Jeszcze superior, gt, specjalized canondale i wiele innych.... Ja to co mogę ro serisuje sam. Oddaję jak zalicze jakąś konkretną glebę i rozwale coś, do czego nie mam sprzętu. Ostanio była to klamka hamulcowa
To dobrze. Bo podstawowe shimano lubią puchną. Puchły mi te: https://static.evanscycles.com/production/components/brakes/product-image/969-638/shimano-alivio-m445-disc-brake-and-lever-set-black-EV202104-8500-1.jpg a te już nie http://i1.adis.ws/i/washford/459189?$pd_main_v2$
Mówiłem jutro... Takie jak podlinkowałem. No to do rzeczy: jest to starszy model hamulca wzorowany na starym deore. Nie posiada jednokierunkowego odpowietrzania ( metoda z lejkiem) a szkoda. Odpowietrzanie tradycyjne ( bez lejka) . Ciekawy model, taki archaiczny trochę. Nie spodziewał bym się go w nowym rowerze. Model dobry ( stara konsteukcja deore). A jak sie na mrozie sprawują? Nie puchną? A gdzie masz " kapturek " z odpowietrznika?
Zrób jutro ładną ( w miarę) fotkę, to sobie sam znajdę Na tym zdjęciu migło mi " alfine ". Czyżby jakieś shimano alfine? Tylko,że ich jest kilka modeli. A ciekawi mnie, bo pierwszy raz takie widzę, a wiedzę rowerową ( tak jak zegarkową i każdą inną) trzeba pogłębiać
A ja nie polecam krossa. Nie równy osprzęt daje. Giant lepszy. Polecam gianta, superiora, gt i wiele innych. Rama gianta jest sztywniejsza niż krossa i idze to wyczuć.
Tak. Bez amortyzacji. Kaski - oba fajne, oba dobre. Wybierz gustem. Weź pod uwagę, że striker jest kaskiem enduro. Lepiej chroni. Ale oba kaski są świetne. Równie dobre będą ixs trial rs lub poc trabac czy inne. Ma mieć certyfikaty Marka kasku to sprawa drugorzędna. Przymierz zanim kupisz
Jak Pan z serwisu powie, że trup, to idziemu do innego serwisu, robimy sami lib prosimy kolegę o pomoc. Do 2 k mozna mieć różne rowery. Do czego to ma byc rower. Dobra metoda na czyszczenie łańcucha ( raz na jakiś czas) . Rozkuć, wrzucić do butelki ze spirolem, zrobić szejka. Łańcuch czysty. Aaa po mieście - rower crossowy najlepiej sztywny. Marek jest jak grzybów po deszczu
Tylko nie wd 40! Do łańcucha specjalny smar. Brunox do widelca jeśli jest widelc amortyzowany. Jeśli masz zdolności to rozkręcić i wyczyść i nasmarój piasty smarem łt43, tak samo stery i suport jeśli nie są maszunowe. A na początek to dokładnie umyj. Wrzuć zdjecie roweru - będzie łatwiej A jeśli brak wiedzy i umiejętności to tak jak kolega wyżej. A fotki i tak wrzuć.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.