Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mati7811

Użytkownik
 • Content Count

  978
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mati7811

 1. Nad długością się nie skupiałem ale po jakimś czasie jak sprawdzałem to cały czas coś się tliło. Bardziej chodzi mi o to że świeci mocno, wręcz razi a sama luma nałożona jest dokładnie i nie ma przebić.
 2. Poprawili chyba lume w tych ostatnich modelach 😃
 3. Wrona była dość mocno krytykowana przez fanów marki i teraz chyba wrócili do starego logo czyli korony. Wydaje mi się że dostałeś zegarek z nowej kolekcji a na Ashford maja jeszcze stare zdjęcia. Generalnie ja bym był zadowolony. W razie czego dopytaj na forum Glycine.
 4. Jest nowa aukcji. Ja tam sie nie znam na starych zegarkach ale ludzie licytuja: https://allegro.pl/oferta/rolex-datejust-meski-stal-zloto-18k-16013-lata-80-8442972684
 5. Tyle to jest warte wiec jak chodzi i ci się podoba to po prostu noś [emoji4]
 6. Może ma taki zegarek ale nie zrobił sam zdjęć tylko sobie pożyczył.
 7. A ja wręcz odwrotnie. Pieczątka jest z włoskiego sklepu a sprzedawca z Warszawy twierdzi ze zegarek kupił z Hiszpanii.
 8. Ten jest 100ATM wiec możesz głębiej nurkować
 9. Sorry ale jak można nie mieć facebooka. Bez tego nie da się żyć
 10. Wiesz nie obraź się ale ja nie mogę pojąć jak można być tak naiwnym żeby myśleć że ktoś może sprzedawać oryginał za 700zl skoro gdyby faktycznie tak było to każdy lombard dałby mu 3 tyś na szybko. Zalecam myślenie przy przeglądaniu takich ofert.
 11. Po ochydnym i tandetnym wykonaniu. A swoja droga czy cena 700 zł nie wydaje ci się podejrzana skoro ten model w używce kosztuje 10 tys?
 12. Ten sprzedawca z olx to juz przegięcie. Myślę że takim hurtownikiem to można spokojnie zainteresować policję oraz urząd skarbowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.