Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

unadarek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4058
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez unadarek

  1. unadarek

    Citizen

    Drugi w Kolejce .... zapisywać się na listę .....Spoko jak Ci rękę już będzie boleć od noszenia GO to ja wezmę od Ciebie za "puł ceny" którą zapłaciłeś ...jeszcze Ci ręka się nie zagoiła a już Ci zegarki rozszarpują .... hehehehhehehehehehehhe
  2. ... jak samo nie gaśnie to trzeba taki malutki wyłączniczek na obudowie zainstalować i przesunąć wajchę i zgaśnie - dobry pomysł co nie .... ?
  3. ... też jestem Ciekawy tej sprawy - w czym to przeszkadza ?
  4. unadarek

    Citizen

    hehehhe może i tak teraz różne cuda produkują - pewnie Orienta z kierunku Orienta Wschodniego robione malutkimi rączkami za dwie miseczki ryżu w złocie też znajdziesz - na świcie są rzeczy co fizjologom nawet sie nie śniły
  5. unadarek

    Citizen

    znaczy nie wiem czy o to chodzi u mnie Citizen ma troche lat a to wygląda z bliska tak z daleka lepiej - znaczy chodzi ci o pozłacanie czy o kolor złoty ? starm sie pomóc ... moze nie o to chodzi
  6. unadarek

    Citizen

    zacne ceny
  7. unadarek

    Citizen

    2008 - rok
  8. unadarek

    Citizen

    ...niezdrowo przed snem takie sztuki pokazywać - ciężko później zasnąć
  9. unadarek

    Ładowanie Eco Drive

    ładuj cały czas one to lubią słoneczko - to takie słoneczne pieszczoszki
  10. Nie o take Polske ja walczył ... aby zamykać klawiaturę niepokornym !!! ... lubią, lubią tylko nie wszyscy o tym jeszcze wiedzą ... trzeba wprowadzić jakieś hasło np: podajemy: .."W Paryżu najlepsze G-shocki są na placu Pigalle " ty odpisujesz: "„Zuzanna lubi je tylko na lewje ręce " i już wiadomo ze Ty to Ty proste
  11. unadarek

    Casio do kwadratu

    do torebki różowej jak znalazł hihihihii
  12. unadarek

    Ładowanie Eco Drive

    wspomnę jeszcze że jak przeskakuje co drugą sekundę to znak ze trzeba doładować
  13. kurcze ... spojrzałem że przeceniona z 9,99 na 5zł i omało co nie nacisnąłem kup - mogli by te przesyłki gdzie indziej umieszczać Zegareczek pierwsza klasa
  14. unadarek

    Citizen

    raczej pewnie używkę miałem na myśli ... no nowym też bym nie pogardził zresztą ja Citizeny biorę jak leci tu nie wybrzydzam za mocno chodź miałem na oku jednego promastera niebieski i jajkowaty i tarcze jajkowate hheheh ten budził moje mieszane odczucia ale miał trzy jajkowate tarcze więc był brany pod uwagę
  15. unadarek

    Citizen

    ...b.ładne zdjęcia BeNka mimo braki tarcz lubię , podziwiam, powiem więcej bardzo mi się podoba jak zresztą wszystkie BN oraz Ny - jakbym mógł to jak w Hobbicie - w zamku zamiast złota w skarbcu leżałyby same Citizeny ----- czekam... jak już ludzie się nacieszą to kupie za ćwierć ceny i wtedy...... zdjęcia codziennie na forum a po mieście będę chodził dumny jak Paw z wysoko podniesionym czołem i rękę z BeNkiem wyciągał czy trzeba czy nie trzeba aby ludzie podziwiali a co...... niech widzą że się ma
  16. unadarek

    Ładowanie Eco Drive

    na parapet na słońce go bez słońca nie ma życia na Ziemi - na wieczór pod lampkę a później patrz co dalej - koronka wsunięta ?
  17. tu potrzebuje porostu srebrnego bo tylko taki do bransolety pasuje
  18. a jakich farbek używasz bo mam bezele taki od casio sgw 450 do pomalowania kawałeczek plastyku i zastanawiam się czym to pomalować - narazie w opcji podkład i lakier do felg ale inne opcje rozważam łącznie z zakupem aerografu ale moze ta farbka zda egzamin e super wyszło
  19. ... w dniu dzisiejszym różowe ROLEX-y na Topie
  20. unadarek

    Casio do kwadratu

    ..aż chce się schrupać tego ROLEX-a
  21. hihihihihihi - eksperymenta tylko się nie wysadź ale nie powiem taki słitaśny wyszedł ... widać tego ROLEX-a to ciężko pomalować a tak przy temacie to jakich farbek używacie do malowani (mam bezel plastykowy do pomalowani) mam nadzieje że nie tych co zostały z Wielkanocy ?
  22. Tak toczna towariszcz kamandir ! jak to u Nas mawiają
  23. nad kostką Casio pracuje jeszcze bo głupio nie mieć i przez to jaki fajny citizen mi uciekł - podkupili - taki bez stoperów ale z datami i wieczny kalendarz na E310 - porobię fajniejsze zdjęcia - bo te co mam to kicha straszna - Wasze artystyczne a moje .... powstawiam
  24. hehehehh - jakbym miał nowe to bym pokazywał hehheheh - narazie pracuje nad nowym zakupem hehheehh a nie jeszcze jednego nie pokazałem - masz racje - trza będzie zrobić jakieś zdjęcia u mnie Nowo-Stare weź i ogarnij - Casio i Citizena - Nerke trzeba będzie sprzedać niedługo - było pusto na Citizenie to wszedłem na Casio no i głupio było jak cos się pisze na forum nie mieć i nie kupić jakiś casio i zamiast citizenów to wyszło 5 używek casio
  25. sposób jest prosty ... trzeba znaleźć jakiegoś bogatego - namówić aby kupił z 10 lub 15 i pokazywał - i tylko tyle .. no i nie patrzcie na mnie ....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.