Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. to ja.. to ja... to ja Ci dobiłem do okrągłego wyniku 3tys polubień
  2. unadarek

    Citizen

    mam z e820 ale to już kombajn jak u ciebie (budzik itd...) - dlatego to działa - same chronografy tylko z datą to maja wskazówkę duża w stanie spoczynku heheheh jakby to nie brzmiało - np h500 jest wybitnie chronografowym werkiem. Te kombajny z tym werkiem są droższe więcej komplikacji mój e820
  3. kupić mu jego osobiste zegareczki
  4. piękne są te psiny - ja w bloku wiec nie ma warunków Słodziak - hheheheh na pierwszym zdjęciu - co wy tam razem na mamuty polujecie ? maniak G-Shocków
  5. uffff a już .... fajny piesio
  6. a tam na drugim zdjęciu z przodu to przypadkiem nie niedźwiedź chce przejąć twój zegareczek ? i ostanie zdjęcie nie umieszczone
  7. za większe kwoty to faktycznie - ale drobne to spoko
  8. .. a co z pozostałymi - Wszyscy chcemy wiedzieć ?
  9. unadarek

    Citizen

    przynajmniej jak jedne stanie to jeszcze pięć idzie - taka zapobiegliwość a do granicy mam 30km ehhehe bierz i nie zastanawiaj się - na refleksje potem przyjdzie czas
  10. unadarek

    Citizen

    .. i to rozumiem ja średnią wyciągam
  11. unadarek

    Citizen

    nowy zegarek i trzeba nową rękę jak dobrze mieć modułową budowę
  12. ... a ceny rosną trzeba się wybrać do casio i przedyskutować kwestie cen i jakości - wysłać delegację przedstawicieli narodu :
  13. można zadzwonić i zapytać czy coś na Allegro wystawiają obecnie a tu dowieźli Casio na Polske
  14. po to czasem są marzenia by je spełniać - niech się dobrze nosi i nie pod rękawem ja to bym jak ty pokombinował i czarnego kupił jak najtaniej - jeszcze próbował dostać żółte ubranko i jakoś by taniej wyszedł - troszeczkę pracy i efekt fajniutki - ale żebym musiał z 1,6 - 2 tys płacić to bym się nie zdecydował
  15. w żółtym fajnie wygląda ale drogi interes to jest ale efekt faktycznie jest super - ale martwię się że pasek będzie się szybko brudził jeśli będziesz używać pod rękawem
  16. Chris de burgh - Lady in Red - released in 1986 Chris de edii87 -Mud in red 👺 - released in 2021
  17. unadarek

    Citizen

    ... hehhhee właśnie - ale przynajmniej cos się rusza
  18. ... jeszcze choinkę ze świąt trzymasz? W sumie już tylko 9 miesięcy do następnych szybko zleci - wiec po co rozbierać !!! Zegareczek fajniutki !!!
  19. unadarek

    Citizen

    Taki urok chronografów - że sekundowa duża stoi a mała nap.... do okoła Dlatego trzeba uważać co się kupuje - jeśli komuś nie jest potrzebny chronograf i lubi jak duża wskazóweczka chodzi w kółeczko to raczej nie kupować - ale urok swój też maja i są ładne ale niestety wtedy stoi ona jak zaklęta - a chronograf ciekawe komu potrzebny lepiej kupić z datami dniem tygodnia, data większy pożytek ale każdy lubi co lubi wiec ... musisz się nim cieszyć jak masz po 6 piwie nawet ci się spodoba że duża nie chodzi ....
  20. unadarek

    OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

    To musiało być:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.