Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

midjih

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Występowały Błonie w takich kopertach?
 2. Błonie z polskim mechanizmem, może uda się go kupić.
 3. Czy mechanizm Eta 555.115 jest zamienny z mechanizmem eta 955.112? wymiary w teorii się zgadzają, czy nóżki tarczy tez będą pasowały? Czy jest może jakiś inny mechanizm, który będzie pasował plug&play? Pozdrawiam !
 4. Witajcie, co powiecie mi o oryginalności tego starego Marvina, czy on ma usunięte nakładane indeksy z godzin innych niż „ćwiartki” ? Wskazówki tez średnio pasują w mojej opinii... w sieci nie znalazłem podobnego
 5. Czy może ktoś mi powiedzieć coś o tej tarczy, czy to oryginał czy jakaś współczesna kopia? Chodzi mi głównie o niezbyt dokładną i grubą czcionkę.
 6. Nowy nabytek, stan zadawalający i ładnie buczy. Do kogo można go wysłać na serwis?
 7. Posiadam Sea Horse z 1966r i szukając grubości złocenia jedyne co znalazłem to wybite J pomiędzy uszami. Co oznacza?
 8. Czy Certiny Vainquer miały montowane mechanizmy sygnowane jeszcze logiem Grana czy świadczy to o skladaku? Czy zwiększa to wartość zegarka czy wręcz przeciwnie? Rocznik 1951.
 9. Spotkaliście się kiedyś z mechanizmem 410 jeszcze sygnowanym jako Grana KF410? Zegar to vainqueur z 51 roku. Zwiększa to jego wartość czy raczej świadczy o składaku?
 10. Co powiecie o nim, czy wszystko pasuje?
 11. Tak dla potomnych to odpowiem, ze zegarek odesłałem na serwis do swatch group. Została wymieniona koronka na nową, która przylega idealnie. Podczas nakręcania tez było czuć delikatny opór i zostało wymieniono to koło, które odpowiada za dokręcanie. Zegarek został tez wyregulowany i aktualnie robi +1s/24h a po zakupie robił +15-20/24h.
 12. Ciężko stwierdzić. Zegarek ma około roku więc jest na gwarancji. Niestety w moim mieście jest brak serwisu Certiny. Działa bez zarzutu, ustawianie daty i godziny również. Jedynie podczas ręcznego nakręcania słychać i czuć ten lekki opór ale to podobno standard.
 13. Witam, dziś zauważyłem, że w mojej DS1 pomimo wciśniętej maksymalnie koronki i tak ona nie przylega wystarczająco do koperty. Przyglądając się innym egzemplarzom zauważyłem, że minimalnie zdarza się, że w niektórych odstaje również ale nie w takim stopniu jak moja. Proszę o porady. Zdjęcie poniżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.