Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

midjih

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Recent Profile Visitors

46 profile views
 1. Jestem w posiadaniu Seastara Seven na oryginalnej bransolecie. Dziś dojrzałem na niej napis NSA, choć bez charakterystycznego loga. Czy to możliwe, że została wyprodukowana przez Novavit SA?
 2. Nowy nabytek, stan zadawalający i ładnie buczy. Do kogo można go wysłać na serwis?
 3. Posiadam Sea Horse z 1966r i szukając grubości złocenia jedyne co znalazłem to wybite J pomiędzy uszami. Co oznacza?
 4. Czy Certiny Vainquer miały montowane mechanizmy sygnowane jeszcze logiem Grana czy świadczy to o skladaku? Czy zwiększa to wartość zegarka czy wręcz przeciwnie? Rocznik 1951.
 5. Spotkaliście się kiedyś z mechanizmem 410 jeszcze sygnowanym jako Grana KF410? Zegar to vainqueur z 51 roku. Zwiększa to jego wartość czy raczej świadczy o składaku?
 6. Co powiecie o nim, czy wszystko pasuje?
 7. Tak dla potomnych to odpowiem, ze zegarek odesłałem na serwis do swatch group. Została wymieniona koronka na nową, która przylega idealnie. Podczas nakręcania tez było czuć delikatny opór i zostało wymieniono to koło, które odpowiada za dokręcanie. Zegarek został tez wyregulowany i aktualnie robi +1s/24h a po zakupie robił +15-20/24h.
 8. Ciężko stwierdzić. Zegarek ma około roku więc jest na gwarancji. Niestety w moim mieście jest brak serwisu Certiny. Działa bez zarzutu, ustawianie daty i godziny również. Jedynie podczas ręcznego nakręcania słychać i czuć ten lekki opór ale to podobno standard.
 9. Witam, dziś zauważyłem, że w mojej DS1 pomimo wciśniętej maksymalnie koronki i tak ona nie przylega wystarczająco do koperty. Przyglądając się innym egzemplarzom zauważyłem, że minimalnie zdarza się, że w niektórych odstaje również ale nie w takim stopniu jak moja. Proszę o porady. Zdjęcie poniżej.
 10. Nie chce zakładać nowego tematu. Ktoś może potwierdzić oryginalność? W środku podobno eta 2824-2
 11. Od jakiegoś czasu posiadam takie Błonie i się zastanawiam co z tymi wskazowkami(?) sekundnik tylko jest ori?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.