Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zielony.m

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2574
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez zielony.m

  1. A nie lepiej być bogatym? Wtedy nie musiałbyś sprzedawać zegarka.
  2. Trochę trytu Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
  3. Telewizor Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
  4. Omega Speedmaster 176.014 Mechanizm automatyczny Koperta 40mm Serwis w 2021, dużo nowych części Bransoleta na 19cm nadgarstek Nowe zapasowe szklo- coraz trudniej dostać Lokalizacja: Bydgoszcz (ewentualnie kurier w cenie) Cena: 16.000 zł 15 000 zł Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
  5. Sinn 903 41mm Lemania- manual Serwis w 2021 roku u Wojnara Super stan Tarcza z trytem Lata 80/90 W zestawie zegarek + 2 paski Lokalizacja: Bydgoszcz, ale mogę wysłać kurierem w cenie Cena: 14.000 zł 13.500 zł Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
  6. Mam prosiaka więc nie spieszy mnie się ze znajdowaniem;)
  7. Ostatnio właśnie nie noszę, w pewnym wieku wypada spoważnieć;)
  8. Zmieniam rodzinne wozidło na coś z V8 póki można jeszcze kupić nowe. A co do kolejnej zabawki to zobaczę co się trafi... kiedyś chciałem mieć zestaw 911 + F360 albo F430, może to już czas;)
  9. Niestety. Jak mam dołożyć dodatkowe 19% za nowe auto to koło 130k euro są inne ciekawe samochody. Jak lotus otworzy salon w PL może wrócę do koncepcji. Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
  10. Bardzo poważnie rozważałem Emirę, ale akcyza zabiła tą koncepcję
  11. tak w ogóle można sobie zamówić calatrave w salonie pp?
  12. zielony.m

    Twoja kolekcja!

    Chyba muszę jakieś zdjęcia porobić bo dużo się zmieniło;p
  13. Oczywiście, że mnie nie stać, inaczej bym nie pytał o rabat. A jak za kilka % rabatu można łyknąć jakiegoś pama albo rolka to czemu tego nie zrobić;)
  14. Czy ktoś ma znajomości w Mercedesie? Szukam jakiegoś sympatycznego rabatu;)
  15. Ktoś ogarnia leasing zwrotny na nowe samochody ściągane z UE ( marka której nie ma w Polsce)?
  16. Ja tam nie lubię srebrnego w samochodach, poza jednym wyjątkiem, który posiadam. Rodzinne auto mam w sumie prawie zielone pod kolor nicku;) Za to z kolejną zabawką waham się między czerwonym a żółtym... co jak na mnie jest dość nieoczekiwane bo lubię szaroburo;)
  17. Dostałem od teścia w spadku 50 letniego Rolexa OP, czy jakbym go wysłal na full serwis do ASO to tarcze i wskazówki z trytem wymienia czy zostawia oryginał?
  18. też mierzyłem i jeżeli w ogóle to na pewno nie biały;)
  19. ja dalej szukam mojego diagono...musialem sobie wymyslic oczywiscie coś co trudno znależć;p
  20. To prawie jak ja. Mam jeszcze gotowe filtry na zakładkach z kolorami, krojami i cenami. Spodnie do 99, koszula do 99, tiszert do 39 zł i jakoś leci. Ma to też swoje plusy bo można nosić drogie zegary a i tak każdy widząc logo house albo reserved mysli ze fejk i złodzieje omijają 😜
  21. polecam to co kolega wyzej wrzucil
  22. Ja jestem biedny, prosty człowiek. To raczej zegarek do szortów niż pokazywania pozycji może jesteś bogaty z domu? xD Ja mam tyle zegarków, że nie zdąży się znudzić;) PS. Gratulującym dziękuję
  23. Tak wyszło Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
  24. Mi też podali kiedy dostanę i niestety okazalo się to kłamstwem. Zamiast 24 miesięcy było 7...;(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.