Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wujek1978

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wujek1978

 1. Jeżeli kiedyś kupię jeszcze kolejnego nurka to będzie to ten Sinn. Cudowny jest ten zegarek. Gratuluję.
 2. Piękny zegarek, piękna pasja. Gratuluję, podziwiam i "zazdraszczam" lekkości pióra, a właściwie klawiatury ????
 3. Chyba to bardziej kwestia rozmiaru L2L niż zbyt mocnego zapinania paska. Jest nawet zbyt luźny. Zegarek mega mi się podoba, ale jak się okaże, że 44 będzie lepiej leżał nie zawaham się.
 4. No i przyszedł nowy DH 1970. Razem z nim pojawiła się pogłębiona rozterka. Rozmiar ok, czy za mały? Nie mam jak porównać z 44. A może on powinien mieć rzeczywiście 40 mm i koniec?
 5. Spekuluję. Być może połowa pierwszej limitacji poszła na portalach po 800 dolarów. Nie wiem tego. Obserwowałem 3 aukcje i nie zauważyłem żeby rwanie było nieprzeciętnie. To poczekaj chwilę, przymierzę mój. Jak zginie w czeluściach wielkiej łapy to się wymienimy? :-)
 6. Ja zakupiłem właśnie nową 1970tkę. Jestem okrutnie ciekaw jak wypadnie na żywo. Tylko mnie z kolei te 40 mm martwi. Liczyłem, że będą 2 rozmiary, bo na mojej robotniczej łapie może wyglądać karykaturalnie. Rzeczywiście pojawiło się kilka wystrzelonych w kosmos ofert, ale o dziwo nie miały wielkiego wzięcia. Trzeba się będzie teraz poprzyglądać, bo zapewne po uruchomieniu sprzedaży nowej edycji ceny spadną. Chyba, że Dan je sobie przykisił żeby wesprzeć promocję swojej marki.
 7. Tradycyjna 1970 jest na zrobiona na kanwie Exactusa, ten z linku to współpraca Dana z worn&wound i bazą do jego stworzenia był Enicar. Mega mi się ten zegarek podoba. Tylko ja wolałbym 44 mm.
 8. Koledzy, a nabył ktoś tego Dana? https://windupwatchshop.com/collections/watches/products/1970-worn-wound-le?variant=31299534258242
 9. Mam nadzieję, że nie zawiodą i dotrzymają tego terminu.
 10. Dan od mniej więcej 4 tygodni pisze, że będą nowe za mniej więcej 3 tygodnie. Musiałbym poszerzać w mailach, bo chyba pisał o 4 wersjach kolorystycznych w tym pomarańczowej. Albo napiszę do niego i dopytam
 11. Przypomniało mi się dzieciństwo :-) Moja Mama miała podobny pierścionek w latach 80tych. Musiałbym u rodziców przy okazji trochę pogrzebać. Może znajdę. Z tego co pamiętam srebrny z białą tarczą. Kolezanki zazdrościły Mamie :-)
 12. Ciekawe jaka będzie cena. Mam nadzieję, że nie zbliży się niebezpiecznie do niektórych cen z ebaya.
 13. Może nie jestem wybitnym znawcą, ale jest norma, która precyzyjnie określa co nurkiem może być, a co nie. Diverem jest określany czasomierz, który wykazuje zgodność ze standardem ISO 6425, czyli posiada z min. 6 z poniższych cech: 1. WR min. 100 m 2. Jedokierunkowy bezel z pięciominutową podziałką i oznaczeniem punktem 0 3. Czytelność w zupełnych ciemnościach na głębokości 25 cm 4. Czytelny w ciemnościach wskaźnik działania 5. Odporność na wstrząsy, namagnesowanie i czynniki chemiczne (głównie NaCl) 6. Wytrzymałość mocowania paska/bransolety min. 200 N na każdy teleskop. 7. Jeżeli zegarek jest kwarcowy musi mieć wskaźnik niskiego naładowania baterii.
 14. Oris Diving Regulateur 49 mm "Der Meistertaucher". Wrzuciłem foto w którymś poście Chyba nie :-) po prostu bardziej szlachetna dłoń :-)
 15. To u Ciebie zdecydowanie lepiej to wygląda. Może mam za tłuste lapska. Nawet Aquis 49 mm nie jest na moim ręku za potężny.
 16. 20 z groszem i większość 42 wygląda jak skromny garniturowiec.
 17. Mierzyłem go i brak mi tych 2 mm tarczy. Wielką łapę mam :-(
 18. Gdyby on miał chociaż 44 mm... ach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.