej zegareczek/ zegareczki i wyrzucić klucz - jak przejdzie wezwać ślusarza
  11. ..i tu Cię zaskoczę - były po 699zł na Time story pełny komplet kajdan, wspinacz do teleskopów, pasek gumowo kauczukowy oraz etui - były jakieś 30 min co do yachtu - podmaluje się podłata i ahoy szczury lądowe ..... Neptun wzywa
  12. unadarek

    Citizen

    https://youtu.be/cWQfo6avisQ
  13. ..za 600 to bym sobie kupił pięknego divera citizena ny0040 za resztę kupił yach i popłynął w p..... na Atlantyk
  14. fakt - porysowany to i cena powinna nie być idealna - tak z 350zł
  15. o tej małej niewinnej skaźe mówisz ?
  16. niestety nie mogę się zgodzić z powyższym z mojego punktu widzenia, może nie jest karykaturalnie ale ... jest duży i za duży i za gruby i strasznie żółty (co akurat nie jest złe) no jets G-Shockiem i nie da się tego ukryć, ale wszytko powinno mieć swoje granice - rozmiar w pewnych sprawach też, zaznaczam w pewnych .... a Japończyki zdaje się takie małe takie drobne a robią coraz większe te zegarki - chyba teraz już dostosowują je do rozmiaru Godzilli
  17. w następnym roku będą modne zielone - wiec jest czas do następnego roku
  18. żaden nie potrafi i potrafić nie będzie - po to ręczne DST wprowadzili - chyba że sygnał z radyjka idzie lub wiszącej i nas szpiegującej satelity
  19. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    ... jeszcze tylko znaleźć mundurek żółty za 200 i bezelek za 30 i będzie w sezonie 2021 trendy... a w sezonie 2022 pewnie będzie już zielony w modzie - pokza mody Casio GW-9400 -odbędzie się w Paryżu - gdzie przedstawione zostaną nowe mundurki na sezon letni oraz jesienny
  20. Te to duże faktycznie ładowarka dowożone
  21. to ja.. to ja... to ja Ci dobiłem do okrągłego wyniku 3tys polubień
  22. unadarek

    Citizen

    mam z e820 ale to już kombajn jak u ciebie (budzik itd...) - dlatego to działa - same chronografy tylko z datą to maja wskazówkę duża w stanie spoczynku heheheh jakby to nie brzmiało - np h500 jest wybitnie chronografowym werkiem. Te kombajny z tym werkiem są droższe więcej komplikacji mój e820
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.