Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radowan

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  warmińsko-mazurskie

Recent Profile Visitors

24 profile views
 1. Zostałem przekonany, ale jak oglądam alle... z zegarkami "malowankami", po prostu żenada, czasami goście doklejają swastyki i to na radzieckich Wszystko zależy od jakości wykonania tarczy i dobrego smaku.
 2. Pomalować można , nawet można logo Mercedesa wstawić , ale czy to będzie ten zegarek? Według mnie , jedyna możliwość odnowienia tarczy zachodzi wtedy , jeśli zegarek jest w złej kondycji, a chcemy nosić go na ręku. W tym przypadku, jeśli nowy zegarek nie podchodzi, wystarczy go nie kupić Twój pomysł do mnie nie trafia = nie gniewaj się. Malowanie zegarków jest ostatecznością. chyba, że macie inne zdanie....
 3. Indeksy są w kolorze srebrnym, czy złotym, a może to dwa różne zegarki?
 4. Są lepsi magicy, którzy robią ładniejsze paseczki, ale wielkie dzięki za opinie motywujące do dalszego działania.. Perpetuum, nie będę wrzucał tu pasków, chyba, że z seagullem 1963 :), bo mnie zbanują.
 5. Nie wiem czy nie wyrzuci mnie admin, bo na pierwszy rzut oka to nie seagull a szwajcarska Adriatica , otóż mówi się, że chińczyki kopiują wszystko co popadnie. Adriatica, Zodiac, Atlantic i kilka innych firm jest tego zaprzeczeniem. W środku siedzi mechanizm CLARO 888 -Swiss made. Ten mechanizm to jest Seagull ST-16 ! sprowadzony z Chin odpicowany w Szwajcarii tylko wizualnie, przypolerowany a na werku wybite CL888. W tym konkretnym modelu CLARO 888 zdechło, a wsadziłem Seagulla ST16. pasuje 1:1 W tym niemieckim sklepie internetowym mamy rosyjskiego Poljota Strieła z mechanizmem od naszych seagulli 1963. https://strela-watch.de/product-category/movements/sea-gull-st1901/ Ciężko to wszystko ogarnąć.
 6. Tego typu pasek pasek byłby lepszy, ale on ma szerokość 22mm a przy 18mm , obawiam się, że szwy były by zbyt blisko siebie. W chwili wolnego czasu postaram się wystrugać coś dla Mewy. PS. Dłubanie pasków to moje hobby (oprócz zegarków oczywiście) , nie sprzedaję swoich wyrobów , bo się dopiero uczę , co zresztą widać na załączonych zdjęciach.
 7. Być może, wygląda jak jedwabna wstążka.
 8. Paulus sam se wystrugałem na emeryturze z nudów A za ile ? dla mnie bezcenny Sorki , ale stare łapy mam
 9. Swoją drogą, ciekawi mnie jak wyglądał oryginalny pasek do tego zegarka z lat 60-tych? Niestety nie znalazłem nigdzie zdjęcia.
 10. ale kalendarzy aluminiowych na paskach to na pewno nie pamiętasz ?
 11. Zegarek z lat 60-tych to i pasek, pamiętam takie paski z kompasami były
 12. Mewa z paskiem , jak do spodni 4mm :)) Nie przesadziłem oby?,
 13. może być niesprawny werk 2414 ze sprawnym balansem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.