Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Aaa. Bo myślałem, że to będzie skrajne przełożenie kasety U mnie bieg 2 na 10, to jest 38 na 11
  2. egzo18

    Wybór pióra.

    Kaweco też bardzo fajne. Mam brata pelikana m 200. Czyli model m205, bardzo fajne pióro. Nie lubię piór ze stalówkami, co udają złote.
  3. Prawdopodobnie masz rację. Gdzieś ty znalazł mtb co na wysokim biegu ma 40x13?
  4. egzo18

    Wybór pióra.

    O to, to. Wysokie modele pelikanów też super
  5. egzo18

    Wybór pióra.

    Albo jakaś perełka od pilota Do 1,5k mamy justusa. A wyżej... ale zakup w Japonii. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  6. No jak poleciał inwerter to normalne, że i lampki a reszta poszła łańcuchowo.
  7. egzo18

    Wybór pióra.

    Pióra nie kupisz raz a porządnie. Jeden lubi stalówkę b,inny ef, jeden miękką, drugi twardą ( chociaż większość współczesnych stalówek jest raczej twarda). Ktoś woli lekkie pióro, inny ciężkie... Temat rzeka. Zacznij od czegoś taniego, jakiś pilot mr... Jakiś twisbi.
  8. Ciekawe, że uszkodzenie lampy wywaliło inwerter... koniec bałaganu
  9. Świetlówki.... Lampy CCFL Pęknięte? A nie przypadkiem spaliła się jedna a inwerter drugiej też nie załącza? Z diodami będzie latać, tylko oczywiście inne zasilanie
  10. Łazi ta książka za mną. Będzie po Ziemiomorzu
  11. egzo18

    Wybór pióra.

    Moim zdaniem są lepsze pióra w jego cenie. Ale jest ładny
  12. egzo18

    Wybór pióra.

    Piękna klasyka.
  13. egzo18

    Wybór pióra.

    Eee. Wysokie modele pilota są do MB porównywane. Ręcznie zdobione platinumy też robotę robią.
  14. egzo18

    Wybór pióra.

    Większość japońskich piór wychodzi taniej Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  15. egzo18

    Wybór pióra.

    No nie. Zs granicą znacznie tańszy. Ja dałem 600 Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  16. egzo18

    Wybór pióra.

    Mr... Fajny tani, dobry Ja mam caplessa.
  17. Jak taka jazda do sklepu, to bierz jakieś kendy
  18. egzo18

    Wybór pióra.

    A moim zdaniem pilot, albo jakiś platinum.
  19. Co do opon, to polecam coś od maxxisa albo schwalbe.
  20. Ale karabinek i tak zakryję większość obrazu... Chyba, że tylnia płyta będzie dużo większa.
  21. Bez młotka to na spokojnie. Także bez ustawiania roweru w dziwnych pozycjach ( zdarzało mi się dla wygody na stojaku ustawiać rower bardzo różnie) i nie obciążać go zabardzo, ale o to to się martwić nie trzeba.
  22. Kieszonkową pewnie po pewnym czasie dokupi jak się będzie na dalsze trasy wybierał A co do stojaczka... Chętnie bym to w praktyce do mojego park toola porównał. Szczególnie jak zawiesi się rowerek i zacznie coś napier*** młotkiem, takie miski sterów czy korba bez ściągacza
  23. Późnej wrzucę zdjęcie jak to u mnie wygląda. Wieszak mam samoróbkę Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka Hw i makarov Cros
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.