Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zix

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zix

 1. Zix

  Policzmy SUMO

  W kwestii dokładności to na razie dużo powyżej oczekiwań. Prawie cały czas na ręce.
 2. Zix

  SEIKO PADI TURTLE

  Też tak uważam. Padi ładniejszy, tylko "popisany" strasznie. Za to Samurai mi się podoba, ale co z tego jak to limitka.
 3. Zix

  SEIKO PADI TURTLE

  Też mnie to ciekawi.
 4. Trochę tak, ale widać to głównie na zdjęciach. Na ręce nie razi.
 5. Zix

  Policzmy SUMO

  Jakbyś jeszcze umiał zorganizować nowego/używanego turtle Padi coby mu wszystko centrowało to już w ogóle szacuneczek.
 6. Zix

  Policzmy SUMO

  Używka oczywiście
 7. Zix

  Policzmy SUMO

  Czytałem o tym sklepie. Ja bym nie ryzykował. W ogóle sklep malo komentarzy i sporo negatywnych.
 8. Zix

  Policzmy SUMO

  Ktoś ostatnio na grupie na fb proponował mi czarnego za 1400, ale chciałem niebieskiego. Myślę, że cena uczciwa jak na te czasy. Swojego za tyle mniej więcej kupiłem, ale był w zestawie z kajdanem Endmill Strapcode, którego i tak chciałem zamówić, a chodzą po ok 100$
 9. Zix

  Policzmy SUMO

  Też jestem ciekawy. Na ebayu najtańszy nowy sbdc033 czy sbdc031 z Europy 2350 z dostawą. Najtańszy nowy 033 w ogóle jest z HK 1750. Z opłatami wyjdzie 2250. 031 bodajże 1700, ale z Japonii... W sklepach azjatyckich cena wyjdzie podobna.
 10. Zix

  Policzmy SUMO

  Ja tak czekałem i czekałem, aż skończyło się na ebayu. Ale jestem zadowolony, i z ceny i z zegarka, a wcale nie byłem taki pewny czy się polubimy.
 11. 17-17,5 - i nie, nie uważam, że jest za duży, chociaż może tak to wygląda na zdjęciach.
 12. Zix

  Policzmy SUMO

  Melduję się. Pierwszy raz go dzisiaj widzę "na żywo". Podoba mi się. Przybył na bransolecie Endmill ze strapcode. Ori bransoleta nieużywana w pudełku.
 13. Zix

  Policzmy SUMO

  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/91238-6r15b-do-6r15c/ W SBDC033 jest już ponoć 6r15c, ale moim zdaniem różnicy wielkiej nie ma
 14. Zix

  SEIKO PADI TURTLE

  Kusi mnie kliknąć na ebayu tego Padi. Ok 1800. Ale zdjęcia są tylko od producenta i nie widzę czy pierścień pokrywa się z indeksami. Ryzyk fizyk. Jak widzę na zdjęciach jak bardzo jest to przesunięte nieraz to wiem, że szlag mnie trafi jak tak będę miał... Czy to się da później naprawić?
 15. Zix

  SEIKO PADI TURTLE

  Ale ta tarcza w PADI...
 16. Piękna recenzja. Dopiero teraz na to trafiłem, świetnie się czytało. Dla mnie jeśli chodzi o estetykę to na chwilę obecną będę celował w SDGM. Natomiast jeśli chodzi o mechanizm... Cóż chciałoby się kiedyś mieć hi beat z dużą wskazówką sekundową. Czy poza vintage Seiko jest coś jeszcze w pół drogi do GS jeśli chodzi o koszt?
 17. Ale jest jeszcze 3 generacja, jakby połączenie pierwszej i drugiej. Z lupką jak w rolku. Mechanicznie taka sama jak 2gen Poprawka - 6r15 zamiast 4r36. I indeksy brzydsze moim zdaniem - kły pasowały do całości.
 18. Zix

  SEIKO PADI TURTLE

  Też się rozglądam. Nic nie ma ani na bazarku ani na e-bayu. Trzeba będzie nówkę sztukę brać przed wakacjami. Używki będą jesienią zapewne.
 19. Mi się zdaje, że wszystkie divery Seiko mają tak samo dobrą (najlepszą?) lumę. Ojciec ma Aquatimera, wartego pewnie ze 30-40 razy więcej niż monster, a jego luma jest po prostu smutna przy japoncu.
 20. Piękna ta tarcza. Gdybym nie wygrał licytacji na Sumo to w ramach pocieszenia miałem wziąć tego Sarba. Niemniej jednak to będzie prawdopodobnie mój następny zakup.
 21. Ja kupiłem Monstera 2gen bo bardzo mi się podobał na zdjęciach. Nie widziałem go wcześniej na żywo. Pamiętam, że jak przyszedł to bylem rozczarowany. Wielkością, ciężarem, sam nie wiem. Jakoś mnie nie przekonywal. Zacząłem nosić na zmianę z kilkoma innymi zegarkami i zakochałem się w tym małym, charakternym kawałku metalu. Szczególnie na bransolecie go lubię. Tak o nim myślę, fajny kawałek metalu, którego nie trzeba oszczędzać. U mnie zostaje. Teraz za to bez przekonania kupiłem Sumo bo był w dobrej cenie i jeszcze z endmill ze strapcode w zestawie. Czekam na paczkę. Zobaczymy czy zaiskrzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.