Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Przyjęło się, że w kręgach zawodowców jak jeździsz xc, to w kasku xc. Moim zdaniem bezsens. Bo w kasku enduro nie wypada.... Ja chwale kaski enduro ze względu na ochronę potylicy. I zwyczajnie mi się podobają Używany w każdych warunkach. Las, szosa, miasto. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. W lidlu były kiedyś i się dość cyklicznie pojawiają. Ja tez mam kask z ochroną potylicy i rybka mi to jak mi koledzy mówią, że przecież to kask enduro, a ty jeździsz xc i to amatorko... Mój łeb. A mój brat jak jechał bez kasku i się wywalił, to o mało co na tamten świat nie odleciał. Dlatego mam lekkiego bzika na temat kasków rowerowch
  3. Pewnie ma fluxa. Ja mam jeszcze lepszy bo ixs trial rs. Ale będę polował na poc trabac race jakieś 600 za nowy. Albo race mips, ale on lata w okolicach 1k :) Kaski z lidla również są spoko. ( serio mówię)
  4. Spróbuję na szewskim. Drażni mnie to. Kask prawie za 0,5 k i rzepy odchodzą razem z wyściółką...
  5. Alarmy, timery, automatyczne podswietlenia, łączność bluetooth i inne takie
  6. Kropelka nie rozpuszcza tego " styropianu " kasku?
  7. Macie chłopaki jakiś patent na odklejające się rzepy mocowania wyściółki w kasku?
  8. Tak jak mówiłem mam sprawdzone schwalbe i maxis. Na pewno coś znajdziesz w ich ofercie
  9. Schwalbe i maxis. Te marki opon polecam. Co do bierznika to co kto lubi i gdzie jeździ. Drutówka jest cięższa i tańsza. Ja mam schwalbe smart sam od 1000 km. Grubość opony też zależy od tego gdzie to ma jeździć.
  10. Jazda po mieście po deszczu też mi się nie uśmiecha. W deszczu nie jeżdżę wcale.
  11. A ja jeżdżę bez. Jak jadę po deszczu w las, to jest zabawa.
  12. O widzisz. Też ciekawie Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  13. To potem silmarillion. Czytałem i hobbit i władcę pierścieni i silmarillion i polecam każdemu. Obowiązkowe lektury dla fana fantazy.
  14. Zakończyłem Narrenturm. Zaczynam cześć drugą: Bożych bojowników.
  15. W przełajach mamy hamulce cantilever ( nie v, v jest tylko w mtb) lub teraz to często są już tarcze. Ładny " trek "
  16. Kupiełeś totot? Ło panie...... Taką byś typową szose wypasioną za tą kase miał.... Ciekaw jetem jak to jeździ - rama jak z mtb. Ciekawy jestem jak te hamulce sie sprawdzą. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  17. Bo na przykład słaba przerzutka może paść w 1000 km. A tak na marginesie : z którego kręgu piekła to wylazło?? Ja sobie nie wyobrażam jazdy tym po skałach .... Po drugie , baranek jest zabroniony w zawodach xc...
  18. Mi chodzi głównie o przerzutki. Alu tarcze, prawda są mniej żywotne . Zębatki , i łańcuch mogą być do wywalenia już po jednym sezonie jak się dużo jeździ .
  19. Ja mam rowerek na pełnym slx. Jest rewelka. Pokazałem go tu, jest parę stron wstecz. Generalnie każda ( oprócz chyba tylko najniższej ) grupa Shimano działa dobrze przez wiele lat
  20. Łożyska maszynowe w kołach , to do kilka tysięcy nie będzie . Wyższa grupa napędowa, równa się większą wytrzymałość i precyzja. Dobre piasty na " kulkach " będą także dobre i tańsze od " maszyn " Idź w alu ramę i szukaj czegoś na tych grupach co wyżej pisałem ( lub wyższych )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.