Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zielony.m

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2574
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez zielony.m

  1. Jakby ktos chcial niebieskiego prxa w automacie to sprzedaje swojego
  2. Chciałbym, żeby zalanie za 300 zł starczało mi na tydzień. Mi na paliwo schodzi co miesiąc 3-5k zł w zależności czy mało czy dużo jeżdżę.
  3. Widzę, że nie tylko zegarki macie z Armandem takie same, a dzielicie nawet talent do zdjęć
  4. Bardzo wygodnie, nic się nie odciska ani nie gniecie, ale może dlatego, że ja mam wątły nadgarstek xD
  5. https://pl.jura.com/pl/produkty-do-zastosowan-domowych/ekspresy-do-kawy/Z10-Aluminium-Dark-Inox-EA-15368 z tym modelem ktoś miał styczność?
  6. Szkoda, że za mały, bo widzę, że leży idealnie:)
  7. Myślę, że się polubimy Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
  8. Może trzeba było przemysleć sprawę i kupić auto za 110k to by na paliwo starczyło
  9. Nie wiem z kim się spotykasz, ale ja ostatnio rozmawiam z kilkoma funduszami inwestycyjnymi z top 20 na świecie i od pandemii nie widziałem nikogo w pełnym garniturze (poza naszymi czy ich zewnętrznymi prawnikami). Oczywiście koszula i marynarka są, żeby nie było że to spotkania w dresach;) To też mój ulubiony Rolex, chociaż nigdy go nie miałem. Niestety zakończyli produkcję jak byłem na liście oczekujących. W związku z tym, że uważam że trzeba być debilem żeby narzekać na rolexowych fliperów, a później kupować od nich zegarki - niestety nie będzie mi dane go posiadać;)
  10. Może źle to ująłem, Abarth miałby być jako codzienniak. Biedronka, przedszkole itp jak kolega od śmierci zauważył. Chociaż 6 miesięcy 500 to był mój jedyny samochód i zrobiliśmy w tym czasie 25 tys km i nawet na A2 ludzie musieli mi czasami zjeżdżać...gorzej jak musialem sie rozpedzać od nowa A w trasie lubię mieć zapas mocy więc tamte 15 litrów mnie nie boli i chyba nigdy nie wrócę do samochodu, który nie jedzie;)
  11. Nie sprzedaje ktoś abartha 500? Fiata nie ma, a chciałbym coś dołożyć ciekawego co mało pali, bo reszta garażu wciąga 15 w trasie.
  12. mnie tez to interesuje bo czekam czekam i czekam...
  13. jak masz tyle w pasie co ja w udzie to na pewno:)
  14. jak spotkasz kogos w ciuchach H&M w Raffles to ja:)
  15. za tyle przecietny posiadacz rolexa z tej grupy lozka nie wstanie a co dopiero jakas praca
  16. Zapraszam po Fiata, mi dzielnie służył w oczekiwaniu na nowy samochód😂😂😂
  17. Podbijam - fiat 500 z 2015 dalej dostępny. Niech ktoś kupi, bo nie mam miejsca na kolejne auto;)
  18. Jesteś dowodem, że jednak handel narkotykami pomimo ryzyka się opłaca. Jedyny multimilioner, którego znam, gratki
  19. Ale targa i turbo nie idą w parze, chyba że jakaś wariacja hot wheels bez licencji.
  20. luz, planuję dokupić na dniach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.