Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Ile chcesz wydać ? Marki godne polecenia to na przyklad GT , SUPERIOR, orbea,lapierre,specjalized,scott...
  2. Taniec ze smokami II. Już kończę i nie wiem co potem ...
  3. Z cp nie wiem od kiedy. Ale tak jest. Przechowywanie dowolne. Nie musisz mieć szafy jak do normalnej broni . OCZYWIŚCIE MÓWIMY O BRONI CZARNOPROCHOWEJ WYPRODUKOWANEJ PRZED 1885 LUB REPLIK TEJ BRONI PRODUKOWANYCH WSPÓŁCZEŚNIE no i rozdzielnego ładowania A za mną dalej chodzi remington new navy
  4. Znowu działa moja mania. Ja po mieście lubię skakać i katować rower. Z przyzwyczajenia polecam kasetę . Ale do lekkiej, ścieżkowej, chochodnikowej jazdy wolnobieg się nada. Kurde, zapominam jak sam na makrokeszu jeździłem ...
  5. Prawda. Ja jestem na punkcie grup przewrażliwiony Ale kaseta zamiast wolnobiegu to by mogła być. Sam zrobiłem na mieszanej grupie altus , acera, alivio 4000 km. Nie mam zastrzeżeń . Ale jak się człowiek przesiada na mieszankę slx i xt, to się mu przestawia w głowie ( mówię o sobie ) ;)
  6. Ten model ma baaaaaardzo słaby osprzęt .
  7. Ale jakie MTB? XC, enduro... Pewnie XC Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  8. A w jakim kierunku rowerów się skłaniasz? Cros, XC,enduro... ?
  9. Zdecydowałeś się na jakiś rower ?
  10. Tak Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  11. egzo18

    Wybór pióra.

    Nie no zaszalałem jedzie do mnie pilot. Ale justus.
  12. egzo18

    Jest okej

    Jakie późno ? W terminie . Ja technikum kończyłem
  13. egzo18

    Jest okej

    Jest ok. Zdałem maturę !
  14. Jle do wydania ? Rower do xc będzie idealny . Ale jeśli ten rower ma dostawać mocno w kość w terenie, to szykuj się na duży wydatek. Pooglądać marki : Superior, orbea, GT , giant, scott, lapierre , specialized Jeśli nowy, to coś koło 5k jak to ma być hard . Minimum to 2,5K za nowy, ale to będzie słabo. Przerabiałem to.
  15. egzo18

    Wybór pióra.

    Właśnie z tymi droższymi piórami bywa, że są wybredne Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
  16. egzo18

    Wybór pióra.

    Chyba jednak pójdę w ponadczasowĄ klasykę i wezmę Platinum 3776 Lepszy stosunek jakości do ceny i fajny system zapobiegający wyschnięciu Jak kupię , to wrzucę fotki.
  17. egzo18

    Wybór pióra.

    Suchotą da się zaradzić odpowiednim atramentem
  18. egzo18

    Wybór pióra.

    Stalówkę pewnie wezmę F lub M .
  19. egzo18

    Wybór pióra.

    Zdecydowałem. Będzie pilot heritage 92. Zakochałem się w nim. Teraz tylko zbierać kasę . I znowu mi się zakup rewolweru cp oddala
  20. egzo18

    Wybór pióra.

    Kaweco odpada, bo nie jest tłoczkowe . Z pelikana zostaje mi coś z serji m 150,200,205,215 wszystko praktycznie to samo . Albo zagraniczny zakup pilota.. I chyba na pilocie się skończy . Heritage 92
  21. egzo18

    Wybór pióra.

    W Tajwan się nie chcę pchać .... Pilot ma tłoki jeszcze , ale ponad budżet . A który pelikan ? Pewnie m150 m200, albo m205 ( tego miałem ) albo m215. Różnią sie detalami. M150 mniejsze . Albo zakup zagraniczny i pilot ( w pl ponad 800 zł )
  22. egzo18

    Wybór pióra.

    Ja to mam pecha ! Mój pelikan upada na stalówkę, potem upada mi OS, dziś przejechałem mojego pelikana krzesłem.... A więc stanąłem przed wyborem pióra . Tłoczkowe, zakręcana skówka,do 600 zł. Znowu pelikan ? Czy coscinnego? Zakup tylko w kraju.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.