moze też taki wskazówkowy:
https://allegro.pl/oferta/zegarek-casio-bga-260-4aer-baby-g-bga-260-4a-9145418993?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=MDUzZmEyNDItYWFkZC00YThiLTg2M2YtOGUyNTcwYWM1MDUzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=62a98090-d318-4617-bbcc-b6b13efd1f70
lub
https://allegro.pl/oferta/zegarek-damski-casio-baby-g-bgd-560sk-4-40mm-sklep-9286185846?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24
tu jakbt taniej ale co to za sklep nie wiem
https://novotime.pl/product-eng-15665-ZEGAREK-DAMSKI-CASIO-BABY-G-BGD-501-2ER.html#close
moze coś z takiego fajny jest i dobra cena
https://montres.pl/zegarek/zegarek-casio-baby-g-blx-560vh-4er/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral
za to ile informacji - niestety to przyszłość - jak jest wyświetlacz muszą być informacje a nie tylko czas, data, stoper, budzik, timer, i czas światowy a czasem przypływy czy opływy - niewykorzystane możliwości wyświetlacza G-Shocki zaczęły przeobrażać się w smartwache - następna forma rozwoju powoli ... ale to .... nieuniknione - jak to powiedziano w Matrix-e
Nadgarstek o następujących parametrach :
obwodzie ok. O=17, 5cm
średnicy ok. d=5,57 cm,
promieniu ok. r= 2,78 cm
przekrojowym polu powierzchni ok S=24,26cm2
udźwigi nie określony (bez badań laboratoryjnych)
Odmierzacz Czasu TO G-Shock GAW 100B o wymiarach:
WYMIARY KOPERTY
55,1 mm x 52,5 mm x 16,7 mm (H x W x D)
Sabotaż czy celowe działanie obcych sił ... oto jest pytanie ? Trzeba prowadzić drobiazgowe śledztwo, przesłuchać Wszystkich z forum co robili wczoraj między 18 - 6 rano ze szczegółami wszelkimi - przejrzeć monitoring, zebrać odciski palców z klawiatur ...
Rączunia z przegubem o średnicy ok 17,5cm
odmierzacz czasu to Dzi Szok AW-590-1AER
Wymiary:
koperta : szerokość 47mm, wysokość 50mm
tarcza : średnica 28mm
szerokość paska: 16mm
grubość zegarka: 15mm
obwód zegarka od 15cm do 22cm
co do szlufki 100% zgoda co do świni bym polemizował hihihi (zdjęcie z dzieciństwa - trudne było ) hihiihhii
PS - dobrze aby w tych czasach ktoś chodź odrobine się uśmiechnął
w większości zgadzam się troche za nisko walnąłem z ceną ale...ale nie wszystkie szkła da się polerować a jak głębsze rysy to tylko wymiana a to już koszty Sam ma kilka zegarków porysowanych wiec, idzie się przyzwyczaić ( z czasem będę powolutku, pomalutku likwidował ryski ) - ja tam wybredny nie jestem pod Stalingradem w 1942 nie tak mieli porysowane szkła w zegarkach i nie robili z tego problemu - no musiałem troche pomarudzić
spoko i wielki dzięki narazie gromadzę fundusze- dla mnie to są prawdziwe zegarki - nakręcany, automat - ja jak kupie to nie będę się pozbywał automatów, nie będę mieć ich dużo ale to będą niesprzedawalne zegarki bo to jest kwintesencja zegarka - można mieć elektroniczne smartwatche kwarcowe ale od takich nakręcanych mechanicznych się zaczęły zegarki na świecie i ja takie kiedyś miałem i na takich też skończę
..no i o to chodziło - dzięki za wyjaśnienie - myślałam po prostu że nowsze moze poprawione i lepsze są z stop sekunda ( łatwiej ustawić czas dokładnie) ale jeśli nie ma za bardzo co poprawiać to można tylko zepsuć - to po prostu mnie uspokoiłeś - jeśli jest dokręcanie koronką we wszystkich to super - wiec nie będę zwracał uwagi na tą stop sekundę
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.