Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

gąssi_gąsqi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    401
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gąssi_gąsqi

  1. Miałem, zegarek ciekawy choć jakość bransolety pozostawia wiele do życzenia choć jest bardzo bardzo wygodna, koperta wykonana dużo lepiej, solidniej u mnie nie zaiskrzyło, przeszkadzała mi też wysokość koperty, nieco zbyt wysoko przy 42mm, tak wiem wiem to diver
  2. Co to za model ? Bardzo mi się podoba z SEIKO to miałem do czynienia tylko z SKX007 więc pytam.
  3. Combat chrono wyglada bardzo ciekawie w obu wersjach kolorystycznych i Aquarius z biała tarczą - to moje typy
  4. Base 22 podoba mi się rownież, miałem okazje przymierzyć i fajny, wygodny zegarek
  5. DW5600BB najlepszy, noszę go hmm...na pewno półtorej roku, praktycznie codziennie, nie dbam o ten zegarek w ogóle a dalej wyglada jak nowy rozmiar wygodny, nie jest zbyt duży i prosty design, to lubię
  6. Gdzie niby ? Zegarek kupiony pare dni temu a ta opcja z rejestracja chyba juz minęła co ?
  7. A nie dwuletnia ? Skąd cztery lata ? Mój Aquarius (były) tez na 4 lata ?
  8. Aa jak! A może od tego dobrobytu w d*p*** się poprzewracało ? człowiek dobrze jeszcze się nie zaprzyjaźni z zegarkiem a już patrzy za kolejnym i pod młotek heh. A chrono bardzo mnie się podoba ale pasek oczywiście do wymiany na jakiś "manufakturowy" PS: wróciłeś, to dobrze.
  9. Rozumiem, a mógłbyś jeszcze powiedzieć ile masz w nadgarstku cm, to będę wiedział czy nie jest zbyt duży AIRMAN 17 miał nieco zbyt duże uszy, z 1 mm wystawały poza nadgarstek lub dosłownie na styk przy 18,5 cm więc odpadł
  10. U siebie też miałem wysokiej jakości nalepkę, takie dotychczas znajdowałem na chińskich badziewiach za pare złotówek, też mnie to zaskoczyło
  11. Nie tyle co zdjęcia ale perspektywa. 42mm będzie pasować aż miło
  12. Tak na szybkiego pokaże Ci foty które juz wcześniej wstawiałem i już nie jest tak groźny a nowe pstryknę na dniach: Koperta kopertą, wg mnie tylko lug to lug i wysokość koperty, spójrz na combat sub 42mm, combat 6 43mm, base22 44mm i Aquariusa 46mm powyżej Aquarius ma wyższa kopertę i wydaje się większy od pozostałych, przy nieco niższej kopercie 46mm lepiej by wyglądało na zdjęciach.
  13. Bezel cały ceramiczny więc o rysy się nie martwię chyba, że konkretnie gdzieś uderzę...wtedy będę zbierał go z podłogi Nie jest tak źle, kiedyś popstrykam kilka fotek z każdej z perspektyw.
  14. Dziękuje za informacje a powiedz mi proszę jak LUG TO LUG, koperta niby 44mm ale LUG TO LUG wydaje się być po prostu dużym zegarkiem, jaki masz obwód nadgarstka ?
  15. Myślisz, że dlaczego jest obok ? Pasek zawiązany na supełek
  16. Spatz mam nadzieje, że napisałeś to z przymrużeniem oko tylko po to by wspomnieć o tym śmiesznym "incydencie" spraw sądowych, poszargania imienia Bolka czy Lolka, myślałem, że takie sytuacje zdarzają się na fanpejdżach facebooka przez dużo młodsze grono osób jednak uświadomiłeś mnie, że się myliłem Musimy być w takim razie dużo bardziej ostrożni, komisarze, prokuratorzy są wszędzie Nie w usta tylko w...no właśnie, w co ? W okienko wiadomości ? Daj spokój, czarno na białym jest napisane, każdy z Nas może się cofnąć kilka stron wcześniej i poczytać więc nikt nikomu nie będzie nic wkładać Wg mnie wszystko gra choć z drugiej strony ja nie mam na imię Bolesław czy Bolek więc może dlatego czuję taki luz heh. Wszystkim użytkownikom życzę więcej luzu, dystansu do siebie, cześć z Nas powinna przysiąść do książki i poczytać o sztuce przyjmowania krytki Kolega ptrk daj spokój z tą solidarnością z przymrużeniem oko na pewne osoby, nie odpowiadać na konkretne wpisy, jakby ich nie było - sami się wyniosą
  17. Panowie, kolega nie ma tutaj konta więc ja stawiam zapytanie za niego, chciałby zakupić Oris Challenge International de Tourisme, co możecie powiedzieć o tym zegarze ? Miał ktoś do czynienia z tym zegarkiem ? LUG TO LUG ? Jakieś zdjęcia, cokolwiek i co z tym mechanizmem o którym chodzą legendy, bać się czy nie bać ?
  18. Nie wiedziałem, że przez tydzień nie mniej jednak zawsze coś - każda informacja jest dobra Na handel mówisz, w takim razie zysków chyba nie będzie dużych
  19. KRZYSIO nie rozumiem skąd takie wnioski, przecież nikogo nie interesuje dlaczego sprzedaje zegarki tylko chciałem znać jego zdanie na temat zegarków szwajcarskich czy Glycine, poprosiłem też kolegę Spatz i zrobił to bez problemu. Proponuje czytać wątki kilka stron wcześniej a nie ostatnie posty. Mati za język nikt nie ciągnie, nie chcesz pisać to trudno choć Twoje zdanie na pewno byłoby interesujące bo masz doświadczenie - 8 zegarków jednej marki w domu to jest coś, to tyle. Spatz nie widziałem Twojej recenzji i na pewno przeczytam, i czekam na pozostałe bo na pewno wniosą rzeczowe informacje
  20. Może na zachętę podałbyś swoje uwagi dotyczące Glycine, takie ogólne dobre i słabe strony, co wyróżnia lub co byś zmienił ? Strzelam na oślep sugestiami, co tak do głowy przyjdzie. Doświadczenie też spore [emoji1303]
  21. Jakie kiedyś jakie kiedyś...słowa padły to kończ wać Panie zdanie, przecież jesteśmy na forum i dyskutujmy. Jestem ciekawy Twojego zdanie, 8 zegarków to i doświadczenie duże w Glycine. Ja jestem kot w tym temacie bo zegarki traktuje jako małą zajawkę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.