Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. zaraz cię ścigną za podteksty rasowe hihihihihihhihi
  2. unadarek

    Citizen

    zgadzam się z Toba ja przeglądałem forum Seiko to ludzie strasznie narzekają na jakość nowych Seiko - podobno dwa z tej samej serii a są różnice i fakt te bransolety - tak naprawdę do nurkowania to chyba nikt z tych Seiko Citizen profesjonalista nie używa - gdzieś oglądałem program o profesjonalistach to tam inne firmy mieli na rękach - prawdziwe odporne nurki już nie pamiętam firmy ale na to zwróciłem uwagę, co nie przeszkadza mieć chodź troche profesjonalnego nurka w dostępnej cenie z Seiko i Citizena - gdzieś czytałem że mineralne lepsze bo nie jest tak narazone pod wodą na stłuczenie ja szafir nie pęka od uderzenia odrazu, ma swoją klasę giętkości ale czy to prawda nie wiem ale tak czytałem... wiesz 10ATM statycznego - tak jak i 20 ATM statycznego ale pochlapać się wystarczy - chcesz zawodowstwo kupujesz zegarek dla zawodowca to tak jak z narzędziami i resztą. Co nie zmienia faktu że w chinach wydajnosć i redukcja kosztów pobocznych ma znaczenie wiec mogą sobie to przerzucić w jakość wytwarzanego towaru ale zaznaczam jak chcą.
  3. unadarek

    Citizen

    .. nie maja wielu narzutów - łącznie z związkami zawodowymi oraz co znaczy przerwa, praca i wydajność wiec ich stać na takie bransolety
  4. unadarek

    Citizen

    ... na czymś muszą oszczędzić ... tak jest we wszystkich wyrobach - oni też mają księgowość
  5. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  6. ... a co stoi na przeszkodzie aby tak powiedzieć ?
  7. I nadal bardzo ładne. ..i tu bym polemizował bo jeśli za zegarek miałbym wywalić z 4tys to oczekiwałbym troche więcej ...
  8. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    ...a wyjdzie nowy/stary żołty zegareczek
  9. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    ....aaaa ... to ja nie wiedzieć - o ja gupi ....... chyba będę w takim razie jak z gazetki z kiosku co miesiąc po części kupował to może do następnych świat złożę zegareczek
  10. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    .....a i stąd tajemnica, przeleciałem po cenach części akurat w świat zegarków - pewnie specjalnie to robią wszyscy
  11. .. i nadal plastykowe indeksy - wiem wiem świecą - ale nadal są plastykowe ...
  12. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    ciekawe po ile części ma i skąd bierze - bo tak ok 2 tys złożenie wychodzi samemu i to modelu z 2014
  13. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    ..pójdzie.... ja nie takie kupuje ... aby walił do przodu z godziną to już dobrze
  14. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    nie lepiej drugo żółty kupić
  15. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    ...dobra aby nie przedłużać ile dopłacisz aby go zabrać ?
  16. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    .. dlatego trzeba mieć min 2 Casio - jeden w zapasie jakbyśmy w tym pierwszym nie mogli odczytać godziny to wtedy wchodzi do gry rezerwa
  17. unadarek

    Oceanusy łączcie się

    ...ale bułki były pośrednią przyczyną tego że teraz nie możesz założyć zegarka chyba bym się na nie obraził i przez 2 miesiące nie jadł jak on takie
  18. słabo biorą z powierzchni to po Czarnobylu
  19. Dzisiaj z takim zegareczkiem na Nasze co Niedziele podlaskie morsowanie w gliniance , Niedzielka wypoczynkowa jak co tydzień :
  20. https://www.creationwatches.com/products/citizen-74/citizen-style-eco-drive-bu4027-88l-mens-watch-13961.html?currency=USD niebieski, niebieski z datownikiem - https://www.creationwatches.com/products/citizen-74/citizen-style-eco-drive-bu4027-88l-mens-watch-13961.html?currency=USD
  21. żeby nie ta cyferka jakakolwiek z przodu.... widział prawdopodobnie ale ma swojego umiłowanego i starczy Jemu i Jego rodzinie na pokolenia no chyba że .... nie starczy i wtedy mógłby kupić do pary ale pisał że ma jeszcze ambitniejszy projekt którego nie zdradzi w obecnej chwili
  22. unadarek

    Citizen

    e też fajowy - ja to Citizena i Seiko i będę mieć trójcę automatów japońskich taki mam cel
  23. unadarek

    Citizen

    .. jak już dokonasz zakupu kontrolowanego pozbywając się zwartości - to pochwal się a te dwa trzymaj dożywotnio - a jak będziesz chciał pod wpływem impulsu sprzedawać - zamknij gdzieś i wyrzuć klucz jak ci przejdzie wezwiesz ślusarza
  24. unadarek

    Citizen

    a jakie - ja to uzależniam ile zbiorę i co będzie dostępne - ja z jakiś nie starych używek - bo na nowego nie będę mieć , a ty z takich - ja to z nurków chcę - teraz mam nowego orienta z multicalendarz i ten robić będzie za elegancika - ale musze mieć Citizena w automacie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.