Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mawis

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1535
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez Mawis

  1. No Piotrek, Wostok Precyzyjny w bardzo fajnym stanie! graty!
  2. Poljocik NOS Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. Stan taki, że nawet opis nie jest potrzebny
  4. U mnie pasek 16mm Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. Tu dokumumentacja tego poljocika (model 111033) http://ussrpoljot.blogspot.com/p/2409.html
  6. Poljocik Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  7. Mawis

    Nowe polskie nabytki

    na blonex.blogspot.com przesuniecie jest w identycznym miejscu jak u mnie
  8. Mawis

    Nowe polskie nabytki

    Bałtyk do kolekcji Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  9. Poljot de luxe 29 Jewels Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  10. U mnie pododobnie jak u Mercela Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  11. Jak będę w domu to sprawdzę jaki ja mam, bo mam ten sam model
  12. Dzięki wszystkim! Już trochę zebrało się tych moskiew. Tego modelu przez ostatnie 4 lata nie widziałem na Alle, więc musiała być moja Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  13. Mawis

    Nasze nowe nabytki vintage

    Naręczna Helvetia 831 Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  14. A u mnie ciekawsza Moskwa i do Kirowskiego dołączył brat Poljot Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  15. U mnie też Pobieda wpadła do kolekcji Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  16. Express TTV i informacje o zmianie czasu. Ciekawy zegarek wybrali [emoji14] Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  17. Tarcza sportowego w rzadko spotykanym stanie! Rzuca się w oczy Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  18. Oryginał Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  19. Również prosze o dopisanie do listy uczestników. Pozdrawiam, Marcin
  20. To już produkcja tego samego Buhre ale w Szwajcarii w latach 40 Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  21. W drodze do pracy Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  22. Paweł Bure - piękny widok, pierwszy raz widzę taką kopertę. Zegarki z fakturową tarczą uwielbiam wiec Wostok kchrapka trafia w mój gust Graty Panowie
  23. Beczka Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.