Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Po polsku pisz. Koło kasetowe ma większą sztywność i pozwala na stosowanie kaset od 7 do 11 koronek
  2. W takim razie zostawił bym wolnobieg. Założył po prostu nowy i dał cały rower na przegląd.
  3. Co do kół. Jeśli jest 7 koronek, to może być wolnobieg, nie kaseta. Nie założysz wtedy kasety. Musisz mieć inne koła ( pod kasetę) aby założyć 9 lub 10 koronek
  4. Ja dziś zrobiłem 35 tylko. Od stycznia zrobiłem 1700 malutko. Z czego 1200 od kwietnia na rowerze GT. Resztę pięćset do kwietnia na superiorze.
  5. Ja mam tak jak przekraczam 60. 65 km/h to moje maks. Więcej się boję
  6. Mój zielony sup, to było 19 cali i na moje niecałe 170, to było dużo. Aktualnie mam 16 cali i jest idealnie.
  7. Lub dobre platformy, co kto lubi. Ja bym zaczął od widelca, potem pedały, hamulce, koła i na końcu napęd.
  8. Spróbuj ( jeśli masz chęć), go przerobić nieco Dać lepszy amorek chociażby, hamulce, napęd... Wtedy, to dopiero pokaże pazur w terenie.
  9. Dwie strony ( albo trzy) Jest fota. Biały " składak " bazowany na ramie gt. Również kadencja jest ważna. Warto się wprawić w szybkim, nie siłowym kręcenia.
  10. Ja na zębatce 38 z przodu i 11 z tyłu, dokręcam z górki ponad 60 km/h na kołach 27,5 i dość potężnych oponach schwalbe smart sam 2.35 Ja nie mam siły w nogach. W lewej nodzie NIE mam ścięgna Achillesa. Przełożenie 24 na 36 i wyjadę wszędzie. Bardzo duży zależy od pozycji.
  11. No masz rację. Sztyca w kosmosie i ta wierza z podkładek... Nie zwróciłem uwagi wcześniej.
  12. Za mały młynek? Gdzie tam. Ja mam słabe nogi, a podjadę pod wszystko. Przy biegu 38 na 11 mogę z góry dokręcić do ponad 60 więc dość dużo jak na mtb. Również mam kasetę 11-36
  13. Tak jak pisałem. Zintegrowana oś jest bardziej sztywna. Mam taką i polecam. ( korba slx dwa rzędy 38,24) Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  14. A jak jeszcze ma się sklep/serwis, który nie pomoże tylko wciśnie kit... A takie sklepy są niestety.
  15. Zależy, co się chcę mieć Ale jak się ma małe pojęcie i nie ma zaprzyjaźnionego sklepu/serwisu, to nie ma się co brać
  16. Albo samej ramy. Czasem można znaleźć w dobrej cenie. Tak jak ja kupowałem i budowałem cały rower.
  17. A jak masz założony mostek? Na plus? Czy na minus? To może sporo geometrie roweru zmienić. Spróbuj dać odwrotnie jak masz teraz. Ja mam teraz ramę w tym gt ( stronę wcześniej pokazany) M, tyle, że damską. To jest chyba 16 cali. Niepamiętam.
  18. Mówisz 4 cm... To coś ala mostet enduro będzie? A po co Ci taki krótki? Jak sie źle jedzie, to rama za duża. Średnio to mostkiem poprawisz Kieruj się wyglądem i to tyle. Marka to sprawa drugorzędna, jak ma być tanio. Znajdź coś i pokaż tu. Aaaa i kąt mostka.
  19. Jak krótkiego? Nie ma większego znaczenia jakiej firmy będzie, byle by był alu Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  20. Bardzo ładnie Ci wyszło. Tylko korba... Trzeba było brać zintegrowaną oś. Nic nie trzeszczy, a przy twojej wadze było by sztywniej.
  21. Masz rację cros albo hybryda. Najlepej sztywna.
  22. Ciężko zachciankę wybić z głowy Wiem po sobie ( rewolwer czarnoprochowy remington)
  23. Jak chcesz jeździć w terenia, to bierz rower na kołach 27,5 albo nawet 29 do tego opona 2,3 i uwierz mi, że idzie jak zwariowane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.