Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. pewnie brak synchronizacji poglądowej z moderatorem - standard rozstań w forach
  2. ... żyjemy w takich czasach że żartów już się odechciewa więc i temat zniknął
  3. unadarek

    Citizen

    .... nie mówię, że mi się nie podoba ale osobiście wolę z tarczami - masz rację czysty byłby też dobry - ale dla pocieszenia są zegarki każdego rodzaju bo ile ludzi tyle gustów i każdy może sobie wybrać co mu się podoba i to jest piękne
  4. unadarek

    Citizen

    Bardzo Ładniutki ale cyferblat pusty jak pustynia Gobi z jednym wielbłądzikiem w postaci datowniczka ZASZEREGOWANIE: STYL: Elegancik GATUNEK NOSZĄCEGO: Garniturowiec pospolity (bez obrazy -tyczy się całej populacji ) Wniosek: Citizen - pożądany także przeze mnie PS zmierzenie od zegarka wielofunkcyjnego (uważam ze jeszcze spokojnie z 3 tarcze by wlazły -marnotrawstwo miejsca ) :
  5. ... ciekawe tylko czy też lubi Prełke Export - jak nie to bym nie brał
  6. unadarek

    Citizen

    .. przeglądam - ale nic tak ciekawego co by nie było jeszcze nie znalazłem wszystkie takie jakieś... normalne odraz Dam Ci znać jak natrafię na Godny pasek do paskoluba BN0118
  7. unadarek

    Nowosci Casio

    ... to fakt jak zakręci dupką to i uroda jest
  8. unadarek

    Casio do kwadratu

    to ten z limitowanej wersji 502/500 ?
  9. unadarek

    Citizen

    BU0054-52L BU0030-00A CB0013-04A stary ale fajny Citizen Elegance 6350-G30241
  10. unadarek

    Citizen

    BZ102014E ten moze Ci by sie spodobał - spokojniejszy CB0190-17E Jeszcze taki AP1053-15W
  11. unadarek

    Citizen

    piękne są - ja tego BL- poluje już troche czasu na używkę ale były w takim sobie stanie - ale kupie tego BL 8000 ma mov. E870 podobna kapitalny mechanizm - ja ma na E811, E812, E 820 - starsze ale świetnie chodzą idealnie w indeksy na miesiąc maja opóźnienie ok 2-3 sekund góra - i wieczne kalendarze - żeby było rodyjko to bezobsługowe ale i tak praktycznie bezobsługowy Starczy - ale też fajniutki ogólnie te z datownikami i fazami księżyca są piękne : BU0003-13P
  12. unadarek

    Citizen

    Z takiego typu : BL-8000 Citizen Eco-Drive AP1011-58A AP1050-56A
  13. unadarek

    Citizen

    no nic .... znajdzie się taki zegareczek który zakręci tarczkami tak ze aż go zapragniesz
  14. unadarek

    Citizen

    powiedzcie Sami - przecież ten zegareczek Wszytko ma co trzeba - jest uniwersalny, niezawodny i do tego ładny - co więcej chcieć
  15. unadarek

    Citizen

    .. ale rakieta
  16. unadarek

    Citizen

    pewnie - super jest katalogi Citizen przeglądam to oczopląsu dostaje ile modeli chrono jest - co nie znaczy że seria np BN mi się nie podoba - nie mam też nic przeciwko normalnym bez tarcz też są fajowe - ale w latach 80-90 nosiłem takie i do tego nakręcane codziennie i powiem szczerze przenosiły mi się -zawsze marzyłem aby mieć z tarczami no i teraz pare mam i jestem szczęśliwy
  17. unadarek

    Citizen

    👍 👍 👍 - Chrono - tarczki, klikanie - coś się dzieje na tarczy, a nie łysa jak pustynia Wyobraź Sobie : bezludna wyspa Ty i Chrono - polowanie aby przeżyć o 5 rano - masz budzik ustawiasz i o czasie przyłapiesz zwierzynę, Czas światowy - patrzysz którą godzinna aktualnie mamy w Polsce - i zaczynasz marzyć o powrocie co Cię bardziej determinuje do działania - WR 200 - płyniesz bez obaw po pokarm na dno oceanu, itd..... to tylko jedyne przykłady jak Chrono może Ci życie uratować a jak masz pustą tarcze to patrzysz na 3 wskazówki aż popadniesz w depresje .... PS: a jaki to modelik ten co szukasz ?
  18. unadarek

    Nowosci Casio

    Żeby jeszcze te indeksy robili metalowe w nich wszystkich .... a tak 👍
  19. unadarek

    Citizen

    hehhehe niegłupi pomysł nie głupi - nie jedna a z dwa aby nadrobić zaległości a jak Bieszczady to może ten
  20. ... oby mu rano tylko cyferki do góry nogami nie wyskoczyły .... albo gorzej moze być gdy sam w nocy będzie pełzł do lodówki
  21. Perełka Eksporcik Ehhhh .. Mudman - nie ma to jak we dwóch obalić piwo On z Kroplomierza pije ?
  22. unadarek

    Citizen

    ... ale żarówa (ale przyznam że śliczna żarówa) - pod woda wszystkie rekiny z okolicy ściągniesz
  23. ... a takie bonusiki - to już nie chce
  24. unadarek

    Citizen

    a takie tam ... ja lubię tarcze w zegareczkach a kolega obiecał że niedługo będzie być może mieć z tarczami - wiec tylko delikatnie wspominam
  25. unadarek

    Citizen

    .... czerwony bez tarczowy pragnę przypomnieć hihihihii
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.