Przyjęło się, że w kręgach zawodowców jak jeździsz xc, to w kasku xc. Moim zdaniem bezsens. Bo w kasku enduro nie wypada.... Ja chwale kaski enduro ze względu na ochronę potylicy. I zwyczajnie mi się podobają Używany w każdych warunkach. Las, szosa, miasto. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
W lidlu były kiedyś i się dość cyklicznie pojawiają. Ja tez mam kask z ochroną potylicy i rybka mi to jak mi koledzy mówią, że przecież to kask enduro, a ty jeździsz xc i to amatorko... Mój łeb. A mój brat jak jechał bez kasku i się wywalił, to o mało co na tamten świat nie odleciał. Dlatego mam lekkiego bzika na temat kasków rowerowch
Pewnie ma fluxa. Ja mam jeszcze lepszy bo ixs trial rs. Ale będę polował na poc trabac race jakieś 600 za nowy. Albo race mips, ale on lata w okolicach 1k :) Kaski z lidla również są spoko. ( serio mówię)
Schwalbe i maxis. Te marki opon polecam. Co do bierznika to co kto lubi i gdzie jeździ. Drutówka jest cięższa i tańsza. Ja mam schwalbe smart sam od 1000 km. Grubość opony też zależy od tego gdzie to ma jeździć.
Kupiełeś totot? Ło panie...... Taką byś typową szose wypasioną za tą kase miał.... Ciekaw jetem jak to jeździ - rama jak z mtb. Ciekawy jestem jak te hamulce sie sprawdzą. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Bo na przykład słaba przerzutka może paść w 1000 km. A tak na marginesie : z którego kręgu piekła to wylazło?? Ja sobie nie wyobrażam jazdy tym po skałach .... Po drugie , baranek jest zabroniony w zawodach xc...
Mi chodzi głównie o przerzutki. Alu tarcze, prawda są mniej żywotne . Zębatki , i łańcuch mogą być do wywalenia już po jednym sezonie jak się dużo jeździ .
Ja mam rowerek na pełnym slx. Jest rewelka. Pokazałem go tu, jest parę stron wstecz. Generalnie każda ( oprócz chyba tylko najniższej ) grupa Shimano działa dobrze przez wiele lat
Łożyska maszynowe w kołach , to do kilka tysięcy nie będzie . Wyższa grupa napędowa, równa się większą wytrzymałość i precyzja. Dobre piasty na " kulkach " będą także dobre i tańsze od " maszyn " Idź w alu ramę i szukaj czegoś na tych grupach co wyżej pisałem ( lub wyższych )
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.