tak tak - ale z tego co wiem problemy jest z znalezieniem fachowca który by wymieniał baterie - nie każdy chce się tego podejmować ? pytam bo czasem się trafia starszy fajny zegarek właśnie monobloc i tak zastanawiam się czasem czy kupić czy odpuścić włośnie ze względu na to.
przyznam ze na cenę nie patrzałem
https://polywatch.com.my/blogs/news/new-reviewed-citizen-kuroshio-64-by-deployant-peter-chong-1
miód dla moich oczu ..... taka odpowiedź
... a faktycznie to jest racja, wachlowanie bateriami co pare miesięcy z dwie trzy zmiany uszczelka wytrzyma smarowana silikonem i nie rozciągnięta ale potem wymiana i kwestia wyrabiania się gniazd śrub przy częstym rozkręcaniu - ale ogólnie fajny jest, tak solar powinien być przy wielu funkcjach - Dobrze Prawisz ... Flaszka z Ciebie
GRATULACJE niech się Dobrze Nosi i nie Psuje a żeby się nie psuł to co trzeba ........ trzeba go opić - żeby wskazóweczki do tyłu nie zaczęły chodzić ... tak jak nowy statek - kupić piwo lub więcej (lub co innego zależy kto co woli) i pokropić go nadać, mu ime i odrazu schować żeby potem nie próbować pustej butelki o niego rozbijać jak o burtę statku ... Zresztą co ja mam uczyć ..... Piękne stadko i już się zaaklimatyzował - a który to szef (więcej niż trzech to już banda) ?
i wreszcie znowu pojawiał się ten śliczny Oczopląsik 👍
... a moi się kojarzy z plażą drinkiem leżakiem i ładnymi widokami na morze i Panienki ot i do czego może służyć - aby pobudzać pragnienia
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.