Ja jeżdżę w kasku, bo mój brat miał ciężki wypadek na rowerze , który skończył się krwiakiem i ubytkiem czaszki. Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Ja mojego najwyższego przełożenia 2 na 10 czyli 38 na 11 zębów , używam tylko na zjazdach albo jak jadę z wiatrem. Głównie jeżdżę w terenie, więc wrzucam go mało co. Tylko na asasfalcie praktycznie. Wczoraj mnie właśnie tir brał na centymetry, nikomu nie życzę. Zimna krew i uważać .
Piękne przebiegi robisz . Podziwiam . Jak jadę szybko asfaltem , te ponad 60 km/h odcinkiem, to jak mnie coś wyprzedza..... A nie daj Bóg tir, to mam takiego stracha, że mimowolnie zwalniam[emoji14] Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Ja do łańcucha używam Morgan Blue Race Oil . Sprowadza go tarnowski sklep bikebrothers i sygnuje swoją nazwą. Według mnie, najlepszy smar, ale nie wiem, czy go gdziekolwiek dostaniesz. Na cylkomania.pl go mają . Koniecznie kup kask jeśli nie masz.
Kup jeszcze brunox do amorka. Dobrze mu zrobi. Napęd to nawet nie tyle co smarować ( żeby nie zrobić breji) tylko porządnie wyczyścić, nasmarować, poczekać aż dobrze " wejdzie " i wytrzeć z nadmiaru. Tak przy każdym myciu , lub częściej w razie potrzeby. Tak samo czyścić amorka i psikać go brunoxem. Lampki załóż jak po zmroku jeździsz lub w deszczu. A no i warto osłonę na ramę pod łańcuch dać. Takiego neoprena na rzepie albo naklejka taka długa .
Ładniutki. A jednak poszedłeś w rower do XC. Ja lubię ten typ rowerów . Lubię jechać na teren, błoto ... Ale także na trasę asfaltową i mój rower sprawdza się i tu i tu. Jaki rocznik roweru? Może jeszcze nie trafiłeś na " gumową ramę "
Nie polecam krossa. Z własnych doświadczeń . Nie ta jakość ram. Spójrz sobie na ofertę SUPERIORA. 29ery za około 2K na bardzo równym sprzęcie bez min i świetne ramy. Polecam również markę GT , ale ona jest droższa . No i oczywiście Giant. Miałem supa 749 zanim przesiadłem się na " składaka " i polecam . Te marki mają LEPSZE ramy niż kross i równy osprzęt . Po co sztuczne bić cenę dając prawie cały napęd acera i przerzutkę deore ? Bez sensu...
Zmiany ciśnienia potrafią dać bardzo wiele. Bawiłem się tym z moimi smart samami i bardzo mocno reagują. Burt był na to nie czuły . Odchodzimy od tematu kolegi
Tak wiem. Nawet miałem . Jechało po asfalcie jak pocisk . Ale w terenie , mokrym terenie..... Koszmar, kilka razy mnie posłały na ziemię . Potem się ich pozbyłem. Mowa o schwalbe thunder burt. Teraz mam schwalbe smart sam i na asfalcie tak nie pędzi, ale dalej jest szybka i trzyma w terenie . Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
No i oczywiście geometria przełaja też "da" większą prędkość . Ja na typowym rowerku do XC z kołami 27,5 i oponami 2,35 z górki zrobiłem 60 km/h. Przełajem będzie znacznie więcej .
Minimalnie . Ale i tak i nie. Bo przełaj ma cieńsze opony. Ale cros pod górkę pojedzie na pewno lepiej. Ech nie czytałem specyfikacji pisząc post wyżej...
Przełożenia crosa będą bardziej miękkie ( lepiej pod górkę, ale z górki nie dokręcisz aż tyle , maks około 65 km/h może trochę więcej może mniej . ) przełożenia przełaja będą twardsze ( gorzej pod górę, szybciej w dół)
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.