Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

aviato

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. Wczoraj w Wiedniu - Wagner- złoto od ręki. Pozostałe na zapis. Czas oczekiwania 3-5 lat 😅 Noi zapis tylko dla lokalsów … 🫤 Żadna stal nie była od ręki. słabo że nie można było się wpisać nawet w kolejkę
 2. Jak z torebkami LV. Co chwila widać na ulicy. A czy każdą kobietę stać na taki luksus… Ja wiem ze posiadacze Rolexa to w dużej mierze ludzie majętni. Jednak wydając w obecnych czasach 50k+ na zegarek to niemało zważywszy ze są w życiu jeszcze inne wydatki i potrzeby. A życie nie jest idealne i jednak większość społeczeństwa ma mniej pieniędzy niż by tego oczekiwała. Wiec nie patrzmy na innych swoją miara. Czesto tez jest tak ze biedni otaczają się biednymi a bogaci bogatymi. I wówczas ci zamożni maja wyidealizowany obraz świata. milej soboty!:)
 3. A nie przyszło Wam do głowy ze cześć/znaczna cześć tych zegarkow widzianych jednak z pewnej odległości to fake… jednak we EU tez podroby się sprzedają, ewentualnie zawleczone z Turcji/Egiptu. A przecież fajnie mieć „Rolo” na łapce obsługując klientów w restauracji.
 4. Amen. Piękne słowa. Też jeszcze ufam ludziom. Karma wraca. Pamiętajcie
 5. Sztos! za mało tu AT a za dużo SMP… mierzyłem i nie wiem w czym taki fame … a AT przepiękna
 6. Mogę dołączyć?;) juz jakiś czas ze mną te dwie Damy
 7. Dziś w Galerii Mokotów brak możliwości zapisu. Wszedłem z marszu. Bez umawiania
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.