Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Radowan

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  warmińsko-mazurskie

Recent Profile Visitors

90 profile views
 1. W tym jasnym portfelu środek to świnia? Cytując klasyka paski - "TOP" ! nie ma do czego się przyczepić, szwy prościutkie. Cholera zazdrość człowieka bierze. :))
 2. Dzięki za info Paweł, we wszystkich tych mechanizmach ten sam problem - oś balansu
 3. Zdjęcia zegarka z opisem https://www.worthpoint.com/worthopedia/vintage-1930-40s-capitan-15-rubis-men-1776895462 Może napis ba deklu" Fond ancier" pomoże w identyfikacji To nie jest mój zegarek, interesuje mnie werk, raczej nie jest to ETA nie AS, to co to jest ?
 4. Miałem na myśli bardziej o kaleczenie skóry paska, ale jeśli nie kaleczy to ciekawy pomysł, szczerze przyznam, że pierwszy raz widzę.
 5. 15 jewels dolna sekunda swiss made Mniej więcej z którego roku? Z góry dziękuję - pzdr
 6. Naprawa zegarków miała super uspokajać :)) szczególnie, jak przez godzinę trzeba szukać na podłodze śrubki , która spanie ze stołu :))
 7. Ładne paseczki, równe szwy, ładnie prezentuje się ta metalowa szlufka, ale czy nie będzie kaleczyła skóry? Daj znać po półrocznym teście. Muszę Wam powiedzieć że ostatnio obejrzałem prace eye_lip, to szczęka mi opadła. Można nabawić się kompleksów, po prostu - Mistrz świata.
 8. Radowan

  Adriatica

  Jaki mechanizm jest w środku?
 9. Zostałem przekonany, ale jak oglądam alle... z zegarkami "malowankami", po prostu żenada, czasami goście doklejają swastyki i to na radzieckich Wszystko zależy od jakości wykonania tarczy i dobrego smaku.
 10. Pomalować można , nawet można logo Mercedesa wstawić , ale czy to będzie ten zegarek? Według mnie , jedyna możliwość odnowienia tarczy zachodzi wtedy , jeśli zegarek jest w złej kondycji, a chcemy nosić go na ręku. W tym przypadku, jeśli nowy zegarek nie podchodzi, wystarczy go nie kupić Twój pomysł do mnie nie trafia = nie gniewaj się. Malowanie zegarków jest ostatecznością. chyba, że macie inne zdanie....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.