tak cienki (slim) i seria jakaś tam jest - miałem Citizena kupionego (nowego) ok 25 lat temu cienkiego - rewelacja z szafirem co do caliberu nie powiem czy dobry ale to nowy jest wiec podejrzewam że dobry - trzeba byłoby zobaczyć jakie odchyłki ma na miesiąc - ja mam np E820 rewelacja bo ok 2-3 sekund miałem H500 i tam już ok 15 sekund na miesiąc. Cenę tego zegarka nabija: cienkość, seria, szafir, eco-driva - jakby tego nie miał to by kosztował z 400zł nowy ale z tym jest fajny no i desing ma fajny - bardzo elegancko wygląda. Z tyłu wymiana akumulatorka to jak casio 4 śrubki i klapka pewnie z uszczelka -ale przy eco i właściwym użytkowaniu to z 15 lat swobodnie wytrzyma